Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.15. 16:20



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 231 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.05.04. 16:05 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
LadyJane írta:
Napsugár! Úgy látom itt vagyunk mindketten élőben...a fórumon. :D

Parked felirattal.

Az az igazság, hogy nekem egy barátom felvette, ( a Cinemaxról) de még most "utazik" a DVD hozzánk. Szerintem jövő hét mire itt lesz. (többször át kell szállnia és közben Parkolópályán is van ;) )Én se tudom milyen minőségű, meg technikai analfabétaként, fogalmam sincs hogy lehetne sokszorostani....pedig szívesen megosztanám Veled/tek.

any help?

Aki "okosabb" tanítson.


For the Love of Camelot / Parked & Colin Morgan


bizony ám :D tartjuk a frontot :)
hát sztem a legegyszerűbb megoldás a www.toldacuccot.hu oldal, ingyenes regisztráció után 750 MB-ig tudsz feltölteni. a 4.évad során erről az oldalról küldtük a linkeket "szerteszéjjel az ország különböző pontjaira" :)
a Parkolópályás poén nagyon passzolt ide :D:D

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.05.04. 16:23 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.06. 17:08
Hozzászólások: 44
Hogy a micsoda?!

Kicsit bővebben ha lehet? (jöhet priviben)

hogy mit csináljak...
tudod...XXX ( ennyire.. tényleg.. ehhez...analfabéta) :oops:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.05.04. 16:28 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
LadyJane írta:
Hogy a micsoda?!

Kicsit bővebben ha lehet? (jöhet priviben)

hogy mit csináljak...
tudod...XXX ( ennyire.. tényleg.. ehhez...analfabéta) :oops:


oksi, ledarálom priviben:)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.05.29. 10:49 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.06. 17:08
Hozzászólások: 44
HÍREK!


Colin Morgan - Parked

A legújabb bemutató helyszíne nincs is olyan messze :lol: :
Zlin Film Fesztivál Csehország, ( Zlin) Szerda május 30.
( hátha valaki arra jár holnap :D )
http://www.zlinfest.cz/en/film/detail?id=2683


Bradely James
- Fast Girls

A hivatalos premier (Angliában)

Június 7 - csütörtök
London - Odeon West End Mozi, Leicester Square.

Vetítés és "kérdezz-felelek" a szereplőkkel
Június 13 - Szerda ( London)

A filmet széles körben kívánják forgalmazni, amibe mi is beletartozunk.... remélhetőleg :D


Eoin Macken
- Charlie Casanova( ő a fotográfusa a filmnek)

Erről és más munkáiról többet olvashatsz a blogján:
http://www.blankcanvaspictures.ie/

Jó szórakozást!


For The Love of Camelot & Colin Morgan
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.06.02. 02:17 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.06. 17:08
Hozzászólások: 44
Helló Merlin és/vagy foci-mániások! :D

Itt a ragyogó alkalom!
Halmozzuk az élvezeteket!

MA!
SOCCER6 /FOCI/
:shock:

A Merlin-csapat ( Team Merlin) :
BRADLEY a kerekasztal néhány lovagjával TOM/ Percival, ELYAN/ Adetomiwa
és pár ellenségével ;) arra vállalkozott, hogy megvédje Bajnoki címét a 2012 június 2-án megrendezett Focibajnokságon!

Ha érdekel sikerül-e, kövesd nyomon az eseményeket (angolul)
twitteren:
https://twitter.com/#!/SoccerSix
és a Merlin világban:
http://merlin-network.livejournal.com/
vagy
http://gealach-ros.livejournal.com/

Biztos, hogy hamarosan olvashatod majd az összefoglalót magyarul :) a kedvenc "Magyarofficial" Merlin blogon:
http://bbcmerlin.blog.hu/


Reméljük sikerrel teljesítik ezt a küldetést is és megvédik a Kupát!
De bármi is történjék, a mi szemünkben Ők a Bajnokok!
Mivel a twitteren (is) kérték a támogatásunkat... nem szegülhetünk szembe a Király és lovagjai akaratával, ugye? ;)
Szurkoljunk együtt!
:D

HAJRÁ TEAM MERLIN!!!
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.06.02. 14:27 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.06. 17:08
Hozzászólások: 44
HIVATALOS INFORMÁCIÓ!
( Ovitól személyesen!)

Ade nincs. Magyar idő szerint 14.15-kor, 15.00-kor és 15.30-kor játsszák a csoportmérkőzéseiket.

Kövesd
Twitteren https://twitter.com/#!/Zsa_net és https://twitter.com/#!/Merlinflag

és itt:
http://merlin-network.livejournal.com/

Információt ellenőrizd majd a blogon.
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.06.02. 20:43 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
LadyJane írta:
Június 7 - csütörtök
London - Odeon West End Mozi, Leicester Square.

Vetítés és "kérdezz-felelek" a szereplőkkel
Június 13 - Szerda ( London)

A filmet széles körben kívánják forgalmazni, amibe mi is beletartozunk.... remélhetőleg :D


Persze, hogy jövő héten csütörtökön (június 7.) dolgozom, sem előtte, sem utána nap. :) (Nem is én lennék.)

Amúgy a Leicester Square nagyon szép lett, múlt héten adták át két év felújítás után. Múlt héten volt egy négy napos rendezvény sorozat. Persze, pont vasárnap nem tudtam menni, mert suliban voltam, pedig találkozhattam volna egy egykori Merlin szereplővel. Persze, ezt nem tudhattam előre.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.06.03. 12:54 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.06. 17:08
Hozzászólások: 44
Kár hogy csak kívülről láttad :(

de majd szeptemberben a színpadon :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.06.03. 13:10 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.06. 17:08
Hozzászólások: 44
SOCCER6 - 2012 június 2.

ÉÉÉLJEN!!!
WE ARE THE CHAMPIONS!!!
Kemény ( és durva) küzdelmek árán, testi épségüket sem kímélve..
Királyhoz és Lovaghoz hű módon... GYŐZTÜNK

A küldetést teljesítették!
A Kupagyőztesi címet megvédték!

Éljen a Once and Future TeamMerlin!!!!

Mindenki nézze meg a blogot :
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.06.03. 20:47 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
LadyJane írta:
de majd szeptemberben a színpadon :)


Az még messze van. Addig még sok víz folyik le a Dunán. Meg a Temzén is. :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.06.16. 00:14 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Múlt pénteken néztem meg a Madonna által rendezett W/E című filmet amiben Katie is feltűnt. Remek volt mint mindig. Képtelen vagyok elhinni hogy ez spontán jön belőle, drámasuli nélkül. Maga a film is tetszett bár a kritika eléggé lehúzta ha jól emlékszem. Lehet hogy csak azért mert még egyetlen Wallis S. és Edward filmet se láttam. A vége felé a modern szál eléggé lelassult, de összességében tetszett.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.06.16. 03:42 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
MerryWeather írta:
Képtelen vagyok elhinni hogy ez spontán jön belőle, drámasuli nélkül.


Pedig van ilyen. Erre mondják, hogy ösztönös tehetség. :) (Pl. Michelle sem járt soha életében drámasuliba -nem volt rá pénze a szüleinek-, igaz ő 16 évesen bekerült az Eastenders-be, amivel azért karriert indítani el lehet.)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.09.29. 15:10 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.03.06. 18:24
Hozzászólások: 24
Lancelot rajongók figyelmébe ajánlanám hogy ma délután és holnap is megy a cinemax-on a Hal a vízben című dráma!! Én reggel megnéztem, nagyon tetszett! Ráadásul feliratos :) :roll:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.09.29. 21:46 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
siusiu írta:
Lancelot rajongók figyelmébe ajánlanám hogy ma délután és holnap is megy a cinemax-on a Hal a vízben című dráma!! Én reggel megnéztem, nagyon tetszett! Ráadásul feliratos :) :roll:

és esetleg fel is tudnád venni?:$ nekem angol feliratom van csak hozzá, abból meg ugyebár nem sokat értek:$ gúgli fordítóval abrakadabráztam ki pár dolgot, hogy nagyjából megértsem, hogy miről van szó
egyébként gyönyörű film <3 és Santiago ISTENIEN játszik! :)
(a másik filmjéhez - MEANT TO BE - meg még mindig keresek angol feliratot...)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.09.30. 17:56 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.03.06. 18:24
Hozzászólások: 24
Olyan beltéri egységes megoldásom van,arra tudok csak felvenni sajnos....
Amúgy jó lenne ha arról valahogy le lehetne szedni amiket felveszek de még nem jöttem rá hogy hogyan tudnám..
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2012.10.24. 15:48 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
No, mivel itt már kiadták DVD-n is, gondolom otthonról is könnyen hozzá lehet férni. (Értsd: Tuti felkerült már Netre)

Két ex-Merlines is szerepel benne (Michelle Ryan, Georgia King)

Én még augusztus végén láttam Londonban a FrightFest horrorfilmfesztiválon, és végigröhögtem az egészet. (Mondjuk már a címből lehetett sejteni, hogy eszement állatság lesz) Utána a stábbal is lehetett dumálgatni a filmről, de a csajok nem voltak ott. Az egyik férfi főszereplővel viszont beszélgettem kicsit.



_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2013.01.10. 13:57 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.04. 18:48
Hozzászólások: 36
Valaki esetleg követi még rajtam kívül Alex Vlahos új sorozatát, a Privates-et? :) Mert aki nem, annak csak ajánlani tudom. Eddig három rész ment le belőle, még kettő van hátra. Először én is természetesen Alex miatt néztem bele, hogyha nagyon nem jön be, max. belepörgetek, aztán annyi. De nagyon hamar beleszerettem az egész hangulatába.

Röviden, egy 1960-ban játszódó minisorozatról van szó, és nyolc besorozott katonáról, a kiképzésükről, de főleg a közöttük kialakult viszonyokról, amik nem felhőtlenek mindig azért... Abszolút nem valami brutális háborúsdi, rengeteg benne a komikus elem, plusz tele van hangulatos zenékkel, remek karakterekkel. Alex (Private Keenan) az egyik legszimpatikusabb szereplő, a poénok jó részét szállítja ő, de drámai szálat is kapott. Meg amúgy is, ha főszereplőt kellene mondani, az valszeg ő lenne. Szóval aki szerette Mordredként, annak emiatt már érdemes belekukkantania, aztán remélhetőleg maga a sorozat is berántja. :D

(Ja, igen, annyit azért hozzátennék: sajnos csak annak ajánlom, aki beszél angolul, mert magyar felirat nem készült még hozzá. De angol van, és az nagy segítség, szóval azért nem kell perfektnek se lenni. x"D)

*reklám vége xDD*
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2013.01.10. 20:04 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.26. 18:14
Hozzászólások: 122
Alex a twitteren minden nap reklámozza a filmet.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2013.01.10. 21:21 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
Thayet írta:
Valaki esetleg követi még rajtam kívül Alex Vlahos új sorozatát, a Privates-et? :) Mert aki nem, annak csak ajánlani tudom. Eddig három rész ment le belőle, még kettő van hátra. Először én is természetesen Alex miatt néztem bele, hogyha nagyon nem jön be, max. belepörgetek, aztán annyi. De nagyon hamar beleszerettem az egész hangulatába.

Röviden, egy 1960-ban játszódó minisorozatról van szó, és nyolc besorozott katonáról, a kiképzésükről, de főleg a közöttük kialakult viszonyokról, amik nem felhőtlenek mindig azért... Abszolút nem valami brutális háborúsdi, rengeteg benne a komikus elem, plusz tele van hangulatos zenékkel, remek karakterekkel. Alex (Private Keenan) az egyik legszimpatikusabb szereplő, a poénok jó részét szállítja ő, de drámai szálat is kapott. Meg amúgy is, ha főszereplőt kellene mondani, az valszeg ő lenne. Szóval aki szerette Mordredként, annak emiatt már érdemes belekukkantania, aztán remélhetőleg maga a sorozat is berántja. :D

(Ja, igen, annyit azért hozzátennék: sajnos csak annak ajánlom, aki beszél angolul, mert magyar felirat nem készült még hozzá. De angol van, és az nagy segítség, szóval azért nem kell perfektnek se lenni. x"D)

*reklám vége xDD*

nekem jó ha van angol felirat linket nemtudsz küldeni? már egy ideje tervezem hogy megnézem csak valahogy nem nagyom birom az ilyesmi filmeket de hátha ezt megszeretem..meg ugye Alex miatt alap hogy meg kell nézni :D és Labyrith-ot néi valaki ?? :D most ez jutott eszembe.. hát az a film picit meglepődtem rajta .. Katie-n is XD aki megnézi rájön miért de hát ő válalta ... de amúgy jól alakíja a karaktert ( ittis egy negativ karaktert aki szintén az apja miatt van kiakadva csak itt nem azért mert nem mondta el hogy az apja hanem azért mert nem mondta el hogy nem az apja..) és a ilyesztő 'smirk'eléses nézését most is használja :D aztán benne van John Hurt nagyon jó a karakterek nevét nemtudom megjegyezni szoval ő nekem csak Kapásbácsi-t játszik.. mongyuk az elég idegesítő hogy mikor beszél mindig azt hiszem hogy Kilgarah...hogy lehet egy embernek ennyire sárkány hangja ?! :D és nem kicsi szerepben van benne Balinor (hogyhívják a szinészt?) és ő még a 2. rész végén mindig él...pedig ott elégé ki irtják a szereplőket...a sztori maga nagyon érdekes csak néha elvesztem a fonalat meg ugye felirat nincs hozzá szoval nemis teljesen értem...tervezem a könyvet elolvasni lehet akkor jobban érteném.. a rövid tartalom hogy van a 13.sz meg a 21.sz i francia ország és két csaj akik kapcsolatban állnak egymásal és ezek között ugrálnak...elég ijesztően realisztikusan mutatják be a sötét középkort (égetet hulától vizihuláig minden van..) de pl. a 21.sz részek nekem nagyon tetszenek...elgondolkoztam azon hogy a Merlin-ben ha leszurnak valakit hogy-hogy egy csepp vér nem lesz a kardon?..jó tudom az egy családi sorozat és ott igyekeznek vér mentesen csak ez most így eszembe jutott.. :D szoval kiváncsi vagyok ki nézi rajtam kívül?? mongyuk személyes tapasztalat hogy az 1.rész picit lesokolt mert nem igazán erre számitottam a 2.ra már ugy megszokja az ember a 3.at meg majd meglátjuk.. :D
jajj és valaki nemtudja a Cold mikor jön ki???
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2013.01.10. 22:23 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.04. 18:48
Hozzászólások: 36
fildais írta:
Alex a twitteren minden nap reklámozza a filmet.


Igen, nagyon szimpatikus, hogy ennyire lelkes. :D Meg azt is írta, hogy amúgy reklámot köbö egyáltalán nem kapott a bbc-n a sorozat, szóval biztos, sokan értesültek tőle róla, hogy lesz/van ilyen.

kingaa. írta:
és Labyrith-ot néi valaki ?? :D
(...)
jajj és valaki nemtudja a Cold mikor jön ki???


Nekem már fent van a gépemen a Labyrinth, de egyelőre még nem jutottam el oda, hogy meg is nézzem. Annyira, ahogy belepörgettem, nem tűnt olyan jónak, de még simán rám cáfolhat, meg tényleg sok olyan színész játszik benn, akit a Merlinből vagy máshonnan ismerek, szóval egy esélyt biztos adok neki. ^^

A Cold szerintem még nagyon nem mostanában fog kijönni, Eoin még nagyban vág, pont ma végez az első vágással. Nem értek semennyire a filmkészítéshez, szóval nem tudom, még hány kör van hátra, de a twitteres üzijeiből azt vettem ki, hogy sok...

Meg ment pü feliratos linkkel.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2013.01.12. 09:56 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Sziasztok,

Ma a Digi Film csatornán a "Karácsony a kastélyban" c. film 16:20-as kezdéssel - Katie McGrath 2011-es karácsonyos-romantikus filmje Roger Moore-ral :)

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2013.01.21. 17:01 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Szombaton ért véget a Cabaret musical itt Londonban. A musical, aminek a női főszereplője Michelle Ryan (Nimueh) volt.
Az utolsó előadás (is) szenzációs volt, a teljes stáb fantasztikus munkát végzett.
Én összesen hatszor láttam a darabot az augusztus végi nyitás óta (egyik ismerősöm több, mint 20-szor, de ő nem Michelle, hanem a férfi főszereplő miatt :) ) és minden előadás egy igazi élmény volt. (Talán a legjobban az tetszett, amikor első sorban ültem :) )
És az is érdekes volt, hogy mennyit változott a darab a legelső előadás (azon is ott voltam még tavaly augusztus 30-án) óta. Egyébként erről egyszer Michelle-lel is beszélgettem, ő is mondta, hogy nagyon sokat változott az előadás a kezdet óta. Dehát ezért (is) szép a színház mert nincs két egyforma előadás.

Mindenesetre nekem nagyon nagy élmény volt ez az elmúlt kb. fél év, hiszen láthattam kedvenc színésznőmet élőben színpadon, és nemcsak, hogy láthattam, de többször beszélgethettem vele kicsit, és megbizonyosodhattam róla, hogy nemcsak egy gyönyörű és tehetséges színésznő, hanem egy rendkívül kedves lány is.
Persze megköszöntem neki, hogy elviselte ebben az időszakban, hogy nálam többet csak a rokonait látta a színháznál. :) (Egyébként az apukája már név szerint köszöntött nekem mindig. Ő is nagyon jófej volt. Többször beszélgettem vele is. :) )

Azt nem tudhatom, hogy mit hoz a jövő, hogy találkozok-e még Michelle-lel a jövőben, szerintem egyébként igen, hiszen lesznek még filmbemutatók, díjátadók, amiken össze fogunk futni vélhetően. De az biztos, hogy ennyire direkt módon (hogy pl. a táskáját fogom, amíg ő a telefonja után kutat benne) nem nagyon.

Szóval ahogy neki is mondtam, megtiszteltetés volt ez a fél év.

Zárszónak egy kép Michelle-ről a musicalből:
Kép

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2013.01.21. 18:15 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
Koczy85 írta:
Szombaton ért véget a Cabaret musical itt Londonban. A musical, aminek a női főszereplője Michelle Ryan (Nimueh) volt.
Az utolsó előadás (is) szenzációs volt, a teljes stáb fantasztikus munkát végzett.
Én összesen hatszor láttam a darabot az augusztus végi nyitás óta (egyik ismerősöm több, mint 20-szor, de ő nem Michelle, hanem a férfi főszereplő miatt :) ) és minden előadás egy igazi élmény volt. (Talán a legjobban az tetszett, amikor első sorban ültem :) )
És az is érdekes volt, hogy mennyit változott a darab a legelső előadás (azon is ott voltam még tavaly augusztus 30-án) óta. Egyébként erről egyszer Michelle-lel is beszélgettem, ő is mondta, hogy nagyon sokat változott az előadás a kezdet óta. Dehát ezért (is) szép a színház mert nincs két egyforma előadás.

Mindenesetre nekem nagyon nagy élmény volt ez az elmúlt kb. fél év, hiszen láthattam kedvenc színésznőmet élőben színpadon, és nemcsak, hogy láthattam, de többször beszélgethettem vele kicsit, és megbizonyosodhattam róla, hogy nemcsak egy gyönyörű és tehetséges színésznő, hanem egy rendkívül kedves lány is.
Persze megköszöntem neki, hogy elviselte ebben az időszakban, hogy nálam többet csak a rokonait látta a színháznál. :) (Egyébként az apukája már név szerint köszöntött nekem mindig. Ő is nagyon jófej volt. Többször beszélgettem vele is. :) )

Azt nem tudhatom, hogy mit hoz a jövő, hogy találkozok-e még Michelle-lel a jövőben, szerintem egyébként igen, hiszen lesznek még filmbemutatók, díjátadók, amiken össze fogunk futni vélhetően. De az biztos, hogy ennyire direkt módon (hogy pl. a táskáját fogom, amíg ő a telefonja után kutat benne) nem nagyon.

Szóval ahogy neki is mondtam, megtiszteltetés volt ez a fél év.

Zárszónak egy kép Michelle-ről a musicalből:
Kép


Hát az biztos hogy nagyon szerencsés vagy :) kint élsz londonban és a kedvenc szinésznődel is találkoztál nemis egyszer .. én ha egyszer kijutok oda valszinűleg kedvenc szinészeim után fogok rohangálni :D
" táskáját fogom, amíg ő a telefonja után kutat benne" ez komoly?? :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2013.01.21. 20:39 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
kingaa. írta:

Hát az biztos hogy nagyon szerencsés vagy :) kint élsz londonban és a kedvenc szinésznődel is találkoztál nemis egyszer .. én ha egyszer kijutok oda valszinűleg kedvenc szinészeim után fogok rohangálni :D
" táskáját fogom, amíg ő a telefonja után kutat benne" ez komoly?? :D


Azért Londonban élni (sajnos) nem azt jelenti, hogy minden nap ilyen lenne. A hétköznapok itt is ugyanolyanok, mint máshol.

Természetesen az, hogy fogtam Michelle táskáját, nem vicc. Néhányszor előfordult, hogy előadás után késett az autója, ami hazavitte. Ilyenkor volt, hogy ketten álltunk ott a színház mögött. Egyik alkalommal nagyon nem találta a telefonját, én meg megfogtam neki a táskát, hogy két kézzel könnyebben tudjon keresgélni.
De nem ez volt a legdurvább, hanem amikor arcon csókoltam egyszer. Azon "kicsit" meglepődött. :) Ezen kívül még egyszer sikerült így meglepnem, amikor azt mondtam neki, hogy szerintem egy baromira alulértékelt színésznő.
De voltak még ilyen vicces történetek:
Pl. amikor Karácsonykor Michelle először lépett fel a betegsége után, engem látott meg elsőnek, amikor kijött, ráadásul még ajándékot is adtam neki.
Másnap meg ő "verekedte" át magát vagy 30 autogramkérőn csak azért, hogy Boldog Karácsonyt kívánjon nekem.

Egyébként az is vicces, hogy ismerősöm meg én annyit voltunk a színháznál, hogy már az összes színész, de még a biztonságiak is már előre köszöntek nekünk. :)

Az utolsó előadás után pedig egyenként gratuláltunk az összes táncosnak meg mindenkinek aki részt vett a darab elkészítésében.
Úgyhogy beszélgettük is, hogy azért hiányozni fog ez.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Koczy85 2013.01.21. 20:48-kor.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Szereplők egyéb munkái
HozzászólásElküldve: 2013.01.21. 20:44 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Még egy kicsit Cabaret, akit esetleg érdekel, Michelle egy-két száma felkerült a Netre, igaz nem a legjobb minőségben, valaki úgy vette fel a színházban, de szerintem hallgatható. Ha valakit érdekel esetleg:




_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 231 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron