Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.15. 18:59



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.22. 16:36 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.16. 20:01
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Albion
Sziasztok, ezt a témát azért nyitottam, hogy így az ünnepek előtt legyen hol megvitatnunk saját, illetve kedvenceink karácsonyát. :mrgreen:

_________________
Kép & Kép
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.22. 16:40 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.17. 22:53
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Sopron , Hungary
ez jó ötlet :) hiszen már 22.-e van és már csak 2 nap ...

Gondolom a rajongók is adnak fel képeslapot vagy levelet amelyben boldog karácsonyt és újévet kivánnak :)
mint ahogy én ... :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.22. 17:01 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Én idén nem nagyon fogok Karácsonyozni, hiszen én itt vagyok Londonban, a család meg otthon. Egyedül meg ugye nem sok értelme lenne fát állítani meg ilyenek. (Ezt nem azért írom, hogy sajnáltassam magam, hiszen én döntöttem úgy, hogy jövök. Szóval ez van.)

Lapot persze adtam fel, egyet haza a családomnak (még jó :) ), egyet pedig kedvenc színésznőmnek, mert róla csak nem feledkezek meg ilyenkor. :) Főleg most, hogy gyakorlatilag egy városban lakom vele.

Ezt leszámítva, amit mindenképpen tervezek, az a Doctor Who karácsonyi epizódja lesz. :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.22. 17:24 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.16. 20:01
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Albion
Ja, a BBC sorozatok a kedvenceink. :D
Húha, én teljesen elfeledkeztem bármilyen képeslapról! :O Olyan két nappal ezelőtt vettem meg a szeretteim ajándékát is. Azért remélem, hogy Merlinéknek is kellemesek lesznek az ünnepek, de hát már hogy ne lennének...nagy megtiszteltetés lehet számukra, hogy Szenteste adják a befejező részt. :)
Koczy, hát azért a szeretet ünnepén nem lehet kellemes egyedül a nagyvárosban...barátaid nincsenek ott akikkel ünnepelhetnél?

_________________
Kép & Kép
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.22. 17:37 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Estylle írta:
Ja, a BBC sorozatok a kedvenceink. :D

Na, azért nekem nemcsak. :) Én nagyon sok sorozatot nézek.
BBC-s sorozatok közül viszont a Doctor Who az abszolút kedvenc, meg persze a Merlin-t is szeretem. No, meg még a Jekyll olyan, amit akárhányszor újra tudok nézni, mert szerintem úgy zseniális ahogy van. Persze tudnám még sorolni, de ez a három a favorit. :)

Estylle írta:
Koczy, hát azért a szeretet ünnepén nem lehet kellemes egyedül a nagyvárosban...barátaid nincsenek ott akikkel ünnepelhetnél?


Az az igazság, hogy nekem már az előző években sem volt igazán karácsonyi hangulatom.
Barátaim itt a városban nem nagyon vannak, csak akikkel együtt lakom, hogy közülük meg ki dolgozik mondjuk és ki ünnepli egyáltalán a Karácsonyt, nem tudom. Valami biztos lesz, mást nem koccintunk egyet a Karácsonyra, de nagy dolgok nem hiszem. (Én egyébként nagyon bíztam is benne, hogy tudok dolgozni Karácsonykor, de beosztásom olyan, hogy 24-25-én szabad vagyok, -26-ot még nem tudom- tehát nem jött össze. Pedig ünnepkor duplán fizetnek, ami nem jött volna rosszul. De talán Szilveszterkor. )

Ja, persze az otthoniakkal biztos fogok beszélni. :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.22. 19:40 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Nekem is vannak kint ismerőseim, ők mesélték, hogy odakint a karácsony inkább a bulizásról meg a party-król szól, míg itthon sokkal inkább a családról és a meghittségről.
Milyen jó karácsonyi ajándék lenne, ha összefutnál bulizás közben a kedvenc színésznőddel. Kívánom, hogy teljesüljön :)

A készítőknek biztos szuper karácsonya lesz azok után, amilyen remek nézettséget produkált ez az évad. Azért jó dolguk van a színészeknek, hogy ősztől tavaszig pihenhetnek, irigylem tőlük ezt a hosszú téli szünetet. De idén már én sem dolgozom ;)

Egyébként elég jól állok, ajándékvásárlás már letudva, de még kell egy nagy bevásárlás a főzéshez-sütéshez, ezt holnapra tervezem. Aztán 24-én jöhet egy szép hóesés a hangulat kedvéért, utána pedig karácsonyi ajándéknak az évadzáró. Sőt, három rész egyszerre, mert a sok tennivaló miatt még a 4x11-et sem láttam, pedig eredetileg nem állt szándékomban összevárni a részeket.

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.22. 20:00 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
nemrég eszembe jutott, hogy vajon idén is készítenek Pudsey-macis videót? mert hát előző években volt.. vagy nem karácsonytájban rukkoltak elő velük?:$

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.22. 20:18 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Judy T. írta:
Milyen jó karácsonyi ajándék lenne, ha összefutnál bulizás közben a kedvenc színésznőddel. Kívánom, hogy teljesüljön :)


Összefutni vele az egyik legszebb ajándék lenne (nem is feltétlenül csak karácsonyi), de erre az esély igazából nulla. Már csak azért is, mert ahova mondjuk ő bulizni jár, oda én valószínű már a belépőt sem tudnám kifizetni.
(No, meg amúgy sem mostanában lesz annyi felesleges pénzem, hogy én azt bulira költsem.)

A jókívánságot azért köszönöm! :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.22. 20:44 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Napsugár írta:
nemrég eszembe jutott, hogy vajon idén is készítenek Pudsey-macis videót? mert hát előző években volt.. vagy nem karácsonytájban rukkoltak elő velük?:$


De igen, ilyentájt, de attól tartok, idén nem lesz, még régebben olvastam erről egy hírt :(

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.23. 12:43 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Oh hát ez kár! :(
Én jól állok a karácsonyi készülődéssel, éppen takarítok aztán jöhet a mézeskalács sütés. Terveztem idén képeslapokat küldeni aztán csak elmaradt, bár a Bradley-nek küldött autogramm kérő levél végére odaírtam hogy boldog karácsonyt:)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.24. 09:13 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.03. 06:29
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Miskolc
Úgy örülök, most láttam, hogy esett itt egy kis hó. :) Eddig semmi nem volt, de szerettem volna, ha ma esik. Nem sok, mert havat lapátolni sem akarok, épp csak annyi, hogy szép fehér karácsony legyen.
Meglett. :)

BOLDOG KARIT! :D:D


Csatolmányok:
- xmas.jpg
- xmas.jpg [ 111.23 KiB | Megtekintve 2227 alkalommal. ]

_________________
"I know its hard for you to understand how I feel about... Well, I care a hell of a lot about that armor. I'm not gonna let you mess it up." /02X13/
Kép =3
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.24. 11:57 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Boldog Karácsonyt ! ;)


Csatolmányok:
tumblr_ldhehdvUjB1qb4zy0o1_500.jpg
tumblr_ldhehdvUjB1qb4zy0o1_500.jpg [ 106.89 KiB | Megtekintve 2223 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.24. 12:00 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
nálunk olyan idő van, mint késő ősszel. :S hideg, de hó "egy szál se" :S

viszont nem szomorkodom, mert karácsony van, és ilyenkor nem szabad szomorkodni! :)
Csatolmány:
7648.jpg
7648.jpg [ 35.75 KiB | Megtekintve 2223 alkalommal. ]
- varázslatos kép :)
Csatolmány:
399225_204020026352135_105092116244927_432039_1777200867_n.jpg
399225_204020026352135_105092116244927_432039_1777200867_n.jpg [ 62.55 KiB | Megtekintve 2223 alkalommal. ]
- ezt pedig facebook-on találtam, ott eszkábálta valaki :)

a lényeg: BÉKÉS BOLDOG ÜNNEPEKET MINDEN FÓRUMLAKÓNAK! :)

(azoknak pedig, akik csak olvassák, üzenem: a regisztráció ingyenes:P) :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.24. 14:01 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Nálunk tegnap este esett egy kicsi, a háztetőkön megmaradt a hó, de az utakon olvad. Azért a hangulat megvan :)

Békés, boldog ünnepeket kívánok! 8-) 8-) 8-)


Csatolmányok:
l1.jpg
l1.jpg [ 83.09 KiB | Megtekintve 2216 alkalommal. ]

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.24. 14:05 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.24. 18:04 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.07.09. 16:14
Hozzászólások: 6
Mindenkinek a fórumon Boldog Karácsonyt kívánok:)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.24. 18:46 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.23. 12:26
Hozzászólások: 35
Ezúton szeretnék Békés, Boldog Karácsonyt kívánni minden fórumozónak :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 00:38 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.16. 20:01
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Albion
Viszont kívánok én is mindenkinek boldog karácsonyt! :)
Na, eddig hogy teltek az ünnepek? Mi szépeket kaptatok? :mrgreen:

_________________
Kép & Kép
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 02:53 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Estylle írta:
Na, eddig hogy teltek az ünnepek? Mi szépeket kaptatok? :mrgreen:


Én kapni igazából nem kaptam semmit, de ennek ellenére jól telt a Karácsony. Lakótársaimmal nagyon jól megünnepeltük...mondhatni angolosan. :)

Illetve egész pontosan nekem már az ajándék, hogy egyáltalán itt lehetek Londonban immáron két hónapja. Ennél szebb karácsonyi ajándékot talán csak egy valamit tudnék elképzelni, de az jelen pillanatban teljesíthetetlen.

(Ja, amúgy azért mondom múlt időben, mert én ma már dolgozom, úgyhogy számomra igazából már véget ért a Karácsony.)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.26. 23:17 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.16. 20:01
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Albion
Koczy85 írta:

Én kapni igazából nem kaptam semmit, de ennek ellenére jól telt a Karácsony. Lakótársaimmal nagyon jól megünnepeltük...mondhatni angolosan. :)

Illetve egész pontosan nekem már az ajándék, hogy egyáltalán itt lehetek Londonban immáron két hónapja. Ennél szebb karácsonyi ajándékot talán csak egy valamit tudnék elképzelni, de az jelen pillanatban teljesíthetetlen.

(Ja, amúgy azért mondom múlt időben, mert én ma már dolgozom, úgyhogy számomra igazából már véget ért a Karácsony.)


Igen, azért nem semmi, hogy Londonban élhetsz! :D Akkor legalább mégsem voltál olyan magányos... :) Szegény, elég rövid szüneted volt...sebaj, az a fontos, hogy volt! :D

_________________
Kép & Kép
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Merlin-karácsony :)
HozzászólásElküldve: 2011.12.27. 03:48 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Estylle írta:

Igen, azért nem semmi, hogy Londonban élhetsz! :D Akkor legalább mégsem voltál olyan magányos... :) Szegény, elég rövid szüneted volt...sebaj, az a fontos, hogy volt! :D


Igazából a lehetőség mindenki előtt adott a Londonban élésre. (És mostanság bizony nagyon sok magyar dönt úgy, hogy ide költözik.) Az egész csak elhatározás és pénz kérdése.

Azt viszont azért elmondanám, hogy turistaként idelátogatni, és itt élni két teljesen különböző dolog. (De ez gyakorlatilag minden városra igaz.)

Szünetem valóban nem volt sok, mondhatni egy hétvégém volt. Ami viszont kicsit lehangol...mondhatni dühít, hogy Szilveszterkor is dolgozom egész éjjel. Pedig ez lesz az első Szilveszterem itt. (És per pillanat fogalmam sincs, lesz-e második) és jó lett volna bemenni a városba megnézni, hogy zajlik itt egy ilyen óévbúcsúztató parti.

Na, mindegy, igazából teljesítettem, amiért kijöttem (nem volt nagy tervem, meg akartam nézni, milyen itt élni és dolgozni), még egy dolog van, amit megszeretnék valósítani (bár nem vagyok biztos benne, hogy van reális esélye), aztán utána eldöntöm, hogyan tovább.

Bocs, a hosszú hsz-ért, meg a kis OFF-ért, de ezek a gondolok most eszembe jutottak a hsz-ed után, és úgy döntöttem nem tartom magamban őket. :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 21 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron