Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.15. 10:02



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Hogy tetszett az 5x06 epizód?
1 pont - Nézhetetlen. 0%  0%  [ 0 ]
2 pont - Nagyon gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
3 pont - Gyenge. 10%  10%  [ 1 ]
4 pont - Nézhető. 0%  0%  [ 0 ]
5 pont - Átlagos rész. 0%  0%  [ 0 ]
6 pont - Jobb, mint az átlag. 10%  10%  [ 1 ]
7 pont - Tetszett. 0%  0%  [ 0 ]
8 pont - Jó rész volt. 0%  0%  [ 0 ]
9 pont - Nagyon jó volt! 0%  0%  [ 0 ]
10 pont - Fantasztikus volt 80%  80%  [ 8 ]
Szavazatok száma : 10
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.07. 08:55 
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.05. 22:10
Hozzászólások: 82
Mindent az 5x06 epizódról...
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.08. 19:32 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.23. 12:26
Hozzászólások: 35
Here are Cult Fix’s hint and teasers for the 6th episode of Merlin series 5, The Dark Tower.

1.Bring a hanky for this one
2.If you go down to the woods today, watch out for snakes
3.Sir Leon and Percival are having nightmares, while Gwaine dreams of cheese… that tastes like apple pie
4.The Impenetrable Forest certainly lives up to its name
5.Queen Mab may talk in riddles but she also speaks a terrible truth
6.Arthur and Elyan have got the giggles
7.You will see a very angry Arthur
8.Morgana’s capture is touched on once again
9.Merlin uses his mind’s eye as a sat nav
10.Morgana is actually very nice to Gwen…
11...She also puts her though psychological hell
12.“Heed my words with due concern, for one of you **** *** ******”
13.Evil Merlin!?
14.Watch out for a twist in this tale. This does not end well
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.08. 20:51 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
:( :( :( :( :( :(
:'(((((((((((((

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.08. 23:07 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
1.Bring a hanky for this one / Készíts be zsebkendőt az epizódhoz
2.If you go down to the woods today, watch out for snakes / Ha ma az erdőbe indulsz, légy óvatos a kígyók miatt
3.Sir Leon and Percival are having nightmares, while Gwaine dreams of cheese… that tastes like apple pie / Sir Leon-nak és Percival-nak rémálmai vannak, míg Gwaine almáspite ízű sajtról álmodik
4.The Impenetrable Forest certainly lives up to its name / Az áthatolhatatlan erdő valóban kiérdemelte a nevét
5.Queen Mab may talk in riddles but she also speaks a terrible truth / Mab királynő lehet, hogy talányokban beszél, de felfed egy szörnyű igazságot
6.Arthur and Elyan have got the giggles / Arthur és Elyan vihognak
7.You will see a very angry Arthur / Nagyon dühös Arthur-t láthatunk
8.Morgana’s capture is touched on once again / Morgana zsákmányát többször szóba hozzák
9.Merlin uses his mind’s eye as a sat nav / Merlin lelki szemeit navigációs eszközként használja
10.Morgana is actually very nice to Gwen… / Morgana tulajdonképpen nagyon kedves Gwen-hez...
11...She also puts her though psychological hell/... bár lélektani pokolba is helyezi
12.“Heed my words with due concern, for one of you **** *** ******” / "Figyeljétek szavaim különös figyelemmel, mert egyikőtök **** *** ******”
13.Evil Merlin!? / Gonosz Merlin!?
14.Watch out for a twist in this tale. This does not end well / Készülj egy csavarra a történetben. Ez a rész nem fog jól végződni.

Hú, tényleg elég ijesztő :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.09. 00:03 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.23. 12:26
Hozzászólások: 35
Köszi a fordítást :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.09. 18:18 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.04. 18:48
Hozzászólások: 36
DIALOGUE TEASERS

“Sleep my lady, for it could be some time before you do again” / "Aludj, úrnőm, eltelhet még egy kis idő, mire újra megteheted." Morgana Gwennek

“There is dark magic coursing through their veins” / "Sötét mágia áramlik az ereiben." Gaius Merlinnek

“You’re not going to lose her. You’re not. We’re going to find her. I swear. We’ll bring her home” / "Nem fogjuk elveszíteni őt. Megtaláljuk, esküszöm. Hazahozzuk." Merlin Arthurnak

“I don’t know what I’d be if it wasn't for her” / "Nem tudom, mit csinálnék nélküle." Elyan Arthurnak

“I was having a dream about eating a cheese that tasted of apple pie. Anyone else have that dream? Well you’re all missing out” / "Azt álmodtam, hogy sajtot eszek, de almás pite íze volt. Más valakinek is volt ilyen álma? Hát, nem tudjátok, mit hagytok ki." Gwaine a lovagoknak

“We should have made it out of the forest by now” / "Mostanra már ki kellett volna érnünk az erdőből." Leon a lovagoknak

“I would have sold my soul for someone to show me kindness such as this” / "Eladtam volna a lelkemet is azért, hogy valaki ilyen kedvesen bánjon velem." Morgana Gwennek

“Merlin, you’re a genius” / "Merlin, te egy zseni vagy!" Percival Merlinnek

“I know it’s not you. I know it’s not you. I know it’s not you" / "Tudom, hogy ez nem te vagy. Tudom, hogy ez nem te vagy. Tudom, hogy ez nem te vagy." Gwen a "gonosz" Arthurnak

“I have to do this” / "Ezt meg kell tennem." Elyan Arthurnak

Trailer Teaser

Emrys (AKA Old Merlin)

[forrás: spoilertv.com]
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.09. 18:46 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
<3
KÖSZI a fordítást!

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.09. 18:48 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Judy T. írta:
1.Bring a hanky for this one / Készíts be zsebkendőt az epizódhoz

3.Sir Leon and Percival are having nightmares, while Gwaine dreams of cheese… that tastes like apple pie / Sir Leon-nak és Percival-nak rémálmai vannak, míg Gwaine almáspite ízű sajtról álmodik

12.“Heed my words with due concern, for one of you **** *** ******” / "Figyeljétek szavaim különös figyelemmel, mert egyikőtök **** *** ******”

14.Watch out for a twist in this tale. This does not end well / Készülj egy csavarra a történetben. Ez a rész nem fog jól végződni.

Hú, tényleg elég ijesztő :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


én ezektől félek leginkább... :cry: (de ezt már annyiszor leírtam, hogy sztem ezzel van tele a net-világ..:$)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.11. 00:05 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Bíztatóak a treaser-ek, legutóbb mikor csavar volt a történetben annyira nem volt boldog a befejezés hogy hangosan sírtam. Nem szeretnék még egy ilyet.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.11. 00:32 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
MerryWeather írta:
Bíztatóak a treaser-ek, legutóbb mikor csavar volt a történetben annyira nem volt boldog a befejezés hogy hangosan sírtam. Nem szeretnék még egy ilyet.


pedig készülj fel rá! :o :(

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.11. 00:33 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
ez egy síró-sokkoló rész volt!
a magam részéről (tudom, önzőn hangzik) örülök, hogy nem SIR PERCYTŐL kellett megválni...
(a többit majd Cicmaxék felirata után:$)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.11. 11:22 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Nekem annyira nem tetszett ez az epizód. :| Úgy éreztem tele van felesleges jelenetekkel amiknek még mindig nem látom semmi értelmét. Azt meg végképp nem vágom,hogy Gwent is minek kell most átálítani a sötét oldalra meg kémet faragni belőle. Nem tetszik az ötlet,de lehet csak én vagyok így vele. :D Elyan...hát nem fog hiányozni már korábban kifejtettem,hogy nekem a lovagok teljesen semlegesek,szóval...De most hogy kiírtak egyet gondolom ez azt jelenti,hogy kis sir mordred több teret kap majd. 8-) Engem még mindig az érdekel,hogy neki mi a motivációja,nyílván nem az ami Morganának,de az is kizárt,hogy Arthur hű lovagja marad és öribarik lesznek és ez mien naccerű. :D
Na ennyi,várom a kövi részt bár ez most nekem nem volt a legjobb, kíváncsi vagyok mit hoznak ki az írók evil-gwen-ből. :mrgreen:

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.11. 11:57 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Szóval Elyan-tól váltak meg. Nagy kő esett le a szívemről, azon izgultam hogy esetleg Percival vagy Leon. Elyan-t már akkor sem kedveltem mikor felbukkant, vagyis inkább nem értettem a funkcióját mert pont akkor soha nem volt sehol mikor Gwen-nek szüksége lett volna rá.
A többit majd azután hogy megnéztem az epizódot.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Link!
HozzászólásElküldve: 2012.11.11. 12:05 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 17:20
Hozzászólások: 76
Nagyon kérem, valaki küldjön egy linket! Köszönöm! szinkritika@freemail.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.11. 12:08 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
Nekem nagyon tetszett ez az epizód nemtudom miért szólja le mindenki...mongyuk én Morgana fan vagyok tehát azokat az epizódokat szeretem amiben bennevan remélem mostmár mindegyikben... :)
Sajnálom Elyan-t bár nem volt a kedvencem..Ez a Gwen/Morgana dolog érdekesnek igérkezik :D Én örülnék hogyha egyszer összejönne valami Morgimnak nem rögtön az hogy kinyirja Arturt hanem csak legyen valami sikerélménye ;) És szerintem láthattunk egy szikrányi régi Morganat ha megvoltak a gonosz szándékai akkor is ..a végén a jelenet teljesen mint a 3. évadban a Morgana/Morgouse részek csak Morgana átment Morgouse-ba és Gwen pedig 3. évados Morganaba...Egy valamit nemértek. Miért nem akarják Mordredet és Morganát egy epizódba rakni??? Ja és hol van Aitusa?? Biztos mire viszatér egy normálisan kifejlett beszédképes sárkány lesz :)
Szóval én szerettem az epizódot :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.11. 12:09 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
http://www.putlocker.com/file/386ED30899F370A1 tessék itt lehet megnézni
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.11. 16:58 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.06. 14:59
Hozzászólások: 47
nekem is tetszett, kivéve amikor megtalálták Gwent a végén...az olyan semmilyen volt, de amugy tetszett kezd beindulni. Nekem tetszik Gwen átállítása mert hozza a csavart, de azért remélem nem marad így...Elyan sajnáltam, de igazából olyan sokat nem nyomott a latba, mint mondjuk Leon vagy Gwaine. Én őket féltettem :)
viszont végre van folytatásos epizód, mmint hogy azért most kaptunk egy levegőben lógós véget, mait majd a következőben értünk majd meg igazán és ez tetszik. kifejezetten várom, fpleg mert nagyon úgy érzem Merlin varázsolni fog Arthur megmérgezése kapcsán ;)

_________________
Merlin: Like your whole life has been planned out for you and you've got no control over anything and sometimes you don't even know if a destiny decided is really the best thing at all.
Arthur: -How can you are so knowledgeable?
-Hmmm? I read a book.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.11. 19:29 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
Szerintem nagyon jó rész volt, Gwen végre színészi feladatot kapott. Tényleg a 3. évadot idézte. És izgatottan várom a folytatást. A kissárkány hiányzott nekem is.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.11. 22:57 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.11. 23:39
Hozzászólások: 63
Kész a felirat!

Köszönet CicMaxnak és MaZsolának.

_________________
Kilgharrah: "Young warlock, what you have shown is what you will be. I will not forget your clemency. I'm sure our paths will cross again."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.12. 00:06 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.11. 23:39
Hozzászólások: 63
Nagyon jó volt, de már nagyon nem bánnám, ha minden kiderülne.
Így mindig úgy érzem, hogy valami hiányzik. Nem teljes.
Ha ebben az évadban sem derül ki, az nagy csalódás lesz.

Nem tudjátok lesz 6. évad?

_________________
Kilgharrah: "Young warlock, what you have shown is what you will be. I will not forget your clemency. I'm sure our paths will cross again."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.12. 00:09 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.18. 18:14
Hozzászólások: 56
Nekem ez a rész nagyon tetszett!Habár sajnáltam Elyant,nekem sem fog hiányozni!Így mondhatni örülök neki,hogy ő az a lovag aki végül végleg távozott.Az pedig kifejezetten tetszett,hogy végre Máb is felbukkant..:)

A végén a csavar,elég meglepő volt.Várom a folytatást mi sül ki belőle..:) De van egy olyan érzésem,hogy nem sokáig lesz Gwen Morgana pajtija..:)
A következő rész előzetese:Ó te jó ég!A szokásosnál is jobban várom.. ;) :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.12. 21:07 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
Csatolmány:
mab.png
mab.png [ 213.98 KiB | Megtekintve 3111 alkalommal. ]

Nekem nagyon tetszett Mab, igazán ideillő volt, titokzatos, segítőkész...
Azt még mindig nem tudjuk, hogy ki zárta abba a sötét lukba Morganát, de talán majd kiderül, ahogy az is, hogy mivel vonta a saját bűvkörébe Gwent ... van min izgulni
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.12. 21:28 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.03. 16:40
Hozzászólások: 6
Összességében nekem bejött ez a rész. Angel játéka nagyon tetszett, szerintem hatalmasat alakított. Az áthatolhatatlan Áthatolhatatlan Erdő :D is tetszett, bár talán egy kicsit túl sok volt belőle. És ahogy Merlin kivezette őket onnan... :D Mab királynő is bejött, a rejtélyeivel együtt is.

A végén nekem sem tetszett, hogy az egyik pillanatban Gwen még van a mandragóra teremben, az őrület szélén, de azért még ellentmond Morganának, aztán meg ott áll viszonylag normálisan egy másik teremben. Remélem erre kapunk majd magyarázatot. Meg kicsit furának tartottam Elyan harcát a legyőzhetetlen karddal, kicsit olyan összecsapottnak tűnt.
Most meg Gwen lett a kém? 3. évadban Morgana volt Morgause kémje, 4.-ben Agravaine volt Morganáé, most meg Gwen... Nem akarok több kémet :(

Elyan halálára sajnos nekem is azt kell mondanom, amit a többiek: sajnáltam, de nem fog túlságosan hiányozni :(

Gwaine meg Gwaine volt az almáspite ízű sajtjával :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.12. 22:02 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
sztem Morgi azt a bűvölt kardot nem Elyannak szánta, hanem a királynak..
Angelnek gigantikusan megahiperszupergratula! (L)
Morgana is VÉGRE az a gonosztevő volt, akit tiszta szívből lehetett utálni (nekem legalábbis sikerült), még ha nem is láttam át a tervein elsőre:$ :)
végre nem egysíkú hisztis nőszemély, hanem ereje teljében lévő evilwitch :D (bocsi, ha rosszul írtam le:$). és nagyon tetszett ez a rucija is *.* :)
Arthur kifakadása az erdőben (bár nálam az a hely a bakiparádé óta csak "égig érő paszuly" - ne kérdezzétek, miért :D) nagyon tetszett! *.* és ahogy Merlin emlékeztette, hogy tett egy ígéretet neki... oh, igen, az ígéret: IMÁDTAM azt a jelenetet (és kivételesen már angol felirat előtt megértettem a verbális részét is :D - oké értem én, hozzásegítettek a spoileres mondatok, csak olyan jó büszkének lenni magamra egy picurkát :D)

Máb: úgy volt jó, ahogy volt! (és köszönjük a Fordító Duónak a rímekbe szedést, nagyon ott volt *.* :) )

az evil-trió: Merlint legszívesebben felpofoztam volna, annyira a frászt hozta rám. a másik kettőtől csak a hideg futkosott a hátamon, és ahogy BJ felhúzta az orrát, mikor felnevetett...szegény Gwen..! :(

párhuzamokat véltem felfedezni, (mintha a Merlin írói ismételnék önmagukat-vagy egymást, adott esetben:D) emlékeztek 4.2-ben, mikor Elyan odamegy Arthurhoz és mondja azt a szép szöveget..."We stand together"... nos itt is hasonló érzésem volt, csak most Arthur ment oda Elyanhoz...

Gwaine és a konyhaművészet.. haláli..nagyon bírom a fickót :D:D:D

Leon & Percym: ahogy egymás mondatait befejezték.. *.* (vagy ezt már írtam?:$ akkor bocsánat!)
PLUSZ KÜLÖN ÓRIÁSPIROSPONTY az illetékeseknek, akik felfedezték Percy szántalan előnyének egyikét: "szimat-Percy-nyomozót" ... ahogy felfedezi a nyomokat, ahogy elöl halad a sötétben, ahogy megállapítja (elmésen ^^ ) hogy a nyomok keletre vezetnek *.* hát újra meg újra beleszerelmesedtem *.* (oké, külön szónoklat Percy jó tulajdonságairól befejezve - nem akarom, hogy kiutáljatok :$)

Viszont ami nagyon nagyon nagyon nagyon nagy hátránya (ennek az ep-nek és az eddigi évadnak) az az ArWen (Arthur&Gwen) részek... :$ leszámítva a pár mp-ig mutatott egymás mellett alvást, igazából nem is volt köztük semmi érintkezés.. (oké, a temetésen megérintette a vállát, de hihetetlen, hogy senkinek nem tűnt fel, hogy nem sír...mármint Gwen.. és akkor egy újabb párhuzam, avagy dejavu, ki hogy szeretné: újabb csónak, újabb temetés, ezúttal viszont nem Merlin intézte... (ahogyan tette azt Freyával és & Lancelot 2.halálánál). Úgy tűnik, ezt lassan hagyományként könyvelhetjük el (1.évadban is elégetve temették el Willt, Merlin jó barátját, emlékeztek rá?)

azt hiszem, így hirtelen ennyi volna...
Mindenki fantasztikusat alakított, és - leszámítva az ArWen jeleneteket, vagyis a hiányukat- elégedett voltam az epizóddal... :)
kíváncsian várom, mit hoz a jövő.. :)

ui: körkérdés: emlékeztek arra a Pierrefonds-i forgatási hírre, miszerint Angel és TOM a börtönben forgattak? - sztetek esélyes, hogy - most, hogy Gwen gyakorlatilag Morgana bábjaként gonosz lett, egy időre- sorba meg akarja semmisíteni a lovagokat, és mindenkit, aki fontos Arthurnak? - (bár ezt már Morgi elkezdte.. Uther, Gwen, és hát a múlt évadban Lancelotban is megrendült a bizalma-szintén Morgi hibájából...:S)
valamint azok a kivégzések, mikor Angel piros ruhában áll az erkélyen, és kivégeznek két nőt, azok is most lehetnek?:$

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x06. The Dark Tower
HozzászólásElküldve: 2012.11.13. 18:14 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
homren írta:

Nem tudjátok lesz 6. évad?


Egyelőre nem tudni. Mondjuk én múlt héten azt mondtam, hogy a mivel a lovagot játsszó színészek egy része már leszerződött másik sorozatra jövőre, ők biztosan tudják már, hogy nem lesz.
De most pár napja asszem Tom Hopper nyilatkozta, hogy ennek ellenére benne akar lenni a 6. Évadban.

De hivatalos bejelentés még nincs a 6. Évadról, a nézettség meg nem indokolja, hogy abbahagyják. Viszont a színészek szerződése lejár az évad végén. Szóval kérdés, ők mennyire akarják ezt folytatni.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron