Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.15. 03:59



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 136 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Hogy tetszett az 5x13 epizód?
1 pont - Nézhetetlen. 0%  0%  [ 0 ]
2 pont - Nagyon gyenge. 5%  5%  [ 1 ]
3 pont - Gyenge. 5%  5%  [ 1 ]
4 pont - Nézhető. 0%  0%  [ 0 ]
5 pont - Átlagos rész. 11%  11%  [ 2 ]
6 pont - Jobb, mint az átlag. 11%  11%  [ 2 ]
7 pont - Tetszett. 5%  5%  [ 1 ]
8 pont - Jó rész volt. 11%  11%  [ 2 ]
9 pont - Nagyon jó volt! 16%  16%  [ 3 ]
10 pont - Fantasztikus volt 37%  37%  [ 7 ]
Szavazatok száma : 19
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.26. 19:44 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
fildais írta:
Sziasztok!
Én még új vagyok itt, a sorozatot is csak a 3. évadtól néztem.


Na, akkor házi feladat: Első két évadot sürgősen pótolni. :) Hiszen így egy csomó karakterről lemaradtál, akiknek azért fontos szerepük volt a történetben. (Nimueh, Freya, "kis" Mordred, Balinor...stb...)

fildais írta:
Remélem, hogy a mozifilm /már ha lesz/ azt mutatja meg, hogyan tért vissza Merlin Camelotba és hogyan segített volna a királynőnek a kormányzásban.


Szerintem nem lesz mozifilm. Ezzel a jövős befejezéssel egyértelműen le lett zárva a történet.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.26. 19:50 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
kingaa. írta:


és ehez lehet hozájárul az is hogy imádom Katie-t :D ( és ebben a részben szerintem nagyot alakított!)



Katie jófej csaj, bár sajnos vele még nem tudtam találkozni a szereplők közül.
Amúgy szerintem túl nagy teret nem hagytak neki a színészi játékhoz, mert Morgana karaktere elég egysíkú lett, főleg itt az utolsó évadban.

kingaa. írta:
.sosem gondoltam volna hogy egy sorozat ilyen hatással lehet rám..


Pedig simán. Régebben velem is előfordult.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.26. 19:55 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
Koczy85 írta:
kingaa. írta:


és ehez lehet hozájárul az is hogy imádom Katie-t :D ( és ebben a részben szerintem nagyot alakított!)



Katie jófej csaj, bár sajnos vele még nem tudtam találkozni a szereplők közül.
Amúgy szerintem túl nagy teret nem hagytak neki a színészi játékhoz, mert Morgana karaktere elég egysíkú lett, főleg itt az utolsó évadban.

kingaa. írta:
.sosem gondoltam volna hogy egy sorozat ilyen hatással lehet rám..


Pedig simán. Régebben velem is előfordult.


hát igen a 3. évadban ez a változás hogy eddig cuki kislányt játszotta mostmeg hirtelen a gonosz árulót az azért érdekes lehetett viszont azóta nem nagyon változott csak gonoszan nézni /mongyuk azt nagyon jól tudja :D/ és embereket gyilkolni kellet meg utálni Arturt és Emrys-t..de ebben az utolsó részben nagyon jó volt.. kikkel találkoznál eddig a szereplők közül?? Nimueh-t azt tudom de úgy a többi :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.26. 20:04 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
kingaa. írta:
hát igen a 3. évadban ez a változás hogy eddig cuki kislányt játszotta mostmeg hirtelen a gonosz árulót az azért érdekes lehetett


No, azon azért Morgause keményen dolgozott, hogy megváltozzon Morgana. Meg Merlin is rádobott erre pár lapáttal, amikor a 2. Évad végén megmérgezte.


kingaa. írta:
... kikkel találkoznál eddig a szereplők közül?? Nimueh-t azt tudom de úgy a többi :D


Igen, vele többször is. (Itt oldalt az avatar képemen is ő van mellettem. A jóképű fiatalember meg én lennék. :D)
Igazából januárban az NTA-n (National Television Awards) a teljes stábot láttam élőben. Illetve akik itt voltak. (Mert Katie pl. asszem pont nem.)

De úgy közelebbről még Anthony Head-del (Uther) a Comic Con-on a nyáron.
Ja, meg John Hurt-tel (Ő volt a sárkány hangja) a BIFA-n (British Independent Film Awards) néhány hete.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.26. 20:08 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
Koczy85 írta:
Igen, vele többször is. (Itt oldalt az avatar képemen is ő van mellettem. A jóképű fiatalember meg én lennék. :D)
Igazából januárban az NTA-n (National Television Awards) a teljes stábot láttam élőben. Illetve akik itt voltak. (Mert Katie pl. asszem pont nem.)

De úgy közelebbről még Anthony Head-del (Uther) a Comic Con-on a nyáron.
Ja, meg John Hurt-tel (Ő volt a sárkány hangja) a BIFA-n (British Independent Film Awards) néhány hete.


de jó neked :D én ha kimegyek Angliába először informálódok hogy hol tartózkodnak és véletlenül pont ott leszek..na jó nemakarom zaklatni szerencsétleneket de azért jó lenne találkozni velük :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.26. 20:25 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Megnéztem felirattal is. Ismét volt heves zokogás, mert Colin és Bradley olyan fantasztikus volt, de kérdések merültek fel bennem.
Miért nem hívta Merlin egyből a sárkányt? Mert az úton be kellett bizonyítania Arthurnak hogy mindig csak is az ő védelmében használta az erejét. Oké, ez sikerült is és tudom azt is hogy Arthurnak meg kellett halnia.
Camelotban hogy bizonyosodtak meg a király haláláról? Merlin visszament? Nem láttam a trónteremben... szerintem nem ment vissza.
Biztos vagyok benne hogy Gwen se adott zöld utat a mágiának. ( apa, tesó, férj)
Miért kellett Sir Gwaine-nek meghalni????????
Morgana halála lehetett volna hosszabb és kidolgozottabb. Oké, menthetetlen volt és ha nem hal meg az esélyt ad esetleges és talán nem túl színvonalas folytatásra de ennél többet érdemelt volna. Viszont az tetszett hogy Merlin ölte meg.
Mordred halálával elégedett voltam, azon nem volt mit ragozni, és szerintem nem lehetett volna másként.
Mi lett Merlinnel? A sorsát bevégezte? Bolyongott a világban? Visszament Eador-ba?
Kissé összecsapott volt. De mindezek ellenére is tetszett és nem igényelek folytatást, filmet, előtörténetet, semmit.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.26. 20:32 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
kingaa. írta:
de jó neked :D én ha kimegyek Angliába először informálódok hogy hol tartózkodnak és véletlenül pont ott leszek..na jó nemakarom zaklatni szerencsétleneket de azért jó lenne találkozni velük :D


Azt már tapasztalatból tudom mondani, hogy a brit színészek (legalábbis akikkel eddig találkoztam) eléggé komolyan veszik a rajongóikat, és nagyon jófejek mindenkivel. Szóval nem veszik zaklatásnak a rajongók közeledését. :)
Egyébként nincs ebben semmi, az első közös fotómat én is úgy csináltam Michelle-lel (azt meg is osztottam itt valamelyik topic-ban), hogy tudtam, hogy hol lesz interjúja reggel, és lementem a TV épületéhez, és mielőtt ment be, megkértem, hogy hadd csináljak vele egy fényképet.
Pár hete pedig direkt megkérdeztem tőle, illetve nem is őt, hanem az apukáját, aki néha hazaviszi a színházból, hogy ugyan a kedves lányát nem zavarja-e, hogy engem sűrűbben lát egy kicsit a színház környékén. Mire ő csak annyit mondott, hogy na ne vicceljek, miért zavarná. (Mondjuk hozzáteszem nem szoktam kérni tőle semmit, mert autogram, közös fotó is van már. Csak egyszerűen köszönök neki, megkérdezem milyen napja volt...stb...vagy adok neki valamit pl. Karácsonyra)
No, meg hát az úgyis csak januárig lesz így, mert aztán Michelle befejezi a színházat, és utána úgysem nagyon fogunk találkozni.

Bocsesz a kisebb OFF-ért.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.26. 20:35 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
MerryWeather írta:
Miért nem hívta Merlin egyből a sárkányt?


Erre valószínű az az egyszerű válasz, amit te is írtál, hogy a készítők úgy gondolták, hogy Arthur-nak meg kell halnia. Persze lehetett volna ezt jobban is. Mert így marad az, hogy tényleg, miért nem hívta egyből Merlin a sárkányt?

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.26. 23:01 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.26. 21:40
Hozzászólások: 5
Nekem így is nagyon tetszett az évadzáró, de azért nem tudtam megállni, hogy egy alternatív befejezést is csináljak neki.
Alternatív befejezés avagy Merlin, hív a végzeted! :P

:D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 10:54 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.17. 22:53
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Sopron , Hungary
hát ez a rész fantaszikus volt.... végül is jó szinesszekkel nem nehéz...
nekem az nem tetszett az hogy olyan gyorsan történt ez az egész. csak az utolsó részekrere jöttek rá hogy ez bizony az utolsó rész... de hát nincs mit tenni.viszont azt én is hiányoltam hogy merlin x évadon át küzdött morganaval és egyszerüen 3 perc alatt megölte... miért nem volt kicsitt hosszabb,jó lett volna ha elidöznek itt.
igaz hogy csak 5 évadra szerzöttek de én szivesen végignéznék egy 6.at is... ... sajnáltam hogy Artur meghal a végén , de hát ha ez volt az alap történetben mit lehet tenni.... meg a sárkány elöbb jöhetett volna, amikor még artur-ba van még élet , és megcsodálhatta volta merlin tehetcségét még jobban... na most megyek , és meg nézem... Ujra :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 11:08 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
emberek ez most picit OFF lesz de kéne egy pici segítség szóval barátnőm is nagy merlin fan és szülinapjára merlines pólót akarok nyomtatni úgy hogy ilyen kék póló és rajta lenne valahogy rányomtatva merlin sála ugye ott a nyakánál a probléma annyi hogy nemtalálok képet merlin sáljáról normálisan szoval valki nemtud egy képet ahol rajta van ilyen rajzos formában is jó...bocs ha hülyeség de ezt most úgy kitaláltam neki :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 13:26 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.03. 16:40
Hozzászólások: 6
Na megnéztem én is ezt a részt... Az első reakcióm az volt, hogy teljesen kiakadtam, a második meg az, hogy majdnem sírtam.
A kiakadást azok a dolgok okozták, amiket már említettetek:
- Gwaine felesleges, értelmetlen és kínokkal teli halált halt.
- Mordred és Morgana halálát nagyon gyorsan lezavarták.
- Merlin csak akkor hívja a sárkányt, amikor már látják a tavat.
- Aztán a sárkány elrepíti őket a tó SZÉLÉHEZ. Még csak nem is a szigetre, ami az eredeti úticél volt, hanem a tó széléhez. Repültek kemény 100 métert?
- Oké, a sárkány elviszi őket, és ezután mondja meg Merlinnek, hogy ja, amúgy már semmit sem tehetsz Arthurért...
- És nem derült ki, hogy mi lett Merlinnel. Visszament Camelotba vagy nem? Vagy mi történt?
- Úgy tűnt, mintha Gwen rájött volna, hogy Merlin varászló. Akkor eltörölte a mágiaellenes törvényt? Egyesült Albion? Ismét, mi van?
És miután túltettem magam ezeken, akkor majdnem sírtam. Arthur meghalt. Merlin sírt. Én meg ezek után nem bírtam elaludni. Arthur volt Merlin sorsa, erre meghal. Merlin mennyi mindent feláldozott azért, hogy őt védelmezze, erre tette fel az egész életét. És ismét, akkor most mi van ezzel az Albion egyesül dologgal?
Az utolsó jelenet szerint pedig Merlin halhatatlan lett. Hát szerintem ez a legkegyetlenebb dolog amit tehettek vele. Ő mindvégig él, amíg mindenki akit valaha ismert meghal körülötte, megváltozik az egész világ, és ő közben csak vár, hátha egyszer Arthur visszatér. A szívem most már darabokban hever.
De amúgy összességében tetszett a rész, főleg miután sikerült túl tennem magam ezeken a hibákon. Nem is számítottam happy endre, csalódtam is volna ha az lett volna, de ez azért kicsit szíven ütött.
Jó volt, szép volt, örülök hogy volt, párszor még végignézem :D
(OFF: Karácsonyozás, bátyám odaadja az ajándékomat. Kibontom, egy könyv az. Címe: "Keltika". Hú mondom, ez jól hangzik! Ránézek az alcímre: "A Merlin-kódex".... :D Hát ez kész :D Megfordítom a könyvet, elkezdem olvasni a tartalmát: "Merlin fiatal és halhatatlan..." Na mondom, tesó... jó időzítés :D)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 13:43 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.21. 22:15
Hozzászólások: 7
Nekem nagyon tetszett a dupla befejező rész.Igen voltak benne olyanok is amiket én máshogy képzelem el,de Így is nagyon király befejezése lett.Az is bizonyítja hogy már másodjára nézem meg,de még csak tegnap este néztem meg először.
És remélem hogy ha lesz film akkor ezekkel a szereplőkkel lesz,mert nem tudnám más szereplőkel elképzelni.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 14:32 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
Lehet nem ide kellene, de ez nagyon jól sikerült összeállítás.


_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 14:53 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
kingaa. írta:
emberek ez most picit OFF lesz de kéne egy pici segítség szóval barátnőm is nagy merlin fan és szülinapjára merlines pólót akarok nyomtatni úgy hogy ilyen kék póló és rajta lenne valahogy rányomtatva merlin sála ugye ott a nyakánál a probléma annyi hogy nemtalálok képet merlin sáljáról normálisan szoval valki nemtud egy képet ahol rajta van ilyen rajzos formában is jó...bocs ha hülyeség de ezt most úgy kitaláltam neki :D


http://www.farfarawaysite.com/merlin/season1/promo/1000/merlin/gallery.htm
itt próbálkoztál már?:$ am ez egy jó ötlet!! :) HAJRÁ! :) majd számolj be a reakciójáról:D

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 16:02 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
Napsugár írta:
kingaa. írta:
emberek ez most picit OFF lesz de kéne egy pici segítség szóval barátnőm is nagy merlin fan és szülinapjára merlines pólót akarok nyomtatni úgy hogy ilyen kék póló és rajta lenne valahogy rányomtatva merlin sála ugye ott a nyakánál a probléma annyi hogy nemtalálok képet merlin sáljáról normálisan szoval valki nemtud egy képet ahol rajta van ilyen rajzos formában is jó...bocs ha hülyeség de ezt most úgy kitaláltam neki :D


http://www.farfarawaysite.com/merlin/season1/promo/1000/merlin/gallery.htm
itt próbálkoztál már?:$ am ez egy jó ötlet!! :) HAJRÁ! :) majd számolj be a reakciójáról:D


köszi valahogy megpróbálom leszedni a sálat PS el de közben van egy b tervem is az piros póló pendragon címerrel az talán picit könnyebben megoldható de azt csak akkor ha ez nemjön össze .. :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 17:15 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
Off
mondjatok légyszi erről az oldalról véleményt. Nem én csinálom, csak egy kedves barátom. Azt mondta ha sok embernek tetszik akkor folytatni fogja, ha nem akkor továbbra is csak magának csinálja és nem tölti fel. Köszi.
http://kitanik.gportal.hu/gindex.php?pg=35431282

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 17:39 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
caty20 írta:
Off
mondjatok légyszi erről az oldalról véleményt. Nem én csinálom, csak egy kedves barátom. Azt mondta ha sok embernek tetszik akkor folytatni fogja, ha nem akkor továbbra is csak magának csinálja és nem tölti fel. Köszi.
http://kitanik.gportal.hu/gindex.php?pg=35431282

nekem tetszik szerintem folytassa ;) és most hogy vége a sorozatnak itt az ideje a fanfic-eknek végülis van 5 évad amit fellehet dolgozni :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 17:52 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
kingaa. írta:
caty20 írta:
Off
mondjatok légyszi erről az oldalról véleményt. Nem én csinálom, csak egy kedves barátom. Azt mondta ha sok embernek tetszik akkor folytatni fogja, ha nem akkor továbbra is csak magának csinálja és nem tölti fel. Köszi.
http://kitanik.gportal.hu/gindex.php?pg=35431282

nekem tetszik szerintem folytassa ;) és most hogy vége a sorozatnak itt az ideje a fanfic-eknek végülis van 5 évad amit fellehet dolgozni :D


Ő is nagy rajongója a filmnek és nehezen tudja elfoadni, hogy vége :) Azt mesélte, hogy vannak tervei és ötletei, hogy akár heteken vagy hónapokon keresztül írni tudja :)

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 18:33 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
caty20 írta:
kingaa. írta:
caty20 írta:
Off
mondjatok légyszi erről az oldalról véleményt. Nem én csinálom, csak egy kedves barátom. Azt mondta ha sok embernek tetszik akkor folytatni fogja, ha nem akkor továbbra is csak magának csinálja és nem tölti fel. Köszi.
http://kitanik.gportal.hu/gindex.php?pg=35431282

nekem tetszik szerintem folytassa ;) és most hogy vége a sorozatnak itt az ideje a fanfic-eknek végülis van 5 évad amit fellehet dolgozni :D


Ő is nagy rajongója a filmnek és nehezen tudja elfoadni, hogy vége :) Azt mesélte, hogy vannak tervei és ötletei, hogy akár heteken vagy hónapokon keresztül írni tudja :)


Hajrá :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 18:38 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.10.15. 19:03
Hozzászólások: 4
nem akarok elméleteket gyártani de nekem az az érzésem ,nem volt elég nagy a nézettség és ezért adtak + pénzt ,hogy alakítsák át úgy az ucsó részt ,hogy vége legyen. Én nem tok más értelmes magyarázatot adni.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 18:47 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
Bolha91 írta:
nem akarok elméleteket gyártani de nekem az az érzésem ,nem volt elég nagy a nézettség és ezért adtak + pénzt ,hogy alakítsák át úgy az ucsó részt ,hogy vége legyen. Én nem tok más értelmes magyarázatot adni.

már az 1. évadnál tudták elvileg hogy 5 évad lesz..én szerintem az egész 5. évdra is már nemvolt meg tökéletesen a sztori csak vázlatokban a jukakat meg kitöltötték a 3.évad idézésével de az valószínűleg tudták hogy hogy lesz vége és arra meg pont hogy idő nemjutott 2x 40 percbe nehéz belepréselni..lehetett volna 3 részes évadzáró és akkor egy picit részletesebben meglehetett volna csinálni..nekem nagy problémám volt az még hogy a csata elég rövid lett és nem túl szinvonalas nem így képzeltem el Albion nagy csatáját..
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 18:52 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.10.15. 19:03
Hozzászólások: 4
Akkor meg szerintem rosszul volt elosztva. Ennek az úcsó 2 résznek tartalma kitölthette volna az évad felét is könnyedén.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 20:34 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.10.08. 15:05
Hozzászólások: 19
Nos én egyben nèztem meg az évadzáro részeket és az jött le haz utolso rész sztem gyengébb volt minz a 12.ik. Ugyanazt tudom elmondani mint ti már elöttem:
Nagyon összecsapták a végét ahhoz képesr h elöre tudták,csak 5 évad lesz.
Gwain halálát feleslegesnek találom bár azt amugy sem értem h miért akartak magukban szembeszállni morgival. Hősködni akartak? És a kigyò h került morgihoz?
Mindig magánál tartja? "sosem lehet tudni kit kell megkinozni alapon"??
Arthur halála várhato volt mégis nagyon megrázott! :( az h merlinnek csak a végén jutott eszébe hivni a sárkányt szintén zavart ahogy morgana gyors halála is.
A szinészek megint nagyon nagyot alakitottak! GraTulálok nekik!
A befejezése kicsit hiányos volt rakhattak volna bele vmi "2év mulva"részt.
Az nem derült ki h Gwen szabaddà teszi-e a mágiát de lehet h Merlin tiszteletére megtenné.. Én azt gondolom h Merlin nem ment vissza Camelotba mivel a sorsa Arturhoz köti és mivel ő meghalt (vagy alszik) mAr nincs a várban dolga..
És h a sárkányokkal mi történt sem derült ki.. Szegény AithusAt sajnálom h igy alakult a sorsa; nem ezt érdemelte volna :(
azt igy utolag el kell mondanom h eddig nem sok filmet könnyeztem meg de ez megtette a hatását!! A sirás határán voltam, teljes letargiAba zuhantam :(
A Merlin nagyon hiányozni fog és szeret nék Boldog Karàcsonyt és új évet kívánni nektek!! :Db
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.27. 21:35 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.26. 18:14
Hozzászólások: 122
Ezt az idézetet most találtam, és szerintem tökéletesen passzol a sorozathoz:

"A lélekben nincsenek jó erők és nincsenek gonosz erők. Csak Erő van. (...) A nagy kérdés az, hogy mire használod az erődet? Vagyis jó ember vagy-e, vagy gonosz? Tulajdonképpen az öregkor egyik legfontosabb kérdése: elpazaroltad-e butaságokra a kapott erődet, vagy értékes dolgokra fordítottad? Romboltál vele, vagy építettél? Vigasztaltál, vagy bánatot okoztál? Gyógyítottál, vagy megbetegítettél? (...) Ezt jelenti az ember lelki szabadsága: egyedül tőled függ, hogy mire használod az erődet."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 136 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron