Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.15. 02:32



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 136 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Hogy tetszett az 5x13 epizód?
1 pont - Nézhetetlen. 0%  0%  [ 0 ]
2 pont - Nagyon gyenge. 5%  5%  [ 1 ]
3 pont - Gyenge. 5%  5%  [ 1 ]
4 pont - Nézhető. 0%  0%  [ 0 ]
5 pont - Átlagos rész. 11%  11%  [ 2 ]
6 pont - Jobb, mint az átlag. 11%  11%  [ 2 ]
7 pont - Tetszett. 5%  5%  [ 1 ]
8 pont - Jó rész volt. 11%  11%  [ 2 ]
9 pont - Nagyon jó volt! 16%  16%  [ 3 ]
10 pont - Fantasztikus volt 37%  37%  [ 7 ]
Szavazatok száma : 19
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.11.25. 12:00 
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.05. 22:10
Hozzászólások: 82
Mindent az 5x13 epizódról...
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. epizód
HozzászólásElküldve: 2012.11.27. 21:43 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.23. 12:26
Hozzászólások: 35
Sziasztok!

Itt az utolsó résznek az ismertetője is, szintén a Cultfixtől.

Episode 13 (Part 2)

And so it seems the Prophets did not lie. As the great battle rages on Camlann’s mighty plain, Merlin faces his moment of destiny.
Can he find the strength to save the man he made a King; the Camelot they fought to build; and the brotherhood they shared?

Don’t miss the very last episode of Merlin as the legend draws to a spectacular and emotional end.

Colin Morgan is Merlin, Bradley James is Arthur, Angel Coulby is Gwen, Katie McGrath is Morgana, Richard Wilson is Gaius, John Hurt is the voice of the Great Dragon. Tom Hopper, Rupert Young and Eoin Macken are The Knights of the Round Table.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. epizód
HozzászólásElküldve: 2012.12.05. 14:21 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.23. 12:26
Hozzászólások: 35
Sziasztok!

Lehet hogy már tudjátok,de most olvastam a Cultfixen hogy véglegesítették az évadzáró második részének a premier dátumát. Most már elvileg biztos a december 24.
The Diamond of the Day (Part 2) – Monday 24 December at 8.15pm on BBC1
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 11:17 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.23. 12:26
Hozzászólások: 35
Itt vannak a Cultfix teaserek ismét. Valaki le tudná esetleg majd fordítani? :)

1.Bring lots of tissues. It’s an emotional rollercoaster!
2.The battle of Camlann is over swiftly and there are major casualties on both sides
3.“You gave me no choice!”
4.Emrys uses his most powerful magic yet, and it’s very cool
5.“You are not * ********, I ***** ****”
6.Hard justice is delivered to traitors
7.“Did you really think you could outwit me?”
8.Morgana uses the Nathair again with deadly consequences
9.An old friend of Merlin returns, but is only partially seen
10.“Look at you. Not so tall and mighty now”
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. epizód
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 11:35 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Heimdall írta:
Sziasztok!

Itt az utolsó résznek az ismertetője is, szintén a Cultfixtől.

Episode 13 (Part 2)

And so it seems the Prophets did not lie. As the great battle rages on Camlann’s mighty plain, Merlin faces his moment of destiny.
Can he find the strength to save the man he made a King; the Camelot they fought to build; and the brotherhood they shared?

Don’t miss the very last episode of Merlin as the legend draws to a spectacular and emotional end.

Colin Morgan is Merlin, Bradley James is Arthur, Angel Coulby is Gwen, Katie McGrath is Morgana, Richard Wilson is Gaius, John Hurt is the voice of the Great Dragon. Tom Hopper, Rupert Young and Eoin Macken are The Knights of the Round Table.


ÉS MORDRED???????????????????????????????
remélem ez csak elírás.... :S :(

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 11:52 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
Biztos, hogy elírás.
Nekem van egy olyan érzésem, hogy Mordred még jó útra fog térni.

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 12:46 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.23. 12:26
Hozzászólások: 35
Azt valóban elírhatták mert azt még régebben találtam, de most megnéztem a BBC hivatalos oldalán és ott van Mordred
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 12:50 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
caty20 írta:
Biztos, hogy elírás.
Nekem van egy olyan érzésem, hogy Mordred még jó útra fog térni.


aki soha nem járt rossz úton, az nem is térhet vissza a jó útra..
már egy pár helyen elmondtam (aki olvasta már nem érezze magát besokallva tőle) hogy MORDRED NEM GONOSZ... Morgana viszont már ízig vérig az!

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 12:58 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Számomra nagyon kiábrándító lenne ha Mordred visszakullogna Arthur-hoz. Nagyon jó karakter, és szeretem, de azzal szerintem elrontanák a történetet. Kapott egy esélyt, de fiatal volt és befolyásolható és szomorú, és elfordult Arthur-tól. Mit tudna tenni a király az utolsó pillanatban ami gyökeresen megváltoztatná a véleményét? Szerintem semmit. Az a mondat Merlintől a tralier-ben nagyon csigáz... tűkön ülök. :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 13:03 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.10.08. 21:34
Hozzászólások: 6
Én nagyon remélem magam, hogy tartják magukat a mondakörhöz. Azaz Mordred meghal és Arthur halálos sebet kap, noha ténylegesen nem hal meg, hiszen csak elalszik, hogy majd felébredjen, amikor Albionnak újra szüksége van rá és így teljesül az "Once and future king". Én igazából minden más befejezéssel csalódott lennék és ezt várom a sorozattól. Nem is szoktam érteni, amikor olvasok fórumokat, hogy miért írják, hogy csak élje túl Arthur, a mondakör miatt nem teheti :)

_________________
Merlin: You know, if Morgana doesn't kill you, I will.
Arthur: Threatening a King is treason, Merlin.
Merlin: What about threatening an ass?!
Arthur: I heard that.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 13:05 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
MerryWeather írta:
Számomra nagyon kiábrándító lenne ha Mordred visszakullogna Arthur-hoz. Nagyon jó karakter, és szeretem, de azzal szerintem elrontanák a történetet. Kapott egy esélyt, de fiatal volt és befolyásolható és szomorú, és elfordult Arthur-tól. Mit tudna tenni a király az utolsó pillanatban ami gyökeresen megváltoztatná a véleményét? Szerintem semmit. Az a mondat Merlintől a tralier-ben nagyon csigáz... tűkön ülök. :)


hát nem tudom, mert verbálisan nem értettem még sokat.. de nekem erősen úgy tűnik, hogy Mordred nem állt át 100%-ig Morgana-hoz, viszont Morgana már "magaslóról" beszél, mintha már meg is nyerte volna a háborút... sztem még közel sincs vége semminek...
és továbbra is fenntartom: Mordrednek egy porcikája sem gonosz... de persze ahány ember, annyi vélemény...

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 14:51 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
ááá Morgana sem gonosz csak picit boszúmániás pszihopata lett :twisted: :)
és Mordred már nem fog szerintem visszamenni Arturhoz majd max akkor találkozik már csak vele mikor a csata közepén megölik egymást ..
jujj de jó epi lesz ezis :D


Csatolmányok:
Magyarázat: ezt muszáj volt :D
teammorgana.jpg
teammorgana.jpg [ 84.11 KiB | Megtekintve 3316 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 15:04 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
Nefadar írta:
Én nagyon remélem magam, hogy tartják magukat a mondakörhöz. Azaz Mordred meghal és Arthur halálos sebet kap, noha ténylegesen nem hal meg, hiszen csak elalszik, hogy majd felébredjen, amikor Albionnak újra szüksége van rá és így teljesül az "Once and future king". Én igazából minden más befejezéssel csalódott lennék és ezt várom a sorozattól. Nem is szoktam érteni, amikor olvasok fórumokat, hogy miért írják, hogy csak élje túl Arthur, a mondakör miatt nem teheti :)



Én nem hiszem, hogy nagyon ragaszkodnának a mondához. Márcsak azért sem mert elmondták, hogy ne törtenelmi szempontból nézzék a rajongók a filmet. Arra építenek, de nem azt játszák el. Így a vége bármi lehet.
Biztos, hogy lesz Artúr és Mordred között valami. Ezt az első részben megmutatták. Általában a jóslatokat mindig követik, de azt egyértelműen nem mutatták meg, hogy Artúr meghalna. Sebet kap az biztos, de meghalni nem fog.

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 15:06 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
Napsugár írta:
caty20 írta:
Biztos, hogy elírás.
Nekem van egy olyan érzésem, hogy Mordred még jó útra fog térni.


aki soha nem járt rossz úton, az nem is térhet vissza a jó útra..
már egy pár helyen elmondtam (aki olvasta már nem érezze magát besokallva tőle) hogy MORDRED NEM GONOSZ... Morgana viszont már ízig vérig az!



Így van. Mordred nem gonosz csak úgy érzi elárulták. Bosszút akar állni és ezért veszélyes. Morgana pedig felhasználja.

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 15:39 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
Csatolmány:
406756_525171600835796_655410522_n.jpg
406756_525171600835796_655410522_n.jpg [ 104.22 KiB | Megtekintve 3307 alkalommal. ]
Kellemes Ünnepeket minden rajongónak!

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 16:16 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
akkor mindenkinek kellemetes ünnepeket kívánok! :) holnapra sok pzs-használatot (tumblr-oldalon már körbeküldik, én is továbbítottam :D), így jelképesen bár de gondolunk egymásra, mi, a MerlinFamily.

visszatérve az aktualitásokra: igen, csak azt láthattuk, hogy sebet kap, de azt nem, hogy meghal. Akárhogy is lesz, mindenki elmondta, hogy lesznek veszteségek. Nem tudhatjuk előre, hogy ki és miért és hogyan, és mikor. De lesznek. Félni már kevésbé félek (majd holnap este fogok még sztem, de az már más tészta..), igyekszem megbékélni azzal, ami jön. Akár meghal az ötödik évad-beli két kedvencem (és kvázi követik a másik kettőt, akik már Avalonban vannak - akinek nem esne le, egyefene elárulom: FREYÁT és LANCELOTOT), akár nem, boldog és hálás leszek, mert ez a néhány év volt életem legcsodásabb időszaka! és igen, elcsépelt a sok új barátot szereztem dolog- de attól még igaz! és még adott valamit, amit talán másnak nem: az angol nyelv szeretetét.. el sem tudjátok képzelni mennyire gyűlöltem a nyelvet, nem csak azért mert nem értettem, egyszerűen minden ellenszenves volt... (annó németet tanultam, szintén utáltam, de mikor kezdtem, nem volt más lehetőség..én már öregcsirke vagyok az ólban :D) Most pedig fülig ér a szám, ha megértek valamit. és ebben IGEN a sorozat segített a legtöbbet! Nekem ezért (is) fog hiányozni nagyon! :) .. na de ne temessük még, hiszen még hátravan egy nagyon nagyon grandiózus "epic & huge" (á lá Vlavla:D) évadzáró rész :))

igen, Morgana most kihasználja Mordredet.. kérdés, hogy meddig hagyja ez a hihetetlen nagy erejű Druida srác, hogy dróton rángassák. Mert gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki szerint Mordred nagyon nem ezt érdemli...

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 16:21 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
emlékeztek a 4.évad elején Morgana álmára? az "Emrys segíts kérlek!" -"ez az amit igazán akartál, Morgana?"- v hogy is volt pontosan az a párbeszéd...

sztetek ez meg fog történni??

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 16:32 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
Napsugár írta:
emlékeztek a 4.évad elején Morgana álmára? az "Emrys segíts kérlek!" -"ez az amit igazán akartál, Morgana?"- v hogy is volt pontosan az a párbeszéd...

sztetek ez meg fog történni??



Szerintem igen, mert eddig mindig bejött Morgana álma is.
Mordred valóban nem ezt érdemli.Úgy gondolom, hogy rá fog arra jönni, hogy Morgana soha nem fog olyan világot teremteni amelyben ő élni akar. Ellenben Artúr és Merlin elhozhatják és el is hozzák.

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 16:37 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
caty20 írta:
Napsugár írta:
emlékeztek a 4.évad elején Morgana álmára? az "Emrys segíts kérlek!" -"ez az amit igazán akartál, Morgana?"- v hogy is volt pontosan az a párbeszéd...

sztetek ez meg fog történni??



Szerintem igen, mert eddig mindig bejött Morgana álma is.
Mordred valóban nem ezt érdemli.Úgy gondolom, hogy rá fog arra jönni, hogy Morgana soha nem fog olyan világot teremteni amelyben ő élni akar. Ellenben Artúr és Merlin elhozhatják és el is hozzák.


"Te is fiam, Mordred?"- azt a fejet mikor 5.2-ben leszúrta Morgit.. :D remélem még látjuk :DDD

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 16:45 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
Napsugár írta:
caty20 írta:
Napsugár írta:
emlékeztek a 4.évad elején Morgana álmára? az "Emrys segíts kérlek!" -"ez az amit igazán akartál, Morgana?"- v hogy is volt pontosan az a párbeszéd...

sztetek ez meg fog történni??



Szerintem igen, mert eddig mindig bejött Morgana álma is.
Mordred valóban nem ezt érdemli.Úgy gondolom, hogy rá fog arra jönni, hogy Morgana soha nem fog olyan világot teremteni amelyben ő élni akar. Ellenben Artúr és Merlin elhozhatják és el is hozzák.


"Te is fiam, Mordred?"- azt a fejet mikor 5.2-ben leszúrta Morgit.. :D remélem még látjuk :DDD





Azt én is élvezném :) De azt hiszem nem ő fog végezni vele. Neki Merlin a végzete. Remélem látunk majd egy varázslópárbajt közöttük.

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 17:13 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
na most jövök én :D szoval mondták hogy ez az évadzáró kifejezetten legendás lesz..tehát valószínűleg az lesz amit a jóslatban láttunk..de szerintetek akit leszurnak egy exkalibur 2 vel az túléli ??? jó mongyuk már látunk hasonló dolgokat...
a másik jóslatnál meg még azt sem láttuk h Merlin megsebesíti Morgit..mongyuk hogy lett öreg..de csak nem ölik meg ..nemakarok szomorú lenni karácsonykor :cry:

amúgy mi a külömbség a doom és a bane között ??
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 20:33 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.07.17. 19:55
Hozzászólások: 29
kingaa. írta:

amúgy mi a külömbség a doom és a bane között ??


A doom - az ilyen végzetes, végzetszerű dolog, szerintem ez teljesen kivédhetetlen
bane - romlás, gondolom azért fordították Arthur végzetére, mert ez furcsán hangzana :D
Ha tévedek cáfoljatok meg.

Amúgy nagyon várom én is ezt a részt. Izgalmas lesz mindenképpen, remélem, hogy jól kihozzák. Én nem bánnám, hogy ha követnék a legendát és Arthur meghalna -- értsétek úgy, hogy háromszáz zsebkendőt telebőgnék, de igazából más befejezést nehéz elképzelni a sorozatnak. Az egész 5. évad nagyon sötét volt, furcsa lenne tejszínhabos cukormázzal lezárni. De azért a magic revealt szeretném még látni!

(Erre tumblr-en volt egy jó párbeszéd:
A csata után:
Arthur: Szóval, mágus vagy.
Merlin: Igen.
Arthur: Mágiával bírsz.
Merlin: Igen.
Arthur:
Merlin:
Arthur: Tehát, csaltál.
Merlin: Mi?
Arthur: A kockázásnál. A kocsmában. Mágiával bírsz, csaltál.
Merlin: Mi van?
Arthur: Add vissza a pénzem!
Merlin: Épp megmentettem az életed. És Camelotot is!
Arthur: Igen, persze, de akkor is csaltál. )

Mordreddel sem tudom, hogy mi lesz :( Szegény nagyon a körülmények áldozata, de nem hiszem, hogy úgymond "jó útra térne". Elég határozottan vetette bele magát a csatába, szerintem kifejezetten Arthurra vadászik :(

Morgana szerintem mindenképpen el fog bukni, eléggé lezárós jellege van az egésznek, nem fognak hagyni elvarratlan szálakat. Nekem az is gyanús, hogy a mozit is csak ígérgették :D Valamikor azt olvastam, hogy már az első évadnál tudták, hogy öt évadban lerendezik a legendát!

Végül pedig várakozásban teljes, és nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek :D Reméljük, hogy az utolsó rész nem fogja elrontani nagyon a kedvünket!

_________________
"I swear I will protect you, or die at your side."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 20:47 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
ShellaStar írta:
kingaa. írta:

amúgy mi a külömbség a doom és a bane között ??


A doom - az ilyen végzetes, végzetszerű dolog, szerintem ez teljesen kivédhetetlen
bane - romlás, gondolom azért fordították Arthur végzetére, mert ez furcsán hangzana :D
Ha tévedek cáfoljatok meg.

Amúgy nagyon várom én is ezt a részt. Izgalmas lesz mindenképpen, remélem, hogy jól kihozzák. Én nem bánnám, hogy ha követnék a legendát és Arthur meghalna -- értsétek úgy, hogy háromszáz zsebkendőt telebőgnék, de igazából más befejezést nehéz elképzelni a sorozatnak. Az egész 5. évad nagyon sötét volt, furcsa lenne tejszínhabos cukormázzal lezárni. De azért a magic revealt szeretném még látni!

(Erre tumblr-en volt egy jó párbeszéd:
A csata után:
Arthur: Szóval, mágus vagy.
Merlin: Igen.
Arthur: Mágiával bírsz.
Merlin: Igen.
Arthur:
Merlin:
Arthur: Tehát, csaltál.
Merlin: Mi?
Arthur: A kockázásnál. A kocsmában. Mágiával bírsz, csaltál.
Merlin: Mi van?
Arthur: Add vissza a pénzem!
Merlin: Épp megmentettem az életed. És Camelotot is!
Arthur: Igen, persze, de akkor is csaltál. )

Mordreddel sem tudom, hogy mi lesz :( Szegény nagyon a körülmények áldozata, de nem hiszem, hogy úgymond "jó útra térne". Elég határozottan vetette bele magát a csatába, szerintem kifejezetten Arthurra vadászik :(

Morgana szerintem mindenképpen el fog bukni, eléggé lezárós jellege van az egésznek, nem fognak hagyni elvarratlan szálakat. Nekem az is gyanús, hogy a mozit is csak ígérgették :D Valamikor azt olvastam, hogy már az első évadnál tudták, hogy öt évadban lerendezik a legendát!

Végül pedig várakozásban teljes, és nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek :D Reméljük, hogy az utolsó rész nem fogja elrontani nagyon a kedvünket!


köszi mongyuk én pont a bane-t tartottam az erősebbnek...na én nemadom fel de holnap úgyis megtudjuk..szóval kiváncsi leszek hogy bejöne valakinek a "jóslata"... és szerintem még Aitusának nagy szerepe lesz a kövi részben lehet megint meg gyógyítja Morgit..abban már nagy gyakorlata van :D és Mordred amikor ment a tömegbe elégé keresett valakit gondolom Arturt és ezt Morgi mosolya is megerősíti..elnemtudom képzelni Katie hogy bír ilyen arcokat vágni..de nagyon megy neki :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.23. 21:30 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
http://www.sfx.co.uk/2012/12/22/merlin-series-finale-the-diamond-of-the-day-part-2-spoiler-free-preview/
fordítást valaki please *.*

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.24. 01:26 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
skacoooooooooooooooook *berobog az új hírrel*
http://semi-sweet.tumblr.com/post/38656101039/merlin-finale-teaser-dialogue

a 3.mondatot sikerült lefordítanom magamnak (ugye milyen ügyi vagyok?:D) és már én is nagyon várom *.*

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 136 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron