Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.15. 03:36



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 59 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2011.07.13. 13:06 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
HEX :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2011.07.13. 13:47 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
MerryWeather írta:
HEX :D


az jóóó :)))

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2011.08.03. 20:19 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.02.09. 16:24
Hozzászólások: 101
Húú hát én két sorozatot szeretek, de nagyon!!!

Az egyik természetesen a Merlin ;)
A másik pedig a Vámpírnaplók :)

És komolyan, nem tudom eldönteni, hogy melyiket szeretem jobban. Mikor a VD-t nézem éppen akkor az a kedvencem, mikor pedig a Merlint, akkor az. De azt hiszem, hogy ez ősszel fog kiderülni. Ugyanis a VD-nek a 3., évadja kezdődik akkor, a Merlinnek pedig ugye a 4.. Mikor leadják külföldön a legújabb részét a VD-nek, másnap, mikor már megvan a magyar felirat, rögtön letöltöm és megnézem. Eddig a Merlinnel nem így voltam, mert mikor odajutottam, hogy megnézem a következő részt, akkor azt már pár napja minimum leadták külföldön. Szóval visszatérve az eredeti témához, akkor fog kiderülni, hogy melyiket szeretem jobban, mikor ott lesz előttem: Melyiket nézzem meg előbb? xD A VD-t vagy a Merlint? xD Bár az utóbbi időben inkább hajlok a Merlin felé, de ezt nem csak azért mondom, mert ez egy Merlines oldal. Mindegy, majd ősszel kiderül :) ;)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2011.08.03. 20:19 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.02.09. 16:24
Hozzászólások: 101
xD Jó sokat beszéltem a semmiről így visszanézve xD
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2011.08.03. 20:28 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Cristine írta:
xD Jó sokat beszéltem a semmiről így visszanézve xD


:) nem baj! legalább volt mozgás itt a fórumon! :)
legjobb barátnőm is nagy VD-fan :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2011.08.03. 20:29 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.02.09. 16:24
Hozzászólások: 101
:) És te ismered?
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2011.08.03. 21:39 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Cristine írta:
:) És te ismered?


a címét :)
(egyébként én nagyon nem bírom ezeket a vámpíros dolgokat...:$)
maradok a MERLINNÉL <3 :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2011.10.16. 09:36 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
A héten megnéztem a Sherlock-ot és meg kell mondjam, nekem nagyon tetszett. Nagyon ötletes, hogy a jelenkorba helyezték a sztorit és a karakterek is tetszettek, meg persze a lényeg, a történet is jó volt. "A következtetés tudománya" :o És a főszereplőnek milyen hihetetlenül angolosak a vonásai. A színészek jól illettek a szerepükbe és bár sokan a régi sorozatból való Sherlock-ot tartját etalonnak, szerintem kiváló alakítást nyújtott Benedict Cumberbatch.

Utánanéztem, hihetetlen hogy csak 3 része van, a Merlin-nel ehhez képest szerencsések vagyunk, az viszont jó, hogy mindegyik rész másfél órás.

Szinkronnal néztem, de azt mondják eredetiben még jobb. Igaz, hogy nem ismerem az eredeti hangokat, de szerintem nagyon jól sikerült a szinkron, illett a szereplőkhöz.

Szóval csak ajánlani tudom, és ha valaki lemaradt volna róla, az AXN Player-en még pár napig megnézhető az első rész, új rész pedig kedd este az AXN-en.


Csatolmányok:
sh.JPG
sh.JPG [ 25.01 KiB | Megtekintve 2332 alkalommal. ]

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2011.10.21. 15:45 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.17. 17:03
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Tartózkodom tehát vagyok
Hmm mostanában én a Mentalistát illetve Castle-t meg Dr. csont-ot nézem Merlinen kívül feliratozva természetesen.

_________________
Kedvenc játékom és ráadásul magyarok csinálták:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2011.10.21. 16:32 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Judy T. írta:
A héten megnéztem a Sherlock-ot és meg kell mondjam, nekem nagyon tetszett. Nagyon ötletes, hogy a jelenkorba helyezték a sztorit és a karakterek is tetszettek, meg persze a lényeg, a történet is jó volt. "A következtetés tudománya" :o És a főszereplőnek milyen hihetetlenül angolosak a vonásai. A színészek jól illettek a szerepükbe és bár sokan a régi sorozatból való Sherlock-ot tartját etalonnak, szerintem kiváló alakítást nyújtott Benedict Cumberbatch.

Utánanéztem, hihetetlen hogy csak 3 része van, a Merlin-nel ehhez képest szerencsések vagyunk, az viszont jó, hogy mindegyik rész másfél órás.

Szinkronnal néztem, de azt mondják eredetiben még jobb. Igaz, hogy nem ismerem az eredeti hangokat, de szerintem nagyon jól sikerült a szinkron, illett a szereplőkhöz.

.


Azért a 3 rész így kicsit csalóka mert 90 perces részek, tehát a Merlin-nél az 6 résznyi időtartam. :) Az angoloknál meg ritkán hosszabb egy évad. (Jó, a Merlin a maga 13 részével pont kivétel)

Egyébként a Sherlock-ot én is csak ajánlani tudom, bár én csak két és fél részt láttam a háromból. Egyébként jövőre jön a 2. Évad is.

Ja, ha bejött a Sherlock akkor tudom ajánlani a Jekyll-t is, (írtam már róla itt a fórumon, egy-két videot is linkeltem belőle). 2007-es sorozat, ugyanaz a Steven Moffat írta, aki a Sherlock-ot is, és ugyanúgy egy klasszikus történet van modern korba helyezve. Mindössze 6 rész, de kerek egész történet. (Ráadásul apró Merlin vonatkozása is van, hiszen Michelle Ryan -Nimueh- is szerepel benne. :) )

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.01.02. 20:14 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Ebbe a topicba sose írtam,de hát valamikor el kell kezdeni :D Nekem most az abszolult favorit: The Vampire Diaries ;) Ott tartok,hogy egyenesen a megszállottja lettem ennek a sorozatnak,és tövig rágom a körmeimet az izgalomtól,hogy mikor jön a következő rész :D Leszögezném,hogy alapvetően egyáltalán nem vonzanak ezek a vámpíros-dolgok, a Twilight-ért sem vagyok oda,de ezt imádom :) Tipikusan az a sorozat amiért manapság minden tini megvesz xDD Én általában kilógok a sorból,ha ilyen szenvedélyekről van szó,de már minden második nap,mikor vmi sorozat frisset olvasok a Vámpírnaplók mindig ott van +rengeteg ismerősöm is nyomta milyen jó,amikor meg halottam,hogy már Magyarországon is adni fogja az RTL,úgy voltam vele üsse kő,mit vesztek ha bele nézek? Nem bántam meg az biztos! Maga a történet nagyon jól van felépítve,iszonyat jó ahogy megteremtik ezt az őrült természetfeletti cuccot az eddig normális-gimnazisták körül.Nem,ez egyáltalán nem egy Twilight koppintás (tudtátok,h a VD könyvek hamarabb voltak mint Meyer sztorija?) Először én is úgy álltam hozzá,hogy ez is tuti egy tucat vámpíros-sorozat a sok közül,mekkorát tévedtem! A Stefan-Elena-Damon szerelmi háromszög nagyon talált! Az is fantasztikus,hogy itt a mellékszereplőknek is megvan a saját kis cselekmény száluk,és nem azért vannak,hogy a főszereplőknek legyen kivel dumálniuk.Az is említésre méltó,hogy nem egy már befutott színésszel próbálják népszerűsíteni a showt,hanem inkább egy ismeretlen művészt karolnak fel,ami nagyszerű! (ugyanez igaz a Merlinre is,piros pont mindkettőnek) Visszatérve a TVD-re,az első 3 epizód után egyre izgalmasabb és izgalmasabb fordulatokat vett a sorozat,tele van "WTF?" momentumokkal.Bár az biztos,hogy itt a főszereplők hullanak mint a legyek,nem számít mennyire közkedvelt a karakter,simán kinyírják ha kell! A humoros beszólások is nagyon ott vannak (legjobbak persze Damoné:P) mindent összevetve csak ajánlani tudom! Biztos vagyok benne,hogy a fórumozók fele halott már a sorozatról,de az megerősíthettem: nem azért népszerű mert rohadt szexi pasik és dögös csajok rohangálnak benne ;) Profi színész gárda,profi írók,profin felépített történet.Kell ennél több? :lol:

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.01.02. 20:54 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:
Ebbe a topicba sose írtam,de hát valamikor el kell kezdeni :D Nekem most az abszolult favorit: The Vampire Diaries ;)


Az 1. Évadot láttam még otthon anno, és az első pár rész után (amik után az az érzésem volt, hogy a Twilight-ot nézem sorozatosítva) beindult és nagyon jó lett.
Aztán a 2. Évadot is elkezdtem, az viszont nem tetszett annyira. Aztán félbehagytam, mivel kijöttem Angliába, de azóta nem vettem rá magam, hogy folytassam. Pedig állítólag a 3. Évad megint nagyon jó.

Amúgy azt meg kell, hogy mondja, hogy eyecandy szempontból sem lehet panasz a sorozatra.

Ja, én tudtam, hogy a Vámpírnaplók könyvben előtt volt, mint a Twilight. Csak a Twilight sikere után gondolták úgy, hogy akkor ezt is megfilmesítik.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.01.02. 22:11 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Koczy85 írta:
Palmera írta:
Ebbe a topicba sose írtam,de hát valamikor el kell kezdeni :D Nekem most az abszolult favorit: The Vampire Diaries ;)


Az 1. Évadot láttam még otthon anno, és az első pár rész után (amik után az az érzésem volt, hogy a Twilight-ot nézem sorozatosítva) beindult és nagyon jó lett.
Aztán a 2. Évadot is elkezdtem, az viszont nem tetszett annyira. Aztán félbehagytam, mivel kijöttem Angliába, de azóta nem vettem rá magam, hogy folytassam. Pedig állítólag a 3. Évad megint nagyon jó.

Amúgy azt meg kell, hogy mondja, hogy eyecandy szempontból sem lehet panasz a sorozatra.


A 2. évad tényleg gyengébb volt,bár szerintem nem volt az rossz,Katherine karaktere vitte az egészet,viszont valóban volt egy-két dolog amit meglehetett volna oldani jobban is (azokat nagyrészben Julie Plec írta) beleértve ezt a "hajrá!ki szerzi meg hamarabb a holdkövet?" -dolgot is. De a 3. évad tényleg isszonyat jó,végre kibújt Stefanból a ripper,Paul Wesley-ről meg kiderült igenis tudja mi az a színészet,ha még nem néztél bele ne csigázz ;) Én már számolok minden percet Jan. 5-ig (3x10 The New Deal) :D

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.04.01. 09:18 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.01. 07:24
Hozzászólások: 19
Én is a Bűbájos boszorkákat szoktam nézni mostanában.

_________________
"Azt tudtam,hogy ökör vagy,de azt nem,hogy cìmeres is." :D

-Vigyåzz gyerekkorom òta edzek az ölésre.
-Åà és miòta edzel a tuskòsàgra? :D
-Te nem beszèlhetsz ìgy velem!
-Åå,miòta edzel a tuskòsågra jò uram?! :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.04.01. 10:21 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Ren814 írta:
Én is a Bűbájos boszorkákat szoktam nézni mostanában.

azt én is néztem :) (elvileg már mindegyik részét láttam a neten) :)

most a H2O-Sellőmeséket szoktam nézni - neten :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.04.15. 18:33 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Én most újjonal nézem a Once Upon a Time-t az ABC új sorozata.Merlin rajongóknak csak ajánlani tudom,meg úgy mindenkinek ;) Engem teljesen magával ragadott a történet. :)

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.04.15. 21:24 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:
Én most újjonal nézem a Once Upon a Time-t az ABC új sorozata.Merlin rajongóknak csak ajánlani tudom,meg úgy mindenkinek ;) Engem teljesen magával ragadott a történet. :)


Az elsó 5 részt láttam, valóban nagyon jó kis fantasy. Majd ha lesz egy kis időm, lehet, hogy tovább nézem.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.04.16. 18:50 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.17. 22:53
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Sopron , Hungary
ha már mindenki leirja hogy miket néz a merlin mellet...én ezeket : :)
1, Merlin
2,Doctor wo(ki vagy doki)
3,Dr. csont
4,Castle
5,Hawai five-o
:D :D :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.04.16. 21:15 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
veronika írta:
ha már mindenki leirja hogy miket néz a merlin mellet...én ezeket : :)
1, Merlin
2,Doctor wo(ki vagy doki)
3,Dr. csont
4,Castle
5,Hawai five-o
:D :D :D


A Doctor Who-t én is nagyon szeretem. Ha kicsit visszaolvasol itt a fórumon, összeírtuk, hogy hány Merlin szereplő fordult meg a Doctor Who különböző részeiben. (Voltak egy páran. :) )

De egyébként a többi sorozatot is néztem egy darabig azok közül, amiket itt felsoroltál. :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.04.21. 23:49 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.17. 22:53
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Sopron , Hungary
Koczy85 írta:
veronika írta:
ha már mindenki leirja hogy miket néz a merlin mellet...én ezeket : :)
1, Merlin
2,Doctor wo(ki vagy doki)
3,Dr. csont
4,Castle
5,Hawai five-o
:D :D :D


A Doctor Who-t én is nagyon szeretem. Ha kicsit visszaolvasol itt a fórumon, összeírtuk, hogy hány Merlin szereplő fordult meg a Doctor Who különböző részeiben. (Voltak egy páran. :) )

De egyébként a többi sorozatot is néztem egy darabig azok közül, amiket itt felsoroltál. :)


:D örülök hogy nem csak én nézek ilyen müsorokat :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.04.22. 18:54 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
veronika írta:

:D örülök hogy nem csak én nézek ilyen müsorokat :)


Jó sorozat a többi is. Egyébként a Castle-t, a Dr. Csont-ot meg a Hawaii Five-0-t is többnyire magyarul néztem tévében. Akkor hagytam őket abba, amikor Londonba költöztem, mert itt nincs tévém. Talán majd egyszer pótolom.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.09.23. 13:17 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Nézi itt még valaki rajtam kívűl a Trónok Harcát? :D Csak kiviből kérdem,mert újonnal ez a kedvencem. Szerintem az egyik legjobb most futó fantasy,bár fantasy-elemekből elég hiányos széria,ami nem is baj. :mrgreen: A könyvekre is nagyon rákkatantam,George R. R. Martin nagyon tud. 8-)

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.09.26. 23:41 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Én is nézem, bár a könyveket jobban szeretem. :) Azok nagyon ott vannak. Nem tudom, off-e itt, de kedvenc szereplő/kötet/nézőpont/ház/stb? :D

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.09.27. 10:08 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Susanna írta:
Én is nézem, bár a könyveket jobban szeretem. :) Azok nagyon ott vannak. Nem tudom, off-e itt, de kedvenc szereplő/kötet/nézőpont/ház/stb? :D


Naná hogy van! :D Kedvenc szereplő?? Húú,mivel remekül van megírva minden karakter,így nehéz választani...Gondolom többségnek az Imp (Tyrion) a legnagyobb favorit,én is bírom a kisfickót,de a kedvencem mindig is a Stark-familía volt. ;) Annak ellenére,hogy már nemsokan maradtak,figyelembevéve,hogy az elején mennyien voltak... Arya karakterét nagyon szeretem,sőt Sansát is. :mrgreen: Bár a Reed gyerekeket is nagyon komálom,hál' isten a 3. évadban ott lesznek ők is,aminek nagyon örülök,egy kis színt visznek Bran már eléggé elszürkült cselekményszálába...Kedvec kötet? Majd elmondom amint befejezem a Feast For Crows olvasását. :mrgreen:
Neked? (szereplő/kötet/nézőpont/ház/stb?) :)

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.09.27. 22:21 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Kedvenc szereplő abszolút Melisandre (tudom, tudom... de a Merlinben is Nimueh-t bírtam, mostanság meg Morganát, úgyhogy no comment), utána Benjen (aki meg eltűnt... ilyen az én szerencsém), aztán összevissza a többiek. :) Sansát az első könyvben utáltam, de aztán csak normálisabb lett, most már elvagyok vele, Aryát én is bírom, meg Tyriont is, meg igazából egy csomó mindenkit. Brienne se rossz, mióta normális, még Jamie se... Na meg a rémfarkasok és a sárkányok. :D Ja, szegény Nedet is szerettem... Reedek közömbösek.

Házak közül egyértelműen Stark.

Kötet... Nehéz választani, de talán a harmadik. Mindből voltak kedvenc részeim, nem nagyon szedem szét az öt kötetet.

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 59 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron