Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.16. 00:42



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 79 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Hogy tetszett az 5x01 epizód?
1 pont - Nézhetetlen. 0%  0%  [ 0 ]
2 pont - Nagyon gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
3 pont - Gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
4 pont - Nézhető. 0%  0%  [ 0 ]
5 pont - Átlagos rész. 0%  0%  [ 0 ]
6 pont - Jobb, mint az átlag. 0%  0%  [ 0 ]
7 pont - Tetszett. 5%  5%  [ 1 ]
8 pont - Jó rész volt. 10%  10%  [ 2 ]
9 pont - Nagyon jó volt! 40%  40%  [ 8 ]
10 pont - Fantasztikus volt 45%  45%  [ 9 ]
Szavazatok száma : 20
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 5x01. Arthur's Bane I.
HozzászólásElküldve: 2012.10.13. 21:51 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Hát nem is tudom, igazából ma jutottam oda hogy megnézzem felirattal is... olyan... muszáj látnom a második részt mert.. tetszik de olyan felesen. Nagyon érzem hogy még csak kibontakozóban vannak az események.
Valahogy Morganával nem vagyok elégedett... remélem kibontakozik még. Mordred viszont...uh...Asa Butterfield játékáról mindig az jutott eszembe hogy nem szeretném magamra haragítani, Alex Vlahos Mordredje pedig olyan titokzatos, se nem rossz se nem jó gondolnám de egyik pillanatban leszúrja Arthurt a másikban felsegíti. Nagy reményeket fűzök hozzá. Sefa nem szimpatikus, örültem hogy Gwen halálra ítélte - iszonyat jól csinálta, ahogy átlátott rajta, aztán ahogy kihúzta belőle az igazságot..- sem az apja akinek szerintem Morgana is csak egy eszköz, nem fordítva ahogy azt a királynő gondolja.
Ami zavar: Olyan mintha Percival csak kitöltené a létszámot a Kerekasztalnál. Hogy legyen valaki az éppen nagyobb szerepet kapó lovag mellett akinek tudjuk a nevét.
A látvány remek volt. Szürke. Szeretem a napsütést de ez a vészjósló, tompa, szemet bántó szürke nagyon illett a feszültséghez ami lóg a levegőben.
A humor annyira nem jött át, de talán már nem is feladata.
Jó volt de azért még jobb lesz együtt látni a maival. :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x01. Arthur's Bane I.
HozzászólásElküldve: 2012.10.13. 22:43 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
MerryWeather írta:
Ami zavar: Olyan mintha Percival csak kitöltené a létszámot a Kerekasztalnál. Hogy legyen valaki az éppen nagyobb szerepet kapó lovag mellett akinek tudjuk a nevét.


PONTOSAN! ... habár igyekszem megszokni, hogy "a lovagok nagyobb szerepet kapnak" igazából azt jelenti h "a lovagok mínusz Percy nagyobb szerepet kapnak"...

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x01. Arthur's Bane I.
HozzászólásElküldve: 2012.10.14. 19:38 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.16. 20:01
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Albion
Te jó ég, mintha most ébredtem volna egy hosszú, hosszú téli álomból...:O És amint megnéztem az első részt, rájöttem, hogy mennyire, de mennyire nagyon hiányzott nekem a Merlin! Az elsők között voltam, akik fórumoztak itt, és ebben az évben, jó, ha kétszer benéztem! :S
Annyira élveztem újra látni Merlinéket. Colin, Bradley, Eoin semmit sem változtak, ugyanolyan jóképűek és színészek, mint eddig. :) Angel Coulby...hmm, nem is tudom. Megváltozott. De nem tudom eldönteni, hogy jó, vagy rossz irányba. :D Katie McGrath gyönyörű, mint mindig, imádom! Gaiust nem értem, miért kellett úgy sminkelni, mintha fél lábbal már a sírban állna, de ezt leszámítva a többi szereplő is tutkó. :D
A történet tetszett, főleg végre Mordred feltűnése. Asa még csak egy gyerek volt, pár évvel ezelőtt a kezdet kezdetén, Alex Vlahos viszont...igaz, hogy öt másodpercből még nem tudom eldönteni, hogy rokonszenves, vagy inkább nem, de...de eddig nagyon bejön nekem Alex játéka. :)
Az egyetlen, amin vagy fél órát röhögtem, az az volt, hogy mi az anyám kínja az az ET szerű lény, amely megtalálja drága Gwainemet (félmeztelenül, összeverve...)...de nem tudom, szerintem az egyszerűen brutális volt, szakadtam. Remélem, Cappsék előrukkolnak valami érthető magyarázattal erre az...erre az izére.

_________________
Kép & Kép
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x01. Arthur's Bane I.
HozzászólásElküldve: 2012.10.17. 17:59 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.10.08. 15:05
Hozzászólások: 19
Mondjuk én azt nem értem, h ez az E.T. szerű lény hogy lehetne a "végtelen tudás kulcsa"... Mert az oké, h tud gyógyítani de ezen kívül..?
Ötletek? :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 79 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron