Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.15. 19:14



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 143 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.06.29. 22:45 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
ajna27 írta:

így már valahogy nincs is kedvem megnézni, Nekem Artúrnak amúgy is csak Bradley jó:)


Clive Owen is jó volt Arthur-ként. Csak ő egy más "típusú" Arthur-t játszik mint Bradley, mint ahogy a film is a legendát egy teljesen más irányból közelíti meg, mint a sorozat.
Talán realisztikusabban is, hiszen ez egy történelmi kalandfilm, a sorozat meg ugye fantasy.

Amúgy szerintem már csak azért is érdemes megnézni a különböző Arthur király feldolgozásokat, hogy tényleg látni, hányféle változata van a mondakörnek.

Ez a film Arthur-ról szól, és Merlin került eléggé a háttérbe. A '98-as "Merlin" minisorozatban meg ez fordítva volt, ott Merlin-ről szólt minden (és a mágia volt a középpontban), és Arthur szorult a háttérbe.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.06.29. 22:58 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.04.21. 15:44
Hozzászólások: 190
A Sam Neil félére gondolsz? azt láttam és kicsit már sok is volt a mágiából,nem biztos, hogy jó, ha ilyen erősen nyomják az egyik oldalt, bár összességében tetszett, Artúr tényleg annyira háttérben volt, hogy nem is emlékszem rá, vagy csak halványan, hogy ellenszenves volt...

ez a sori pont azt adja, amit szeretek, kb egyenlő arányban a fantasyt, a humort, a középkort,a kalandot, ja a jópasikat, és szépruhákat majdnem kihagytam :lol:
a Farscape, a Battlestar,a Csillagkapu nagy kedvencek mai napig, bárhol bármikor képes vagyok megnézni őket, de ők scififantasyk, a Merlin egy másfajta fantasy, és pont ettől olyan nagyon jó és szerethető, nálam felkúszott a nagyok közé :)

_________________
Gaius: "Hív a Végzeted! Menj nézd meg mit akar!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.06.29. 22:59 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.04.21. 15:44
Hozzászólások: 190
Idézet:
meglestétek amúgy a mesét amit belinkeltem??? sztem nagyon mókás :)))


én láttam nagyon jóóó!

_________________
Gaius: "Hív a Végzeted! Menj nézd meg mit akar!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.06.29. 23:05 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
ajna27 írta:
A Sam Neil félére gondolsz? azt láttam és kicsit már sok is volt a mágiából,nem biztos, hogy jó, ha ilyen erősen nyomják az egyik oldalt, bár összességében tetszett, Artúr tényleg annyira háttérben volt, hogy nem is emlékszem rá, vagy csak halványan, hogy ellenszenves volt...


Igen, a Sam Neill félére, az a '98-as. Szerintem az a legendának talán az eddigi legjobb feldolgozása.

ajna27 írta:
ez a sori pont azt adja, amit szeretek, kb egyenlő arányban a fantasyt, a humort, a középkort,a kalandot, ja a jópasikat, és szépruhákat majdnem kihagytam :lol:


Ez így van abszolút. Persze, a jópasik engem nem vonzanak. (Még szerencse :) ) A szép ruhák sem annyira. :D Ellenben a jó csajok, azok igen, szerencsére belőlük sincs hiány a sorozatban. :) Azt azért sajnáltam, hogy Nimueh-t gyorsan kiírták. (Szerintem biztos nem mondok újat, hogy mennyire rajongok az őt játszó Michelle Ryan-ért.)

Plusz az Arthur-mondakör eleve érdekelt mindig is valamennyire.

ajna27 írta:
a Farscape, a Battlestar,a Csillagkapu nagy kedvencek mai napig, bárhol bármikor képes vagyok megnézni őket, de ők scififantasyk, a Merlin egy másfajta fantasy, és pont ettől olyan nagyon jó és szerethető, nálam felkúszott a nagyok közé :)


Ezeket a sorozatokat én is nagyon szeretem. Bár a Farscape annyira nem jött be. Azért persze végignéztem. Érdekes, hogy miután vége a lett, a fél szereplőgárda átment a Csillagkapu-ba.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.06.29. 23:38 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.04.21. 15:44
Hozzászólások: 190
Sam Neil-t azóta kedvelem, mióta láttam ebben a filmben, a Hallmarkon volt ha jól emlékszem, és mindig leragadtam ha ment, bár néhány karakter elég taszító volt számomra, pl Morgana, és akit Marton Short játszott, Mordred talán?

Nimueh karakteréből még sok mindent ki lehetett volna hozni, és megértem a rajongásod, tényleg egy gyönyörű nő.

A Farscape a scifi-ken belül is egy más világ pont ettől olyan jó. Ben Browder abszolult tökéletes Crichton volt, kiváló színész nagy kedvenc azóta is, Claudia Black.ról nem is beszélve, nem hiába láttak bennük lehetőséget a Csillagkapu készítői.

Érdekes, hogy ott Merlin, és Morgana földönkívuliek voltak (ősők), a mágiájuk, meg nem volt más mint a nagyon fejlett technológia amit ismertek, és használtak. ez ám az igazán újfajta megközelítése a legendának :lol: :lol: :lol:

_________________
Gaius: "Hív a Végzeted! Menj nézd meg mit akar!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.06.30. 00:22 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
ajna27 írta:
Sam Neil-t azóta kedvelem, mióta láttam ebben a filmben, a Hallmarkon volt ha jól emlékszem, és mindig leragadtam ha ment, bár néhány karakter elég taszító volt számomra, pl Morgana, és akit Marton Short játszott, Mordred talán?


Sam Neill-t én bírtam már a Jurassic Park-ban is. :) Igen a Hallmark-on ment a "Merlin", viszont utána leadta a TV2 is, akik szerintem jobb szinkront csináltak hozzá.

Igen, Morgana, igencsak ellenszenves volt ebben a változatban (itt Morgan Le Fey-nek hívták, ahogy a legenda több változatában is.) De amúgy Helena Bonham Carter remekül alakította a karaktert.

Martin Short egy Frik nevű karaktert játszott, Mordred más volt.

ajna27 írta:
Nimueh karakteréből még sok mindent ki lehetett volna hozni, és megértem a rajongásod, tényleg egy gyönyörű nő.


Igen, Nimueh karakterével kapcsolatban rengeteg kérdőjel van még, de igazából vissza is lehet őt még hozni, hiszen fantasy sorozatról beszélünk, de ahogy tegnap is írtam egy másik topic-ban, szerintem Nimueh dolgát lezártnak tekintik a készítők. (Aztán persze lehet, hogy meglepnek majd valamivel a későbbi évadokban. :) )

Egyébként én nem a "Merlin" óta rajongok Michelle-ért, hanem még egy évvel korábban volt egy nagyon rövid életű (mindössze 8 részt ért meg) és finoman szólva sikertelen amerikai sorozat, a Bionic Woman, amiben ő volt a főszereplő, és ott "szerettem bele". Azóta pedig mindent megnézek, amiben feltűnik. (Érdekes, hogy ha az amerikai sorozata bejött volna, akkor nem játszhatta volna el Nimueh-t, viszont lehet, hogy egy nemzetközileg is elismert hollywoodi színésznő lenne. De persze ez már a "ha...akkor...volna" játék, aminek nincs értelme. Michelle karrierjének elemzésébe meg nem megyek bele, mert nem akarok regényt írni ide. :) )
Egyébként nemcsak azért bírom, mert gyönyörű, hanem mert jó színésznő, és emberként is tök normális maradt, ahhoz képest, hogy mennyire híres és népszerű Angliában. Ráadásul a rajongóit is nagyon komolyan veszi. (Itt a fórumon linkeltem is, hogy mit kaptam tőle pár hónapja. :) )


ajna27 írta:
A Farscape a scifi-ken belül is egy más világ pont ettől olyan jó. Ben Browder abszolult tökéletes Crichton volt, kiváló színész nagy kedvenc azóta is, Claudia Black.ról nem is beszélve, nem hiába láttak bennük lehetőséget a Csillagkapu készítői.


Igen, a Farscape-nek a stílusát azt külön meg kellett szokni.

ajna27 írta:
Érdekes, hogy ott Merlin, és Morgana földönkívuliek voltak (ősők), a mágiájuk, meg nem volt más mint a nagyon fejlett technológia amit ismertek, és használtak. ez ám az igazán újfajta megközelítése a legendának :lol: :lol: :lol:


A Csillagkapu-ban több legendát és ősi vallást elég egyedien értelmeztek és mutattak be.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.06.30. 00:54 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Koczy85 írta:
ajna27 írta:
Igen a Hallmark-on ment a "Merlin", viszont utána leadta a TV2 is, akik szerintem jobb szinkront csináltak hozzá.


Sokkal jobbat. Én a TV2-s szinkronnal láttam először, és a másik mindig taszít, amikor meghallom.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.06.30. 07:13 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.04.21. 15:44
Hozzászólások: 190
OvibanKenobi írta:
Koczy85 írta:
ajna27 írta:
Igen a Hallmark-on ment a "Merlin", viszont utána leadta a TV2 is, akik szerintem jobb szinkront csináltak hozzá.


Sokkal jobbat. Én a TV2-s szinkronnal láttam először, és a másik mindig taszít, amikor meghallom.



Szerintem én azt a verziót nem láttam, csak a hallmark-osat.

_________________
Gaius: "Hív a Végzeted! Menj nézd meg mit akar!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.06.30. 13:17 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Nekem nem nagyon jön be a 2004 es Arthur király, csak Ioan Gruffudd ( Lancelot) miatt néztem meg, mert a Hornblower-ben annyira klassz volt ( ott lett a kedvencem Jamie Bamber), de a Sam Niel féle valahol még videón is meg van, néha nosztalgiázunk a tesómmal.
Annyira jó hogy nem én vagyok az egyetlen Merlin fan aki a Battlestart is nézi. :D Azért adok egy esélyt a Camelot-nak szerintem még el nem kezdődik a Merlin, meg a Borgiák-ra is rakattanok most hogy itt a nyár.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.06.30. 20:11 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.04.21. 15:44
Hozzászólások: 190
Bizony a Battlestar alapmű, bár én Michael Trucco(Sam T. Anders)párti voltam, Bambert-t is bírtam, bár néha elég balfék volt a karaktere.
Ja és a legnagyobb Saul Tigh :D néha úgy utáltam , aztán nagyon megszerettem...

_________________
Gaius: "Hív a Végzeted! Menj nézd meg mit akar!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.01. 11:36 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
ajna27 írta:
Bizony a Battlestar alapmű, bár én Michael Trucco(Sam T. Anders)párti voltam, Bambert-t is bírtam, bár néha elég balfék volt a karaktere.
Ja és a legnagyobb Saul Tigh :D néha úgy utáltam , aztán nagyon megszerettem...


Bizony az utóbbi idők, de talán minden idők egyik legjobb Sci-Fi sorozata. És egy remek példa arra, hogy lehet egy régi sorozatot (ugye az eredeti BSG '78-as) normálisan remake-elni. Bár igazából a BSG nem kimondott remake inkább csak egy újabb feldolgozása egy adott témának.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.01. 15:22 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Nem tudom hallottátok-e, de elkaszálták a Camelot-ot. Tehát nem lesz 2. Évad.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.01. 22:28 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Pedig nem volt rossz... :) Ha az első évad utolsó részében a 3 kedvencemből nem halt volna meg kettő, még sajnálnám is.

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.01. 23:28 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Susanna írta:
Pedig nem volt rossz... :) Ha az első évad utolsó részében a 3 kedvencemből nem halt volna meg kettő, még sajnálnám is.


Na, végre egy pozitív vélemény. Én eddig csak negatívakat hallottam róla.

Amúgy állítólag az volt a gond, hogy a legtöbb színésszel nem tudtak megegyezni az írországi forgatás időpontjáról.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.01. 23:45 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Az eleje tényleg kicsit húzós volt, de aztán elég jó lett. :) Csak az utolsó epizódtól kaptam hülyét... Ekkora mészárlást azért túlzásnak tartok. :) Bár a hangulat megvolt, az igaz.

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.03. 11:32 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
:) ma Renácz Zoli újra a Travel TV-n hangolódott :) ezúttal vitorlás-szakértőt :) hát igen.. a varázslók polihisztorok... :) :D:D:D

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.03. 19:17 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Ma kimondott "Arthur mondakör est" lesz a TV-kben. :D

Ugye 8-tól lesz a 2004-es "Arthur király", az RTL Klub-on, erről már beszéltünk.

Viszont utána 22:10-től lesz a Duna TV-n "Az utolsó légió" című film, amelynek szintén van köze az Arthur legendához. Igaz, ez csak a legvégén derül ki.
Mondjuk érdekes film volt, főleg Colin Firth, mint római katona. De azért egyszer érdemes megnézni.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.05. 23:10 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Valami Merlin-világnap volt vasárnap? :mrgreen:

Megnéztem Az utolsó légiót, bár nem az elejétől. Időnként kicsit furcsa volt a rendezés, meg a vágás is, de ezzel együtt is jobban tetszett az Artúr királynál.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.05. 23:23 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
OvibanKenobi írta:
Valami Merlin-világnap volt vasárnap? :mrgreen:

Megnéztem Az utolsó légiót, bár nem az elejétől. Időnként kicsit furcsa volt a rendezés, meg a vágás is, de ezzel együtt is jobban tetszett az Artúr királynál.


Én Az utolsó légió-t már régen láttam, de arra emlékszem, hogy nem volt rossz.
Az mondjuk vicces, hogy Kevin McKidd, aki a "Róma" sorozatban római katonát alakított itt egy germán barbárt játszik, aki meg akarja ölni az utolsó római császárt.

Én most az Arthur király-t néztem újra, és nekem tetszett. Hans Zimmer zenéje meg egyszerűen zseniális benne.
Bár a zenéje Az utolsó légió-nak is jó volt.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.05. 23:29 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Nem tudja valaki, hogy a '98-as minisorozatot hol lehet megtalálni?

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.05. 23:34 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Susanna írta:
Nem tudja valaki, hogy a '98-as minisorozatot hol lehet megtalálni?


Bár nem szabad ilyet reklámozni, szerintem valamelyik torrentoldalon biztos fent van.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.05. 23:50 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.05. 00:24
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: Budapest
Kösz. :) És úgy egyébként milyen a sztorija?

_________________
"Nos, Gaius... Készen állsz meghalni? Gaius...?" /Nimueh/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.06. 00:08 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Én néhány hónapja Youtube-ról néztem meg újra. Persze angolul.
A sztorija jó, a legendát veszi alapul, és kerek egészként tálalja, mint egy mitológiát. Mindezt nagyjából négy órányi játékidőben, ami szerintem kisebb bravúr a készítők részéről.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.06. 00:31 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
OvibanKenobi írta:
Én néhány hónapja Youtube-ról néztem meg újra. Persze angolul.
A sztorija jó, a legendát veszi alapul, és kerek egészként tálalja, mint egy mitológiát. Mindezt nagyjából négy órányi játékidőben, ami szerintem kisebb bravúr a készítők részéről.


Ja, tényleg a YouTube. :) Erre hirtelen nem is gondoltam, pedig mostanság oda is felpakolnak mindent. :)

Én még annyit tennék hozzá az elmondottakhoz, hogy (a címből persze ezt ki lehet találni) Merlin és a mágia van az egésznek a középpontjában.

Ja, és csak a '98-ast érdemes megnézni. Ezt azért mondom, mert 2006-ban készült hozzá egy folytatás "Merlin tanítványa" címmel, de az borzalom. (Noha a '98-as minisorozatból Sam Neill és Miranda Richardson is benne van.)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Beszélgetés-bármiről
HozzászólásElküldve: 2011.07.11. 12:45 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Sziasztok!
Sajnos egy ideig nem tudok feljönni...,de remélhetőleg mire kikerül az új évad újra gépközelben lehetek ;)

Kép

Jó pihenést mindenkinek! ;)

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 143 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron