Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.15. 08:57



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 59 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.09.28. 00:06 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:
Nézi itt még valaki rajtam kívűl a Trónok Harcát? :D Csak kiviből kérdem,mert újonnal ez a kedvencem. Szerintem az egyik legjobb most futó fantasy,bár fantasy-elemekből elég hiányos széria,ami nem is baj. :mrgreen: A könyvekre is nagyon rákkatantam,George R. R. Martin nagyon tud. 8-)


Én is nézem. Jó kis fantasy sorozat ez is.
Olvasni viszont nem nagyon van időm. Amúgy a fél stáb itt volt a londoni Comic-Con-on, őket láttam élőben. (Csak sajna a Comic Con-on külön fizetni kellett a fotóért meg autogramért, úgyhogy azt nem csináltattam. Meg nem is igazán van gépem, amivel normális fotót lehet csinálni. Bár azért van, ami egész korrekt lett. Lásd másik topic ugyebár. :) Ahol egyébként azt nem írtam le, hogy amikor legelőször fotózkodni akartam Michelle-lel, bedöglött a fényképezőm, amikor mellettem állt. )

Egyébként még márciusban feldobtam valamelyik topic-ba egy képet a Cleanskin című film premierjéről, amelyben Sean Bean és Michelle együtt játszanak. (Azaz, hogy Sean Bean játszik, Michelle meg benne van kb. 1 percet az elején.) Na mindegy, a premieren egymás mellett állnak, jó kis Merlin vs. Game of Thrones "crossover". :D

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.09.28. 18:08 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Vagy akár Gyűrűk Ura&Merlin crossover, ha már itt tartunk. :D

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2012.10.03. 19:42 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Susanna írta:
Ja, szegény Nedet is szerettem... Reedek közömbösek.


Ned,ned,ned... mekkora Wádáfák volt amikor a kis p*csfej lefejeztette (akkor még nem olvastam a könyveket) szval engem teljesen váratlanul ért. Jack Gleeson amúgy nagyon ott van,imádom ahogy az HBO oldja meg a castingot,sose okoznak csalódást. Najó néha igen Margary (vagyhogykellleírni :lol: ) - vele eléggé mellényúltak,én nem így képzeltem el,bár azt meg kell hagyni,hogy a színésznő nagyon szép. Nemtudom hallottad-e,de az új szereplők beválogatása alapján azok a Reedek nem is olyan közömbösek (legalábbis nekem az egyikük :P )
Hogy franba van ez 22 éves??? :o

"Teach me the art of staying young." :oops: :D

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2013.02.06. 23:54 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Legújabban én is beleestem a Doctor Whoba (családostól). De olyan szinten, hogy húgommal fiatal Sarah Jane és K9 leszünk az itthoni farsangon, bár adódtak problémáink a jelmezzel, de megoldottuk. :D A legnehezebb volt olyan ruhát találni, amit a fiatal Sarah Jane hordott, és nem néz ki borzalmasan... Vagy kivitelezhetetlenül.

Barátnőm fertőzött meg vele, a Merlinen keresztül. :D Belinkelte azt a részt, amiben Michelle Ryan játszik, aztán elkezdtem rendesen az elejétől. Aztán voltak még ilyen "jé, Gaius"-szerű felkiáltásaim... De most már egyszerűen imádom, utánanéztem a régi sorozatnak is, és tervben van a Sarah Jane spin-off.

Valaki rajongó! Mi történt a régi sorozatból Romanával? Az addig megvan, hogy a háború előtt ő volt az elnök, de utána mi lett vele?

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2013.02.07. 04:50 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Susanna írta:

Barátnőm fertőzött meg vele, a Merlinen keresztül. :D Belinkelte azt a részt, amiben Michelle Ryan játszik, aztán elkezdtem rendesen az elejétől.


Nekem az a rész a kedvencem, noha azt én is elismerem, hogy nem a sorozat legjobb része. (De ez az egyetlen DW rész, ami megvan otthon gyári DVD-n :) ) Michelle karaktere jó volt, sokan örültek volna, ha állandó companion lesz, de ő maga erről azt mondta, hogy sosem volt szó ilyesmiről. (Azt meg amúgy is többször hangsúlyozta, hogy nem akar megint egyetlen karaktert játszani évekig.)

Egyébként érdemes megnézni a részhez tartozó Doctor Who Confidentalt is. (ez ilyen "Így készült" video minden részhez) Abban kiderül, hogy tényleg levittek egy emeletes double-decker buszt Dubaiba (ott forgatták a sivatagos részeket) és összetörték útközben, ezért írták bele a részbe, hogy a busz megsérül amikor átmennek az átjárón. :)
Az elején meg a múzeumos részt azt tényleg Michelle csinálta, amikor belógatják a tetőröl. Általában szereti maga csinálni az ilyen veszélyes dolgokat is. Ha engedik neki :) (Hihetetlen mennyi engergiája van a csajnak egyébként, egyszer amikor ismerősömmel vártuk a színháznál, Michelle meg úgy futott fel a lépcsőn felénk, ismerős meg is kérdezte tőle, hogy "Most őszintén 3 óra éneklés meg táncolás után honnan a túróból van neked még energiád rohagálni itt?" :) De Michelle csak nevetett :) )

Susanna írta:
és tervben van a Sarah Jane spin-off.


Én néztem azt is, jó volt az is a maga módján. Viszont sajnos be kellett fejezni, mert a Sarah Jane-t játszó színésznő, Elisabeth Sladen meghalt két éve. :(

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2013.02.07. 20:50 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Pedig milyen jó kis páros lett volna. :D Bár lehet, hogy túl jó is. Ahogy barátnőm mondta (ugyanaz, aki rászoktatott): ezek ketten megnyerték volna maguknak a második világháborút mindenki ellen. Bár Christina még így is jól járt, kalandot akart, kapott egy repülő buszt... Nem egy TARDIS, de megteszi. :D

Az szép. Honnan szedi? :)

Igen, tudom. :( De azért így is van mit nézni. Nem tudod, fenn van valahol magyar felirattal?

Szerk.: Christináról ez a legtalálóbb videó, amit találtam. :D "she's a little bit dangerous"... http://www.youtube.com/watch?v=bFllgh4YnnI

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2013.02.08. 05:33 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Susanna írta:
Pedig milyen jó kis páros lett volna. :D Bár lehet, hogy túl jó is. Ahogy barátnőm mondta (ugyanaz, aki rászoktatott): ezek ketten megnyerték volna maguknak a második világháborút mindenki ellen. Bár Christina még így is jól járt, kalandot akart, kapott egy repülő buszt... Nem egy TARDIS, de megteszi. :D


Az akkori showrunner Russell T. Davies is azt mondta, hogy nagyon jók lettek volna együtt.

Egyébként ez a repülő buszos dolog sokak szerint hatalmas baromság, (mármint, hogy így lett vége) mert e szerint Londonban van egy ember, akinek van egy repülő busza...

Egyébként minden húsvétkor újranézem a részt 2009 óta. :)


Susanna írta:
Az szép. Honnan szedi? :)


Igazából egyszerűen az van, hogy a színészethez hozzátartozik, hogy fizikailag is bírni kell a terhelést. Színházban végigjátszani egy 3 órást előadást heti 8-szor, van, hogy napi kétszer, filmforgatáson meg napi 12 órás munka minden nap. Sőt színházban, egy musical esetén, még a hangra is figyelni kell és vigyázni kell. Mert elég mondjuk egy megfázás, aztán annyi az egésznek. (Nagyon durva, de épp Michelle apukájával egyszer arról beszélgettem, mekkora szívás egy színházi színésznek a betegség, erre Michelle lebetegedett azon a héten. Épp Karácsony előtt jött vissza, és annyira szép volt az egész szitu, mert gyakorlatilag egyedül vártam rá akkor, és oda tudtam neki adni az ajándékot, amit vennem neki. Akkor látszott, hogy nagyon meg van hatódva. Mivel csak annyit mondtam neki, hogy hallottam, hogy beteg, és remélem már jól van. És látta, hogy tényleg érdekel, hogy mi van vele.)
Én mondtam is Michelle-nek, hogy rohadt nehéz szakma ez. És hogy le a kalappal, amit ő és a teljes társulat csinál nap mint nap.
Ja, s igazából az ő musical-je a Cabaret nem is volt olyan sokáig műsoron. Összesen 5 hónapig játszották, ebből 15 hétig itt Londonban, ez nem olyan sok. Vannak musical-ek, amik évekig műsoron vannak.

[
Susanna írta:
Igen, tudom. :( De azért így is van mit nézni. Nem tudod, fenn van valahol magyar felirattal?


Ezt sajnos nem tudom. De az első talán két évad volt Magyarországon is tévében, úgyhogy ahhoz elvileg szinkronos verzió is van.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2013.02.09. 00:43 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Áh, én bírtam a repülő buszt. :D Ezzel az erővel K9-en is lehetne problémázni. Majd óvatosan használja. :D

Miért pont húsvétkor?

Indán láttam az első évadot meg a negyedikből pár részt szinkronosan, de teljesen random. :?

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Milyen sorozatot nézel mostanság?
HozzászólásElküldve: 2023.08.07. 16:30 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2023.08.07. 16:12
Hozzászólások: 4
Merlinről persze. Merlin alakja egyszerűen nagyszerű! Ez a szereplő nagyon mély és sokrétű. Egyfelől bölcs varázsló, másfelől egyszerű szolga. Érdekes megfigyelni a kapcsolatát Artúrral és a többi szereplővel. Jó lenne látni több jelenetet Merlin részvételével!
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 59 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron