Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.15. 13:07



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 32 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Hogy tetszett az 5x02 epizód?
1 pont - Nézhetetlen. 0%  0%  [ 0 ]
2 pont - Nagyon gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
3 pont - Gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
4 pont - Nézhető. 0%  0%  [ 0 ]
5 pont - Átlagos rész. 0%  0%  [ 0 ]
6 pont - Jobb, mint az átlag. 0%  0%  [ 0 ]
7 pont - Tetszett. 7%  7%  [ 1 ]
8 pont - Jó rész volt. 13%  13%  [ 2 ]
9 pont - Nagyon jó volt! 33%  33%  [ 5 ]
10 pont - Fantasztikus volt 47%  47%  [ 7 ]
Szavazatok száma : 15
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 5x02. Arthur's Bane II.
HozzászólásElküldve: 2012.10.17. 18:14 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
- elmondta, hogy ő a kulcs, és hogy utolsó a fajtájából, régen sokan éltek, és megkérdezi Merlint, akar-e valamit kérdezni tőle, de Merlin nem akar, mert elege van a jóslatokból, aztán mégis megkérdezi, hogy ki Arthur ellensége, mire a lény azt mondja, hogy ő maga.
hát valami ilyesmi.

ja és már olvasható a 4. rész szinopszisa - őrület
http://cultfix.co.uk/merlin-series-5-ep ... -18991.htm
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x02. Arthur's Bane II.
HozzászólásElküldve: 2012.10.17. 20:36 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
anna568 írta:
Vki le tudná írni, h kb. miről beszélgetet a végén Merlin és az E.T.?
Bocsi h folyton ilyenekkel zaklatlak tteket, de lécci segítsetek!! :roll:


D: - Emrys. Feküdj nyugodtan! Sok vér folyt ma, és mind olyasmiért, amit nem sok bölcs ember vágyna.
M: - Úgy érted, a Diamarért? Morgana nem találta meg?
M: - És soha nem is fogja. Mert te vagy az. Te vagy minden tudás kulcsa?
M: - Néha úgy érzem, agyonnyom a végzetem súlya, de... Ez semmi ahhoz képest, amit te hordozol.
D: - Áldás... És... átok egyszerre. Kívánsz kérdezni tőlem?
M: - Nem. Nem hiszem, hogy az jó lenne.
D: - Bölcs vagy, Emrys. Bölcsességed soká fog élni az emberek emlékezetében.
M: - Várj...! Van egy kérdésem. Ha nem Mordred Arthur átka, akkor ki az?
D: - Önmaga.

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x02. Arthur's Bane II.
HozzászólásElküldve: 2012.10.18. 14:45 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Megnéztem én is a részt. Jó volt. A látvány, a zene nagyon tetszett.

Ami fura volt. Amikor Ruadan-t körbeállják, akkor nem értem, miért nem használta az erejét, miért karddal támadt a túlerőre. Persze, hogy kinyírták.

No, meg úgy őszintén: Mordred miért is lett egyből lovag? Oké, segített Arthur-nak meg minden, de ezért egyből lovaggá ütni? De persze, Arthur tudja.

Azt a földönkívülit izét továbbra sem kommentálnám. Nem tudom, mit szívtak az írók, amikor kitalálták.

Ja, meg egy jó kis varázslópárbaj jöhetne már. Mert ez a Morgana megint a falhoz csapta Merlint nekem már unalmas.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x02. Arthur's Bane II.
HozzászólásElküldve: 2012.10.19. 14:01 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.18. 18:14
Hozzászólások: 56
Jó kis rész volt,bár nekem az első rész jobban tetszett! ;)
Jó pár kérdésre választ kaptunk!
Az,hogy Arthur végzete önmaga..Én csak egy dologra tudok gondolni,hogy olyan emberbe bízik meg,aki később elárulja.Nos,hogy ez a személy Mordred-e,majd kiderül.Bár nekem még mindig elég sunyi attól függetlenül,hogy megmentette Arthur életét,még biztos készül valamire.
Az sem lepett meg,hogy Morgana ellen fordult,ugye a forgatási képeken jól látszott,hogy lovag lesz.Ezt csak azzal érhette el ha valami olyan tettet hajt végre amivel kiérdemli.
Ismét csak páratlan színészi játékot láthattunk a főszereplőktől. :)

A következő részre pedig NAGYON kíváncsi vagyok.. :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x02. Arthur's Bane II.
HozzászólásElküldve: 2012.10.20. 00:11 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Khm hát izé először is nagyon nem tetszett a külleme a Daimar-nak. Túl sci-fi-s volt. Vetekszik a 4.08- as polip tehénnel csak csillog is. Amúgy aranyos kis jószág csak szarul néz ki.
Nem tudtam kiért izguljak. Arthur-ért eddig annyira nem rágtam a körmöm mert az a sorsa hogy király legyen, de most már meghalhat. Mordred kiábrándult Morgánából? Sunyin mosolygott a végén.. nagyon tetszik Alex Vlahos alakítása, a többiek meg hozzák a formájukat, de ha Morgana így folytatja kiábrándulok belőle... értem hogy szenvedett de én még mindig hiszem hogy Arhtur nem bántotta volna... Mordred is mikor mondta neki hogy " Nyugalom!"
A lovagokat imádom, meg a kardozós akciójeleneteket, ha 43 perc harcból állna egy epizód azt is élvezném, bár a szászokról a hülye sisakban először azt gondoltam : Jé, rohírok! Ja az másik film.."
Ha összegeznem kellene, nekem valahogy a tavalyi nyitóepizódok jobban tetszettek. Pontosan nem tudom miért, csak így érzem. Érdekes volt, főleg hogy igazából Arthur végzete önmaga.. Ennek köze lesz Gwen-hez? Mert azt mondták vele kapcsolatban még meglepő dolgok lesznek.... vagy csak nem tudok elvonatkoztatni a legendától.
Athusia olyan édes!!!
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x02. Arthur's Bane II.
HozzászólásElküldve: 2012.10.20. 08:51 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.10.08. 15:05
Hozzászólások: 19
Köszi a segítséget :D
Gaius kinézetéhez én azt fűzném hozzá, hogy lehet hogy vmikor az évad során meg fog halni. Ezt azért mondom, mert ez ilyen általános pchihológia vagy mi, hogy Gaius Merlin "mentora" és mivel már Merlinnek nincs igazán szüksége Gaiusra mert már felnőtt Gaiusnak már nincs olyan nagy szerepe.
Legalábbis én kicsit hiányolom a Merlin/Gaius jeleneteket meg Merlin önálló varázslatait. Lehetne kicsit több belőle :lol:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x02. Arthur's Bane II.
HozzászólásElküldve: 2012.10.20. 09:38 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
Azokkal értek egyet, akik színvonalasabb, bonyolultabb varázslatokat látnának szívesen, mert a falhoz csapás már unalmas és azt minden kocavarázsló is tudja.
A Kis sárkány egyáltalán nem édes, szegény szánnivalóan néz ki, remélem kiderül majd, hogy mi történt vele, és Merlin még feljavítja, még ha átpártolt is Morganához
Szerintem ez az évad sokkal izgalmasabban kezdődött, mint a tavalyi, látom, hogy többeknek más a véleménye, dehát ízlésék és pofonom, tavaly az a sok szellem, amiket egy kis fáklyával el lehetett hessegetni.. na mindegy, abban egyetértek, hogy E:T nagyon kedves, csak szarul néz ki, ezt látom senki nem érti, hogy került ide, mikor minden kép annyira igényesen kidolgozott, szépek a beállítások, ügyelnek a részletekre. Pl. észrevettétek, hogy Morgana ugyanúgy ette vacsora után az almát, ahogy Uther szokta .. apja lánya, hiába - lehet hogy csak véletlen, de tetszett
most már izgatottan várom a ma estit
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 32 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron