Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.04.29. 10:02



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Játékok
HozzászólásElküldve: 2011.11.13. 16:03 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.17. 17:03
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Tartózkodom tehát vagyok
Hali mindenkinek! Arra volnék kíváncsi ki milyen Pc-és esetleg konzolos (Xbox 360,PS3,Nintendo wii) játékkal tölti az idejét (feltéve hogy szokott játszani). Én mostanában 1 játékkal töltöm az erre szánt időmet (mert ugyebár a gimiben nem árt tanulni ám... :()
Skyrim : Ez egy igen Kiemelkedő szerepjáték és talán ez év legjobbja lesz a maga kategóriájában. Kiváló csapat áll mögötte a Bethesda és nagy múltra tekint vissza az Elder Scrolls sorozat is. A grafika , a táj, az élethűség a mesterséges intelligencia elképesztő (megjegyzem a gépigénye is az....) az igényes játékos több száz órát is tudd vele játszani. Az ára sajnos nem túl baráti volt (576-ban 12000 FT) de egész nyáron güriztem érte így kijött :D. Szerepjáték lévén elég sok benne az angol szöveg ( közzel 60 ezer oldalnyi, szerencsémre németül is feltudtam rakni :D) így nem árt egy kis nyelvtudás. Akinek felkeltetem az érdeklődését az látogasson el http://www.morrohun.hu/ -ra. Végül egy pár video, Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=9q7f7MOrs-c
És Játékmenet: http://www.youtube.com/watch?v=FKERilDTrAo&feature (azért nem ágyaztam be mert úgy meg már túl nagy lett volna)

_________________
Kedvenc játékom és ráadásul magyarok csinálták:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Játékok
HozzászólásElküldve: 2011.11.13. 20:48 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Én általános iskolás koromban voltam nagy játékos. Csak aztán az újabb játékok miatt állandóan gyakorlatilag új számítógépet kellett volna vennem. Úgyhogy egy idő után abbahagytam. Mostanság csak esetleg valamelyik focis játékon játszok egy keveset, de ennyi.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Játékok
HozzászólásElküldve: 2011.11.13. 20:58 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.17. 17:03
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Tartózkodom tehát vagyok
Koczy85 írta:
Én általános iskolás koromban voltam nagy játékos. Csak aztán az újabb játékok miatt állandóan gyakorlatilag új számítógépet kellett volna vennem. Úgyhogy egy idő után abbahagytam. Mostanság csak esetleg valamelyik focis játékon játszok egy keveset, de ennyi.


Sajnos ilyen a PC, viszont szerintem sokkal jobban testre szabható mint a konzolok többsége. A konzoloknak az az előnye hogy megveszed magát a konzolt meg játékot (plusz a tévé képernyő de ez alapból megszokott lenni) és kész semmi tudás sem kell hogy elegyél vele, kicsit negatívan azt mondanám hogy a hülyék eszköze de ezt nem állja meg teljesen a helyét. Én úgy vettem észre hogy a konzol önmagában olcsóbb mint egy ugyanakkora teljesítményű PC viszont a játékoknál drágább szokott lenni, meg sok játékszoftver gyártó azért részesíti előnyben a konzolt mert azon (szinte majdnem) csak eredeti játékok futnak míg PC ott az a fránya kalózkodás,warez társai stb.

_________________
Kedvenc játékom és ráadásul magyarok csinálták:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Játékok
HozzászólásElküldve: 2011.11.13. 22:23 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Canislupus írta:

Sajnos ilyen a PC, viszont szerintem sokkal jobban testre szabható mint a konzolok többsége. A konzoloknak az az előnye hogy megveszed magát a konzolt meg játékot (plusz a tévé képernyő de ez alapból megszokott lenni) és kész semmi tudás sem kell hogy elegyél vele, kicsit negatívan azt mondanám hogy a hülyék eszköze de ezt nem állja meg teljesen a helyét. Én úgy vettem észre hogy a konzol önmagában olcsóbb mint egy ugyanakkora teljesítményű PC viszont a játékoknál drágább szokott lenni, meg sok játékszoftver gyártó azért részesíti előnyben a konzolt mert azon (szinte majdnem) csak eredeti játékok futnak míg PC ott az a fránya kalózkodás,warez társai stb.


Konzolom nekem sosem volt. Az az igazság, hogy mióta elkezdtem filmekkel meg TV-sorozatokkal foglalkozni, nem is törődtem annyira a játékokkal. Néhányba azért bele-belenéztem, de ennyi.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Játékok
HozzászólásElküldve: 2011.11.14. 08:20 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.17. 17:03
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Tartózkodom tehát vagyok
Koczy85 írta:
Konzolom nekem sosem volt. Az az igazság, hogy mióta elkezdtem filmekkel meg TV-sorozatokkal foglalkozni, nem is törődtem annyira a játékokkal. Néhányba azért bele-belenéztem, de ennyi.


Nekem van erre heti pár órám leülni és játszani, a sorozatokat én is nézzem de csak párat :D Amúgy tetszet a skyrim?

_________________
Kedvenc játékom és ráadásul magyarok csinálták:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Játékok
HozzászólásElküldve: 2011.11.24. 02:07 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Nekem a HO ( hidden object )játékok jöttek be mostanság, találkoztam már pár remek darabbal. Az a legjobb, mikor kaland illetve teljes történet is párosul a keresgélős-logikai feladványok mellé és hangulatos a zene, gyönyörű a grafika.
Ráadásul még a nyelvtudást is fejleszti, vagyis mondhatom, hogy nem csak játszom, hanem tanulok is ;)

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Játékok
HozzászólásElküldve: 2022.01.26. 23:47 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2022.01.26. 23:46
Hozzászólások: 1
A sportfogadás a téma. Most, mielőtt jól érezné magát, nézze meg a https://mightytips.hu/fogadoirodak/ véleményeket, amelyek egyértelműen bemutatják mindegyik előnyeit és hátrányait. Látogassa meg ezt az oldalt, a játék teljesen biztonságos a gyors kifizetésekkel és minden online segítséggel.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Játékok
HozzászólásElküldve: 2023.08.07. 16:32 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2023.08.07. 16:12
Hozzászólások: 4
Milán Farkas00 írta:
A sportfogadás a téma. Most, mielőtt jól érezné magát, nézze meg véleményeket, amelyek egyértelműen bemutatják mindegyik előnyeit és hátrányait. Látogassa meg ezt az oldalt, a játék teljesen biztonságos a gyors kifizetésekkel és minden online segítséggel.


Én is imádom az szerencsejátékokat. De mostanában nem nagyon szerencsés a sportban. Azt gyanítom, hogy azok a módszerek, amelyeket korábban használtam, egyszerűen már nem működnek. A srácok meséltek nekem egy érdekes bloggerről, a neve Sára, és lenyűgöző kaszinó áttekintéseket ír. Adtak nekem ezt a forrás hogy magam is meggyőződjek erről. Hiszen a valódi siker a fontos apróságok halmazában rejlik.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron