Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.15. 18:38



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 74 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.05.28. 21:05 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.28. 20:32
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Imaginationland
Üdv mindenkinek! Most regisztráltam itt a fórumon és arra gondoltam, hogy érdemes lenne röviden bemutatkoznom. Esetleg más is követheti a példámat. :)

ELőször is, örülök, hogy van a sorozatnak magyar fóruma és annak is hogy megtaláltam. ;) Remélhetőleg egyre több rajongó fog csatlakozni.

Majdnem kezdettől fogva nézem a sorozatot angolul, magyar felirattal, de néztem az első évadot magyarul is. Sajnos nincs lehetőségem az AXN csatornáit nézni, úgyhogy egyenlőre nem tudom sem a 2., sem a 3. évadot megnézni magyarul, de nem is olyan nagy baj, nekem sokkal jobban tetszik angolul. :)

Bemutatkozás, igen. Szeretem a jó sci-fi-t és fantasy-t, - olvasni is - de a jó történelmi és bűnügyi sorozatokat is kedvelem. Amúgy semmi különös, hétköznap dolgozó nő vagyok, van családom, gyerekeim és szabadidőmben szívesen szerkesztek zenés videókat kedvenc sorozataim és mozifilmjeim felhasználásával. Nekem jó szórakozás és nagy öröm, ha másoknak is tetszik esetleg valamelyik videóm. A másik nickem Chaya, de ezt nem engedte regisztrálni a fórummotor. :shock:

Valószínűleg én vagyok itt a korelnök, de azért sem mondom meg, hogy hány éves vagyok. :twisted:

_________________
My Stargate (and Merlin) Music Videos
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.05.29. 12:00 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Szia!

Üdv itt a fórumon. :)

Bár tulajdonképpen én ismerlek téged úgymond, mert rendszeresen látogatom az Abydos Gate Fórumot (ott Spawn85 néven vagyok fent), és szoktam olvasni az ottani írásaidat is. (Gyorsan meg is néztem, hogy te ugyanaz a Chaya vagy-e. :D)
Amúgy múltkor örömmel láttam, hogy ott is van Merlin topic, írtam is pár gondolatot oda.

Bemutatkozás? Végül is miért is ne. Röviden úgy szoktam mondani, hogy egy átlagos srác vagyok, aki hatalmas film és sorozatrajongó. Van egy filmes blogom is, amit rendszeresen szerkesztek (már amennyire időm és kedvem lehetővé teszi.)

Én mindenféle filmet és sorozatot kedvelek, úgyhogy rengeteg mindent nézek. (Egy másik topic-ban valahol felsoroltam, hogy éppen kb. hány sorozatot követek. :) )
De ha nagyon kedvencet kell mondani, akkor pl. a Star Wars saga bármelyik részét bármikor újra tudom nézni. Meg egyébként is minden jöhet, ami Star Wars.

Ja, nagyon szeretem Jessica Alba-t, és Michelle Ryan-t, így őket bármilyen filmben vagy sorozatban hajlandó vagyok megnézni. (A "Merlin"-t is Michelle miatt kezdtem el elsősorban.)
Na, meg mivel Jean-Claude Van Damme filmjein nőttem fel, így az ő pályafutását is nyomon követem még mindig.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.05.29. 16:53 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Én meg a Star Warson nőttem fel, úgyhogy azt én is erősen kedvelem.
Még egy éve sincs, hogy rákattantam a Merlinre, de akkor aztán nagyon. Úgyhogy két hónapja elkezdtem életem első blogját (ott már jártatok :D ), és egyelőre töretlen a lelkesedésem.

Viszont arra kíváncsi lennék - ha van válaszotok, áruljátok el -, mi lehet az oka annak (külföldi fórumokon is tapasztaltam), hogy a Merlin és a Csillagkapu nézőtáborában mintha a szokásosnál nagyobb lenne az átfedés. Sosem voltam SG néző, de azt tudom, hogy néhány epizódban előjön az Artút-mondakör. Ebből eredhet a dolog, vagy van valami más is, valami hasonlóság a két sorozat között, amiből ez levezethető?

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.05.29. 18:15 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
OvibanKenobi írta:
Úgyhogy két hónapja elkezdtem életem első blogját (ott már jártatok :D ), és egyelőre töretlen a lelkesedésem.


Jártunk ám, és még fogunk is. :D

OvibanKenobi írta:
Viszont arra kíváncsi lennék - ha van válaszotok, áruljátok el -, mi lehet az oka annak (külföldi fórumokon is tapasztaltam), hogy a Merlin és a Csillagkapu nézőtáborában mintha a szokásosnál nagyobb lenne az átfedés. Sosem voltam SG néző, de azt tudom, hogy néhány epizódban előjön az Artút-mondakör. Ebből eredhet a dolog, vagy van valami más is, valami hasonlóság a két sorozat között, amiből ez levezethető?


Ezt én így nem tudtam.

Részemről nincs köze a kettőnek egymáshoz. A Sci-Fi-t meg a fantasy-t mindig is kedveltem.
A Csillagkapu franchise-t már 1994-ben megkedveltem, amikor a mozifilmet láttam. Aztán, amikor '97-ben sorozat lett belőle elkezdtem nézni. (És akkor még szó sem volt róla, hogy az Arthur mondakör benne lesz, hisz az csak a 9. Évadban jött elő.)

Az Arthur-legenda is mindig érdekelt. Azt viszont már nem is tudom, mikor találkoztam vele először.
Egy biztos, a '98-as "Merlin" minisorozat Sam Neill-lel nagyon tetszett, és szerintem jó volt a 2004-es Arthur király film is.
Így amikor meghallottam, hogy a BBC sorozatot csinál a legendából, biztos voltam benne, hogy belenézek majd, de akkor még nem erőltettem nagyon. Persze, amikor megtudtam, hogy Michelle is benne lesz, már nagyobb prioritást kapott a dolog. :D

Részemről ennyi.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.05.29. 22:37 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.28. 20:32
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Imaginationland
OvibanKenobi írta:
Én meg a Star Warson nőttem fel, úgyhogy azt én is erősen kedvelem.
.......
Viszont arra kíváncsi lennék - ha van válaszotok, áruljátok el -, mi lehet az oka annak (külföldi fórumokon is tapasztaltam), hogy a Merlin és a Csillagkapu nézőtáborában mintha a szokásosnál nagyobb lenne az átfedés. Sosem voltam SG néző, de azt tudom, hogy néhány epizódban előjön az Artút-mondakör. Ebből eredhet a dolog, vagy van valami más is, valami hasonlóság a két sorozat között, amiből ez levezethető?


Én is "erősen kedvelem" a Star Wars-t. :D Töredelmesen bevallom, hogy még az ősidőkben, mikor csak moziban lehetett megnézni, 17 alkalommal néztem meg a New Hope-ot, nyelvgyakorlásnak álcázva (csak feliratosan vetítették), nehogy elmeorvoshoz küldjön a családom. :mrgreen:

Nem tudom, miért van ez. Nem hiszem, hogy az lenne az ok, hogy a Csillagkapu sorozatban is szerepel az Arthur mondakör néhány eleme. Inkább arra tippelnék, hogy mindkét sorozat a "tündérmese felnőtteknek" kategóriába tartozik, mármint szerintem. :P Akit ez vonz alapvetően, mindkét sorozatot szeretni fogja - valószínűleg.

Fantáziadús történet, szerethető, gyűlölhető és hősies karakterek, humor és dráma, "idegen" lények, mitológia, barátság, bajtársiasság, kaland és szerelem - bár ez utóbbiból a Csillagkapuban nincs túl sok. :)

_________________
My Stargate (and Merlin) Music Videos
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.05.31. 00:43 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Hmmm, szóval akkor igazán kézzelfogható magyarázat nincs.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 10:43 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Üdv a fórumon, Valika! Bár igazából én is emlékszem rád Chaya-ként, mert a régi szép időkben én is sokat látogattam a fórumot, kezdetben csak olvasóként, majd az SG-A idején sokszor írtam is.

Egyúttal csatlakoznék a Star Wars-os csapathoz, még gyerekként láttam először az első filmet (ami ugye a negyedik) és azonnal megfogott, azóta szeretem a sci-fi műfajt könyvben-filmben és sorozatban egyaránt.

Elég sok sorozatot nézek én is felirattal, a másik topic-ban már felsoroltam párat, az olvasásra pedig szinte semmi időm nem jut a munka, az angol tanulás és az itthoni teendők miatt. A kort pedig hagyjuk, én sem vagyok már tinilány, a Merlin-t pedig úgyis az évszámoktól függetlenül lehet imádni ;)

Kóczy jól megfogalmazta, az SG-Merlin közös szeretetének szerintem sincs köze ahhoz, hogy volt az SG-ben Merlin téma is. Inkább Chaya-nak lehet igaza, mert szeretem én is a jó és a rossz harcát látni a képernyőn, szeretem a kalandos történeteket, a jófajta humort, a hősiességet, szeretem az elképzelt világokban játszódó történeteket, különösen, amikor morális témák is felmerülnek. Ja igen, a Star Trek-et is szeretem, ebből a Next Generation volt a kedvencem, de mint abszolút favorit, én is az eredeti Star Wars triológiát jelölném meg.

A fantasy már nem annyira az én műfajom, mert mindig is túl meseszerűnek találtam, de az utóbbi időszak alapján felül kell bírálnom ezt a véleményemet, mert remek filmekkel, könyvekkel és sorozatokkal találkoztam ebből a műfajból is. Valószínű, ha elkezdem, a Trónok harcát is szeretni fogom, sok jót olvastam már róla.

A Merlin-t a történelmi téma, az angol nyelv (én is feliratosan nézem) és a varázslatok miatt kezdtem el nézni és a negyedik rész volt az, ami után rabul ejtett a sorozat, ott történt meg talán először, hogy a herceg kiállt a szolgájáért, nagyon tetszett, hogy az élete megmentéséért cserébe a saját életét kockáztatta, nem számított a nemesi rang.

Aztán a sorozat ugye egyre jobb és jobb lett és egy idő után úgy éreztem, most már muszáj készítenem egy magyar rajongói oldalt és úgyis mindent elolvastam, ami a Merlin-nel volt kapcsolatos. A többit pedig már tudjátok :)

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 11:25 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.03. 17:38
Hozzászólások: 76
Sziasztok
Én is csak most regisztráltam de nagyon tetszik jók a témák és a hozzászólások is remélem így is marad.
Üdv:Dominik
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 11:28 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.03. 17:38
Hozzászólások: 76
Itt megtalálod az első és második évadot magyarul valamint a harmadik évadot feliratosan.
http://filmekaneten.blogspot.com/search ... 8Merlin%29
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 11:33 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.03. 17:38
Hozzászólások: 76
Magamról egy két szót:
Imádom a scifit és a fantasyt a scifiben mondjuk csak a Star Warst és a Merlint kedvelem jobban.A fantasyban viszont a Gyűrűk Urát az Eragont és a
Hős Legendáját szeretem jobban.Szeretek kardal vívni és focizni is.Rólam ennyit.
Üdv:Dominik
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 12:40 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
dominik írta:
Sziasztok
Én is csak most regisztráltam de nagyon tetszik jók a témák és a hozzászólások is remélem így is marad.
Üdv:Dominik


Üdv köztünk!:)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 12:47 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.03. 17:38
Hozzászólások: 76
Köszönöm
Nagyon kedvesek az emberek.Sok fórumban voltam és vagyok de még ilyen jóban sosem voltam.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 12:53 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
dominik írta:
Köszönöm
Nagyon kedvesek az emberek.Sok fórumban voltam és vagyok de még ilyen jóban sosem voltam.


erre csak hevesen bólogatok! Ennél jobb fórumon még én sem voltam!:)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 14:57 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
dominik írta:
Sziasztok
Én is csak most regisztráltam de nagyon tetszik jók a témák és a hozzászólások is remélem így is marad.
Üdv:Dominik


Szia!

Üdv a fórumon! :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 14:58 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Napsugár írta:
dominik írta:
Köszönöm
Nagyon kedvesek az emberek.Sok fórumban voltam és vagyok de még ilyen jóban sosem voltam.


erre csak hevesen bólogatok! Ennél jobb fórumon még én sem voltam!:)


Nekem az internetes fórumokkkal szerencsém van, mert eddig akár hány filmes és TV-sorozatos fórumra regisztráltam (nincs azért olyan sok), mindig sikerült nagyon jó társaságba kerülnöm. :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 17:17 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Annyira és annyian említettétek a Star Wars-t...
Bradley ezen a képen szerintem totál úgy fest, mint egy jedi lovag:D
Csatolmány:
225412_172677839457725_167438929981616_462713_5057855_n.jpg
225412_172677839457725_167438929981616_462713_5057855_n.jpg [ 26.09 KiB | Megtekintve 2665 alkalommal. ]

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 17:27 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.03. 17:38
Hozzászólások: 76
Igen teljesen olyan.Amúgy elég sok statiszta kell ehhez a sorozathoz nem?
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 17:36 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
dominik írta:
Igen teljesen olyan.Amúgy elég sok statiszta kell ehhez a sorozathoz nem?


gondolom, igen:) na, én pl. statisztának szívesen elmennék;) (ha jön velem valaki, aki tolmácsol:D:P)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 19:44 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.20. 10:51
Hozzászólások: 17
Na akkor én is beállok a sorba és leírnék 1-2 tudni valót kis életemről.
Nagyon nagy álmodozó vagyok és küzdő típus. Ha valamit a fejembe veszek addig gürizek míg nem sikerül....karrierista vagyok. 2 nagy szerelem van az életemben: zene és film. Kölyök korom óta körülvesz a zene. Gitároztam, basszus gitároztam, zongoráztam és énekeltem is. Dolgoztam zenekarokkal, szerveztem koncertet is. Szóval sok mindent kipróbáltam már a zenevilágban de rájöttem, hogy hosszútávon nem szeretnék ezzel foglalkozni, hanem a filmezéssel. Imádok kisfilmeket vágni. Most nyárra tervben van 2-3 kisfilm, amiket én készítenék el. Már egy másik témával kapcsolatban írtam, hogy ha minden összejön ősszel kiköltözöm Londonba egyik barátnőmmel. Jelenleg az minden vágyam, hogy kint foglalkozhassak filmezéssel.Rengeteg sorozatot nézek egyszerre, pl: supernatural, fringe, criminal minds és természetesen merlint is. Röviden ez lennék én:)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.04. 21:18 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.06.03. 17:38
Hozzászólások: 76
Én is elmennék statisztának :D :D :D a merlinbe.
Sok sikert a filmekhez Sophia.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.05. 11:12 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Sophia írta:
Na akkor én is beállok a sorba és leírnék 1-2 tudni valót kis életemről.
Nagyon nagy álmodozó vagyok és küzdő típus. Ha valamit a fejembe veszek addig gürizek míg nem sikerül....karrierista vagyok. 2 nagy szerelem van az életemben: zene és film. Kölyök korom óta körülvesz a zene. Gitároztam, basszus gitároztam, zongoráztam és énekeltem is. Dolgoztam zenekarokkal, szerveztem koncertet is. Szóval sok mindent kipróbáltam már a zenevilágban de rájöttem, hogy hosszútávon nem szeretnék ezzel foglalkozni, hanem a filmezéssel. Imádok kisfilmeket vágni. Most nyárra tervben van 2-3 kisfilm, amiket én készítenék el. Már egy másik témával kapcsolatban írtam, hogy ha minden összejön ősszel kiköltözöm Londonba egyik barátnőmmel. Jelenleg az minden vágyam, hogy kint foglalkozhassak filmezéssel.Rengeteg sorozatot nézek egyszerre, pl: supernatural, fringe, criminal minds és természetesen merlint is. Röviden ez lennék én:)


Én is egy nagy álmodozó vagyok. Csak sajnos mindig olyan álmaim vannak, amik távol állnak a realitástól. :)

Pár éve még én is foglalkoztam a filmezéssel amatőr szinten. Lakóhelyemen tagja voltam egy amatőr filmes csoportnak. Csak sajnos abbamaradt, mert amikor befejeztük a fősulit mindenki ment a maga útján. Kicsit sajnálom, mert jó móka volt csinálni.
Engem is mindig érdekelt a filmezés, de nem valószínű, hogy tudok már ezzel foglalkozni. Ahhoz jóval előbb ezzel kellett volna és komolyabban foglalkozni.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.05. 12:09 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.20. 10:51
Hozzászólások: 17
Én gy vagyok vele, ha valaki tehetséges valamiben akkor simán elérheti ezt a célját. Nem 1 színész, rendező, producer (stb) van akik 50 év felett érték el azt amit akartak:)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.06.05. 12:56 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Sophia írta:
Én gy vagyok vele, ha valaki tehetséges valamiben akkor simán elérheti ezt a célját. Nem 1 színész, rendező, producer (stb) van akik 50 év felett érték el azt amit akartak:)


Na igen, én még nem jöttem rá, miben vagyok igazán tehetséges. :) Nagyon sok mindent nem próbáltam még ki. :)

Plusz itt Magyarországon is nagyon sok tehetséges ember van, aki sosem kap igazán esélyt a bizonyításra. Arra pedig mondjuk nincs pénze, hogy külföldre menjen. Úgyhogy sajnos ez nem mindig valósul meg.

Persze, azzal maximálisan egyetértek, nem tudhatjuk, mit hoz a jövő. :) (Ám ugyanakkor a másik topic-ban azt is leírtam tegnap, hogy állok én a derűlátással.)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.10.16. 22:03 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.16. 20:01
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Albion
Sziasztok! :) Azt hiszem én vagyok a legújabb tag itt a fórumon, úgyhogy elmondok egy kicsit többet magamról nektek.
Már több, mint egy éve vagyok Merlin rajongó (amúgy lehet hogy kettő, nem számolom, csak tipp xD) és azóta is töretlen lelkesedéssel nézem a sorozatot. Ahogy látom, én vagyok a fórum legfiatalabb tagja, a magam 13 évével. :lol: Oviban Merlin blogját és a merlinsorozat.eoldal.hu-t is rendszeresen követem, mégis csak most találtam rá a fórumra, de nagyon örülök, hogy rátaláltam. :)
A Merlinen kívül a Harry Potter említhető meg még nálam, ami jelentős függőséget okozott az életemben. Legnagyobb kiterjedésű hobbimnak az írást tartom, de azonkívül szívesen festek és kockulok.
Hát, enniy lett volna, ami most eszembe jutott magamról... :P

_________________
Kép & Kép
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2011.10.17. 08:50 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Estylle írta:
Sziasztok! :) Azt hiszem én vagyok a legújabb tag itt a fórumon, úgyhogy elmondok egy kicsit többet magamról nektek.
Már több, mint egy éve vagyok Merlin rajongó (amúgy lehet hogy kettő, nem számolom, csak tipp xD) és azóta is töretlen lelkesedéssel nézem a sorozatot. Ahogy látom, én vagyok a fórum legfiatalabb tagja, a magam 13 évével. :lol: Oviban Merlin blogját és a merlinsorozat.eoldal.hu-t is rendszeresen követem, mégis csak most találtam rá a fórumra, de nagyon örülök, hogy rátaláltam. :)
A Merlinen kívül a Harry Potter említhető meg még nálam, ami jelentős függőséget okozott az életemben. Legnagyobb kiterjedésű hobbimnak az írást tartom, de azonkívül szívesen festek és kockulok.
Hát, enniy lett volna, ami most eszembe jutott magamról... :P


Üdv köztünk :)))

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 74 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron