Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.16. 02:33



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 74 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.27. 19:29 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Viti94 írta:
Úgy érzem, nekem is illene bemutatkoznom.
Sziasztok, Réka vagyok és épp most regisztráltam. Úgy gondoltam, jobb, ha itt kezdem a fórumozást és leírok pár infót is magamról.

Először is, nem vagyok az internet embere (értsd, nem nagyon használok közösségi oldalakat) csak egy blogom van meg twitterem, fórumon meg ha jól emlékszem, legutóbb úgy 3 éve voltam regisztrálva. Szóval lehetséges, hogy sokszor fogok a segítségetekre szorulni :)

Egy kisvárosban lakom, Erdélyben, szóval nyugodt életet élek, de cseppet sem unalmasat. Szenvedélyem a zene. 6 éve zongorázom és egy kicsit gitározni is tudok. Ezen kívül a sorozatok megszállottja vagyok, jelenleg pedig Merlin és Arthur varázslatos kalandjai kerítettek hatalmukba. Fantasztikus sorozatnak tartom, mert bár kissé meseszerű, mégsem unalmas a felnőttek számára sem (nálunk az egész család imádja). Lendületes, és folyamatos csavarok vannak benne, szerintem pedig ez a két alapvető tényező, ami egy jó sorozathoz kell. A Merlinen kívül nagyon szeretem a Doctor Who-t, a Sherlock-ot és a Vámpírnaplókat is. Továbbá megszállottja vagyok az ázsiai, pontosabban koreai sorozatoknak és zenéknek.

Még mit írhatnék? Szabadidőben szeretek nyelveket tanulni. Sokfélével próbálkoztam már, de amivel komolyabban foglalkozom, az az angol nyelv. Néha fanficek-et is fordítok, ha időm engedi. Ezzel is tanulom a nyelvet és közben még szórakozom is :)

Remélem olyan szívesen fogadtok, mint amilyen szívesen csatlakoztam ehhez a csapathoz. Nagyon jó ötletnek tartom, hogy végre van magyar fórum is egy ilyen nagyszerű sorozathoz, mint a Merlin. Dióhéjban ennyit rólam :)


Üdv köztünk! :) avagy stílusosan: Üdv körünkben:P:D

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.28. 03:15 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Viti94 írta:
A Merlinen kívül nagyon szeretem a Doctor Who-t, a Sherlock-ot és a Vámpírnaplókat is.


Először is üdv köztünk! :)

Másodszor pedig remek az ízlésed sorozatok terén, ezeket én is nagyon szeretem. (Mondjuk Vámpírnaplók-at azóta nem láttam, hogy elköltöztem Magyarországról, de majd egyszer talán pótolom.)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.28. 10:49 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.06.27. 17:19
Hozzászólások: 7
Koczy85 írta:
Először is üdv köztünk! :)

Másodszor pedig remek az ízlésed sorozatok terén, ezeket én is nagyon szeretem. (Mondjuk Vámpírnaplók-at azóta nem láttam, hogy elköltöztem Magyarországról, de majd egyszer talán pótolom.)


Érdemes pótolni, mert nagyon izgalmasan alakulnak ott is a dolgok. Kedvenc Klausom mindig rosszban mesterkedik :))

Köszi a kedves fogadtatást neked is és Napsugárnak is. Tegnap körülnéztem egy picit a fórumon és egyre jobban tetszik :) jó kis csapat van itt összegyűlve

_________________
Réka
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.28. 14:03 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Viti94 írta:
jó kis csapat van itt összegyűlve


és mi lesz itt még, ha elszabadulnak a "fogaskerekek" az 5. (és talán további) évadokkal kapcsolatosan.. :D:D:D tudod: a "Dögszagra gyűlnek a keselyűk"-alapesete.. ha van valami hír, kitárgyaljuk :) itt vagy ott :D

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.28. 14:16 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Napsugár írta:
Viti94 írta:
jó kis csapat van itt összegyűlve


és mi lesz itt még, ha elszabadulnak a "fogaskerekek" az 5. (és talán további) évadokkal kapcsolatosan.. :D:D:D tudod: a "Dögszagra gyűlnek a keselyűk"-alapesete.. ha van valami hír, kitárgyaljuk :) itt vagy ott :D


Yep, most egy kicsit pangás van.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.28. 14:17 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Viti94 írta:
Érdemes pótolni, mert nagyon izgalmasan alakulnak ott is a dolgok. Kedvenc Klausom mindig rosszban mesterkedik :))



Megmondom őszintén, hogy kb. a 2. Évad feléig láttam a Vámpírnaplók-at, de az az évad már nem jött be annyira, mint az első.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.28. 17:22 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.06.27. 17:19
Hozzászólások: 7
Napsugár írta:
és mi lesz itt még, ha elszabadulnak a "fogaskerekek" az 5. (és talán további) évadokkal kapcsolatosan.. :D:D:D tudod: a "Dögszagra gyűlnek a keselyűk"-alapesete.. ha van valami hír, kitárgyaljuk :) itt vagy ott :D


Pontosan erre gondoltam én is. Most még ugyan eléggé csendes minden, bár a Pierrfonds-i kiruccanás alaposan felborzolta az idegeket. :lol: A twitter csak úgy lángolt a sok bejegyzéstől és képektől. És bevallom én is már kíváncsiskodva olvastam a legapróbb hírmorzsákat is. :D

_________________
Réka
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.28. 17:28 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.06.27. 17:19
Hozzászólások: 7
Koczy85 írta:
Megmondom őszintén, hogy kb. a 2. Évad feléig láttam a Vámpírnaplók-at, de az az évad már nem jött be annyira, mint az első.



Valóban, a 2. évad kicsit nehézkesen indult, de a végére egész jól kikerekedett. Ezért is szeretem jobban a sorozatokat. Végig követheted a szereplők fejlődését, holott ez egy filmben nehezen kivitelezhető.
A Merlinben is ha egymás mellé állítanánk az első évados Merlint és a negyedik évadost, bizony nagy különbségek lennének :D :D :D És ezért (is) jó ez a sorozat :D

_________________
Réka
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.28. 19:40 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Viti94 írta:


Valóban, a 2. évad kicsit nehézkesen indult, de a végére egész jól kikerekedett. Ezért is szeretem jobban a sorozatokat. Végig követheted a szereplők fejlődését, holott ez egy filmben nehezen kivitelezhető.


Szerintem már az 1. Évad is kicsit nehezen indult. Az első néhány rész mintha csak a Twilight lett volna sorozatosítva. De aztán a második felére beindult. Amúgy karakterfejlődés lehet egy két és fél órás mozifilmben is akár. Csak kell hozzá egy normálisan megírt forgatókönyv, ahol erre figyelnek.

Viti94 írta:
A Merlinben is ha egymás mellé állítanánk az első évados Merlint és a negyedik évadost, bizony nagy különbségek lennének :D :D :D És ezért (is) jó ez a sorozat :D


Abszolút így van, évadról-évadra fejlődik a sorozat. (Ettől függetlenül nekem az 1. Évad a kedvencem.)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.29. 00:44 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Annyira jó néha nosztalgiából újraolvasni a fórumot.. de tényleg :)
Fura, hogy odáig még nem jutottam el, hogy írjak ide egy mini bemutatkozást.. hiszen, akik rendszeresen látogatják a fórumot, vagy Sir Ovi blogját, azok azért már ismerhetnek (mint a rossz pénzt:P:D)

Nos, Napsugár vagyok, Veszprém megye kis városából:) A Merlinnel akkor futottam össze először, mikor először adta le az RTL klub (talán 2 éve szept-ben?:$). Épp Uther beszélgetett az operaénekesnőnek álcázott boszival, és szóba került ARTHUR. Na, erre felkaptam a fejem. Arthur, akinek az apja király... kosztümös film... hmm, mi lehet. Egyből teletext (mert a tv-újságot kikeresni, a szoba egyik végéből a másikba átcaptatni stb. az már ugyebár luxus:P:D), látom ám: MERLIN. Oh, mondom, ezt a filmet (nem sorit, filmet:D) nekem találták ki! :) "Mítoszok, lovagok, mágia korában..." :)
Mikor vége lett az epizódnak akkor esett le, hogy jééé ez sorozat :D A 2.részt már tudatosan néztem, aztán mindig, mikor tudtam. Utána, mikor hiába vártam a 13.részt követően, hogy újabb legyen a következő héten, rálestem neten, így találtam rá a merlinsorozat.eoldal.hu-ra, valamint az epizódokra. Letöltöttem őket, és immár "orrba-szájba" Merlint néztem. Első évadot szinkronosan. Közben az oldalon lévő "minifórumot" tanulmányoztam, jó szokásomhoz híven :)) - mivel ott rengetegen írták(írtátok), hogy Arthur hangja milyen gáááz... meg h nagyon nem illik Bradley hangjához Álmosé..na gondoltam, youtube-ra fel, videónaplók, werkfilm, bármi, csak Bradley beszéljen benne.. :))
kb így kezdődött. aztán letöltöttem a 2. és 3. évadot is.. igen ám, viszont arra az én szinkronmániás pici buksim nem gondolt, hogy ezek feliratos részek. (Tudni kell rólam, hogy Merlin előtt az életben nem néztem meg semmit feliratosan.. mert vagy olvasok, vagy filmet nézek... - és az olvasás így is lassan megy, mert közben elmélázok, stb.) Nagy nehezen rászántam magam, hogy feliratosan megnézzek egy - egy részt..
aztán rákaptam. :) saját módszert fejlesztettem ki a lassú olvasás ellen: ha új felirat jelent meg a képernyőn, leállítottam a filmet, elolvastam a feliratot, aztán fel is fogtam, hogy az mi lehet, ki mondja, miért, stb. - és csak utána indítottam újra el a lejátszót.. :)
így néztem végig a 3. évadot is.. :) a 4.évadra már (ha emlékezetem nem csal) itt izgultam Veletek :)
közben ragadt rám néhány angol kifejezés is (ja, merthogy azt is tudni kell, hogy életemben nem tanultam angolt, németes voltam, amit viszont utáltam.. a nyelvérzékem pocsék volt.. ez nem sokat változott sajnos, de igyekszem..:) ) - pl. Tudom, nem tudom, talán, persze... :)
tavaly szeptemberben pedig elkezdtem angolul tanulni egy kedves ismerősömtől :)) heti egy alkalom (ennyiszer ér rá, és ennyire van pénzem a munkakeresés mellett:$) - -
Nos, itt tartok most.. :) picit hosszúra sikerült:$$ SORRY! (ja, igen ezt is a Merlinből tanultam meg :D:D)

Kedvencek: FREYA (ÖRÖK TÓ ÚRNŐJE!<3) valamint a lovagok közül ketten, de nagyon: Lancelot & Percy <3 :) - és mivel együtt jöttek (vissza) a 3.évadban nagyon nehezményeztem, amiért senki nem tért ki arra, hogy pontosan hogyan is találkoztak, stb... :(

- - akiket viszont nagyon nagyon nagyon nem szerettem: (ez lényegesen rövidebb lista, ami tulajdonképpen egy névre korlátozódik) Lamia... :SS a hideg rázott ki tőle..:S még a szemkivájt öregnéne sem volt annyira hidegrázós érzéssel rám, mint ez a némber:S:$$$

És tudom, hogy ezzel vannak, akik nem értenek egyet: de a 4.évadban is már hiányoltam Cenredet... :$ Olyan kis masszív ellenség volt a 3.évadban, a 4.ben meg Lot királyt mindig csak emlegették (persze gondolom 5.ben feltűnik majd:D), de Cenred "kézzelfogható" volt :D
valamint Nat Parker (alias Agriebácsi) ... oké tudom, hogy ennek így kellett lennie, de úgy vagyok vele, mint Tonyval (Anthony Head) - tudom h távoznia kellett, de hiányolom.. na! ez van :)

Viszont Alexander (The New Mordred:D) nagyon hamar belopta magát a szívembe :D (aztán az 5.évadra majd a karakterét úgyis megutáljuk sztem :D)

na de tényleg: vissza a bemutatkozáshoz: IMÁDOK ÍRNI! - van egy blogom is, és néhány hete(?hónapja?) regisztráltam VÉGRE twitterre is.. :) merész húzás volt tőlem :D (ott SunnyDonnelly néven találhat meg, aki kíváncsi rám, egyébként)
valamint a napokban már a Tumblr-oldal is "bekebelezett" magának :) - tiszta netguru leszek a végén :P :D - - ez a tumblr azért is jó, mert gyakorolhatom azt a minimalizált angol tudást(?) amit összegyűjtöttem az alatt az idő alatt, mióta angolul tanulok:D

ez így is elég hosszúra sikerült, úgyhogy most rövidre zárom. :) akit esetleg érdekelne még bármi más, nos, már tudjátok, hol találtok:))

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.29. 14:38 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.06.27. 17:19
Hozzászólások: 7
Napsugár írta:
közben ragadt rám néhány angol kifejezés is (ja, merthogy azt is tudni kell, hogy életemben nem tanultam angolt, németes voltam, amit viszont utáltam.. a nyelvérzékem pocsék volt.. ez nem sokat változott sajnos, de igyekszem..:) ) - pl. Tudom, nem tudom, talán, persze... :)


érdekes, én is így tanultam meg angolul xD Orrvérzésig néztem a sorozatokat felirattal és most már hál'istennek eljutottam odáig, hogy megkíséreltem a középfokút letenni (bár eredmény még nem tudok) :lol: A németet viszont ki nem állhatom. Valahogy sohasem szerettem azt a nyelvet :) ráadásul bármennyit is tanulom, nem tudok előbbre haladni vele :oops:

Amúgy most már én is követlek twitteren, ha nem bánod ;)

_________________
Réka
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.29. 18:47 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Viti94 írta:
Napsugár írta:
közben ragadt rám néhány angol kifejezés is (ja, merthogy azt is tudni kell, hogy életemben nem tanultam angolt, németes voltam, amit viszont utáltam.. a nyelvérzékem pocsék volt.. ez nem sokat változott sajnos, de igyekszem..:) ) - pl. Tudom, nem tudom, talán, persze... :)


érdekes, én is így tanultam meg angolul xD Orrvérzésig néztem a sorozatokat felirattal és most már hál'istennek eljutottam odáig, hogy megkíséreltem a középfokút letenni (bár eredmény még nem tudok) :lol: A németet viszont ki nem állhatom. Valahogy sohasem szerettem azt a nyelvet :) ráadásul bármennyit is tanulom, nem tudok előbbre haladni vele :oops:



Én tanultam mindkét nyelvet otthon (igaz, az angolt jóval többet). De valahogy a német nekem sem jött be túlzottan.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.29. 18:59 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Viti94 írta:
Amúgy most már én is követlek twitteren, ha nem bánod ;)


nem bánom, üdv! :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.29. 19:00 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Koczy85 írta:
Én tanultam mindkét nyelvet otthon (igaz, az angolt jóval többet). De valahogy a német nekem sem jött be túlzottan.


engem a némettanulásra egy dologgal lehetett rávenni: BÉCS... :) kétszer sikerült kijutnom (egy-egy napra osztálykirándulás címszó alatt) és FÜGGŐ LETTEM ! :) *.*
(bár tény, hogy jobban örülnék neki, ha ott is magyarul beszélnének, azt legalább megértem:$) :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.06.29. 21:12 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Napsugár írta:
Koczy85 írta:
Én tanultam mindkét nyelvet otthon (igaz, az angolt jóval többet). De valahogy a német nekem sem jött be túlzottan.


engem a némettanulásra egy dologgal lehetett rávenni: BÉCS... :) kétszer sikerült kijutnom (egy-egy napra osztálykirándulás címszó alatt) és FÜGGŐ LETTEM ! :) *.*
(bár tény, hogy jobban örülnék neki, ha ott is magyarul beszélnének, azt legalább megértem:$) :)


Bécs is nagyon szép város. (És ott éjjel is van metró, nem úgy, mint itt nálunk Londonban. Bár így is frankón lehet közlekedni...) Én amikor ott voltam, ott is angolul beszéltem, nem volt gond. De az olyan régen volt, hogy még nem is euróval fizettem vásárlásnál, hanem schilling-gel.
De lehet, hogy ha majd hazalátogatok, akkor Bécs felé megyek, mivel az az otthoni szülővárosomtól fele távolságra van, mint Budapest. (Haverom kérdezte is, hogy miért nem onnan repültem ki.)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.07.17. 19:19 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.07.17. 18:31
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

a blog után (ott is ez a felhazsnálónevem 1-es nélkül:p), itt is megjelenek:)

Dóri vagyok, 28 éves, jelenleg Budapesten dolgozom és élem napjaim:) amúgy Nyíregyházán vannak a gyökereim:)

A Merlin sorira kb. októberben kattantam rá, egyik kedves barátnőm ajánlására, aki nagy Artúr/Bradley fan:) 3 hónap alatt ledaráltam a 4 évadot:) teljesen magába szipnantott, amúgy is nagy kedvenc az Artúr-mondakör:) meg Colin is ismerős volt a Dcoctor Who-ból, ahol már "felfigyeltem" rá, csak aztán valahogy "elsodort" tőle az élet:) de most már nem eresztem, imádom a srácot kívűl-belül:)))

Nagy sorozat és filmnéző vagyok, nagyon szeretem a brit sorikat és filmeket a Merlinen kívűl nagy kedvenc még a Doctor Who, Sherlock, hogy cska most a 2 nagy kedvencet említsem:)
de nagy Trónok Harca és Odaát rajongó vagyok:)

egyéb hobbim az olvasás, könyvmoly vagyok, bevallom:) zene jöhet mindenféle kivéve a techno-tüc-tüc zenét:)

Szívem országa kis hazámon kívűl Nagy-Brittania, azon belül legfőképp Írország/É-Írország:) már sokadik éve tart az anglo/ír-mániám, és nagyon érdekel a kelta kultúra, mondakör is:)

jövőre ha törik, ha szakad el szeretnék jutni Írországba:)

hát röviden ennyit magamról:)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.07.18. 09:54 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.07.17. 19:55
Hozzászólások: 29
Sziasztok!

Nagyjából egy napja regisztráltam az oldalra, mivel a facebookon nem nagyon találtam magyar közösséget szétnéztem a jól bevált fórumok között. Egész régóta néztem a Merlint, de igazán a szívemhez a negyedik évaddal nőt, szóval most nagy lelkesedésemben elkezdtem elölről nézni egész más szemmel, mint eddig.
Amúgy főiskolás vagyok 24 éves, szóval hol itt vagyok hol ott, nyáron leginkább itthon.
Régebben nagy animes voltam, de azt a korszakomat kinőttem, mostanában filmeket nézek rengeteget és sorozatokat. Nagy kedvenc a Harry Potter könyvek-filmek, most megszerettem az Éhezők viadalát, imádom ugye a Merlint, mint sorozatot, a Fiúk a klubbólt és most kezdtem el komolyabban nézni a Trónok harcát és Colin miatt a Doctor Who-t.
Szoktam írogatni és videót vágni, tervezek néhány Merlinest is, remélem összejön a közeljövőben mert általában időhiányban tolódnak előttem a vidók :)
Egyelőre röviden ennyi :D

_________________
"I swear I will protect you, or die at your side."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.07.18. 11:19 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
ShellaStar írta:

Nagyjából egy napja regisztráltam az oldalra, mivel a facebookon nem nagyon találtam magyar közösséget szétnéztem a jól bevált fórumok között.


Ez érdekes, mert a Merlin-nek van magyar Facebook oldala, innen a fórumról is többen aktívkodunk ott.

ShellaStar írta:
Nagy kedvenc a Harry Potter könyvek-filmek, most megszerettem az Éhezők viadalát, imádom ugye a Merlint, mint sorozatot, a Fiúk a klubbólt és most kezdtem el komolyabban nézni a Trónok harcát és Colin miatt a Doctor Who-t.


Helyes-helyes, nagyon jó sorozatok. :) (A fiúk a klubból mondjuk nekem kimaradt, de ismerem) Amúgy a Doctor Who-ban egyébként elég sok Merlin szereplő megfordult egy-egy részben, ha visszaolvasol itt a fórumban, valahol leírtuk, hogy melyik évad melyik részében ki szerepelt.

Üdv a fórumon amúgy! :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.07.18. 12:09 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.07.17. 19:55
Hozzászólások: 29
Koczy85 írta:
Ez érdekes, mert a Merlin-nek van magyar Facebook oldala, innen a fórumról is többen aktívkodunk ott.


Esetleg egy pontos nevet tudsz adni, hogy hogyan találnám meg? :D mert nekem csak külföldieket dobott ki, és az angollal még nincs is bajom, de amikor meghatározhatatlan nyelvű bejegyzések követik egymást, szoktam igen kerek szemmel nézni a monitorra :D

_________________
"I swear I will protect you, or die at your side."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.07.18. 12:14 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
ShellaStar írta:

Esetleg egy pontos nevet tudsz adni, hogy hogyan találnám meg? :D mert nekem csak külföldieket dobott ki, és az angollal még nincs is bajom, de amikor meghatározhatatlan nyelvű bejegyzések követik egymást, szoktam igen kerek szemmel nézni a monitorra :D


Merlin kalandjai - The Adventures of Merlin a csoport nevű. (És asszem még mindig én vagyok az egyetlen fiú tag. Érdekes. :) )

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.07.18. 12:45 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.02.18. 22:50
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Hungary
Sziasztok!!
Már egy ideje regisztráltam csak valahogy mindig kimaradt h írjak is. Én nem nagyon tudok más sorozatokat felsorolni amiket néznék lévén idő hiányában nem igazán tudom mik mennek mostanság. A Merlin is csak jó időpontba ment anno a tv-ben xD Lovas révén nem meglepő h a lovagi tornás részekbe szerettem bele ill. az egy ilyen rész miatt kezdem el ténylegesen nézni a sorozatot. Szeretem az egészet, mindenkit. Kíváncsian várom a kövi évadot:))

_________________
Soha nem könnyű végig nézni a hozzád hasonlók halálát, de az összes nagy küzdelem megköveteli az áldozatát.
–Vannak egyszerű döntések mások mindig kísértenek.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.07.18. 13:15 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.07.17. 19:55
Hozzászólások: 29
Koczy85 írta:
Merlin kalandjai - The Adventures of Merlin a csoport nevű. (És asszem még mindig én vagyok az egyetlen fiú tag. Érdekes. :) )


Köszi :D Csatlakoztam :D

_________________
"I swear I will protect you, or die at your side."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.07.23. 09:52 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.07.23. 09:45
Hozzászólások: 1
Sziasztok^^
most regisztráltam, de igazából nem is a sorozat miatt, hanem főként az adminok-hoz szeretnék szólni.
vagyis inkább egy kis segítségre lenne szükségem.
én is admin vagyok/voltam egy fórumon, amit a fórumx működtetett, akik voltak olyan kedvesek inaktiválódni, így idestova másfél hete nem működik a fórumunk. meguntam a várakozást és úgy döntöttem, hogy csinálok egy új fórumot. rengeteget keresgéltem melyik oldalon lenne célszerű regisztrálni, ami egyszerű és hasonló is mint az eddigi fórumunk volt és most megtaláltam ezt a fórumot, ami szinte teljesen olyan mint a régink volt.
szóval az lenne a kérdésem/ kérésem, hogy tudnátok e segíteni abban, hogy meg tudjam csinálni az új fórumomat, ezáltal is újjáélesztve a csapatot :)
előre is köszönöm a válaszokat^^
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás
HozzászólásElküldve: 2012.07.28. 10:59 
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.05. 22:10
Hozzászólások: 82
Szia, itt az Admin, aki szívesen segít :) Akkor egy kis gyors segítség:
- Először regisztrálni kell az oldalt az atw.hu-n az ingyenes webtárhely regisztráció menüpontban. Tudom ajánlani az atw-t, nem volt vele semmi gond 727 nap alatt, mióta a fórum fut (egy-két rövid üzemszünettől eltekintve, de ez mindenhol megesik) és ami a lényeg, van php/mysql támogatás. Teljes jogkörrel rendelkező admin lehetsz a felinstallált fórumon (ezért nem volt nekem szimpatikus anno a forumx).
- ha jól emlékszem, ezután aktiválni kellett az elkészült oldalon a mysQl szolgáltatást
- jön a phpBB.hu / letöltések : innen le kell szedni a legfrissebb verziót, a magyar nyelvi csomaggal. Ezt kell feltelepíteni az atw-s oldalra. Ehhez leírást a phpBB.hu/Útmutatók/A phpBB használata fórumponton belül találsz, a telepítési segédletekben.
- Ha sikerült a telepítés, készen vagy, csak a jelszavakat kell jól megjegyezni, testre szabni a fórumot, elkészíteni a menüt és választani egy jó külsőt a rengeteg neten fellelhető ingyenes sablonból. Pl.
http://www.phpbb3styles.net/ és http://www.phpbb.com/styles/

Sok sikert! Ha segítség kellene, írj az oldalon található e-mailre, illetve ha szeretnéd, az oldalad regisztrálása után feltelepítem neked az új fórumot.
Sok sikert! Judy
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 74 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron