Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.15. 14:44



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 75 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.14. 20:41 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:
u.i: azt én is olvastam,hogy Asa nem tud visszatérni Mordred bőrében,gondolom ebben új filmje az Ender's Game is közrejátszik...Elég nagy pech,pedig rengeteget fejlődött azóta,hogy utoljára a Merlinben szerepelt... :(


Biztos, hogy igazad van, és te azért több filmben láttad, mint én.

Én épp tegnap olvastam egy írást a Leleményes Hugo-ról, amelyben épp az ő alakítását kifogásolták a filmben. Gyakorlatilag ez volt az egyetlen negatívum, amit a filmmel kapcsolatban említettek. (Mert, hogy nem hiteles a drámai meg sírós jelenetekben. Igaz, hozzátették azt is, hogy mivel még csak 14 éves biztos, hogy fejlődni fog ezügyben. -Ehhez annyit hozzátennék, hogy sírni kamera előtt csak úgy "parancsra" tényleg baromi nehéz, tanultuk a suliban :) -) Én egyébként még nem láttam a filmet, úgyhogy nem tudom véleményezni.

Én egyébként most már nem vagyok annyira biztos abban, hogy az Ender's Game közrejátszik a dologban, lehet, hogy egyszerűen csak egy idősebb Mordred-et fogunk látni, és ehhez idősebb színészt kerestek a szerepre.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.15. 17:43 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Koczy85 írta:
Palmera írta:
u.i: azt én is olvastam,hogy Asa nem tud visszatérni Mordred bőrében,gondolom ebben új filmje az Ender's Game is közrejátszik...Elég nagy pech,pedig rengeteget fejlődött azóta,hogy utoljára a Merlinben szerepelt... :(


Biztos, hogy igazad van, és te azért több filmben láttad, mint én.

Én épp tegnap olvastam egy írást a Leleményes Hugo-ról, amelyben épp az ő alakítását kifogásolták a filmben. Gyakorlatilag ez volt az egyetlen negatívum, amit a filmmel kapcsolatban említettek. (Mert, hogy nem hiteles a drámai meg sírós jelenetekben. Igaz, hozzátették azt is, hogy mivel még csak 14 éves biztos, hogy fejlődni fog ezügyben. -Ehhez annyit hozzátennék, hogy sírni kamera előtt csak úgy "parancsra" tényleg baromi nehéz, tanultuk a suliban :) -) Én egyébként még nem láttam a filmet, úgyhogy nem tudom véleményezni.

Én egyébként most már nem vagyok annyira biztos abban, hogy az Ender's Game közrejátszik a dologban, lehet, hogy egyszerűen csak egy idősebb Mordred-et fogunk látni, és ehhez idősebb színészt kerestek a szerepre.


Kikell,hogy javítsalak; már 15 éves ;) (tán 2. hete töltötte be?)
A Hugo-t én pont a napokban néztem meg,és enyhén szólva; eléggé csalódtam a filmben.Pedig gyönyörű díszletek,hibátlan CGI,remek színészgárda,legendás rendező és egy dög unalmas történet. De az is lehet én nőttem ki az ilyen filmekből,húgom ugyanis el volt ragadtatva.Akiben én kellemesen csalódtam az Chloe Moretz.Ki hitte volna,hogy az amerikai-kis csaj kisujjból elsajátítja a brit-akcentust? Eléggé meglepődtem,nem hittem volna,hogy ilyen jól veszi az akadályt.Asa számomra nem okozott csalódást,bár a sírós jelenete engem sem érintett mélyen,de számomra nagyon jól hozta az árva-fiú karakterét,aki egyedül bolyong Párizs utcáin,se család,se barátok,csak egy kislány társaságára számíthat.De,ha még nem láttad a filmet,nem is spoilerezek többet. :) Nem ez volt a világ legrosszabb filmje,de sokkal többet vártam,persze ez csak az én véleményem.
Ami Mordredet illeti; ha sorozatbeli időszámítás szerint 16 éves lenne,Asa meg most 15 nem oszt nem szoroz,bár őszintén szólva Asa még mindig egy 13 éves kölyöknek tűnik a kinézete alapján. :D Azért titkon remélem,hogy a készítők megdobják egy SMS-el,hogy jöjjön már vissza 1-2 epizódra... :cry: :)

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.15. 21:23 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:
Kikell,hogy javítsalak; már 15 éves ;) (tán 2. hete töltötte be?)
A Hugo-t én pont a napokban néztem meg,és enyhén szólva; eléggé csalódtam a filmben.Pedig gyönyörű díszletek,hibátlan CGI,remek színészgárda,legendás rendező és egy dög unalmas történet. De az is lehet én nőttem ki az ilyen filmekből,húgom ugyanis el volt ragadtatva.Akiben én kellemesen csalódtam az Chloe Moretz.Ki hitte volna,hogy az amerikai-kis csaj kisujjból elsajátítja a brit-akcentust? Eléggé meglepődtem,nem hittem volna,hogy ilyen jól veszi az akadályt.Asa számomra nem okozott csalódást,bár a sírós jelenete engem sem érintett mélyen,de számomra nagyon jól hozta az árva-fiú karakterét,aki egyedül bolyong Párizs utcáin,se család,se barátok,csak egy kislány társaságára számíthat.De,ha még nem láttad a filmet,nem is spoilerezek többet. :) Nem ez volt a világ legrosszabb filmje,de sokkal többet vártam,persze ez csak az én véleményem.
Ami Mordredet illeti; ha sorozatbeli időszámítás szerint 16 éves lenne,Asa meg most 15 nem oszt nem szoroz,bár őszintén szólva Asa még mindig egy 13 éves kölyöknek tűnik a kinézete alapján. :D Azért titkon remélem,hogy a készítők megdobják egy SMS-el,hogy jöjjön már vissza 1-2 epizódra... :cry: :)


A cikk 14 évest írt, de akkor 15. :)

Chloe Moretz-ből nagyon jó színésznő lesz, eddig három filmben láttam, mind a háromban nagyon jó volt.

Asa-t nem hiszem, hogy látjuk még a Merlin-ben. (Hiszen már megvan az új Mordred ugyebár.)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.16. 09:35 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
Igazán a Hugoban sem csinált mást, mint nézett a szemivel... :) reméljük az új fiú árnyaltabb lesz...
izgalmasak a Facebookon meg a blogban olvasható újdonságok, jó lenne már megtudni valamit pl. Merlin figurájáról, azon a távoli képen, a fák alatt még mindig a kis barna kabátjában van.. najó, szóval csak várunk :) és addig nézzük a Titanic ünnepséget, meg a Parkedet ...
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.16. 17:49 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
pepitaophelia írta:
...és addig nézzük a Titanic ünnepséget, meg a Parkedet ...


A Parkedet még nem láttam,de mindenképpen megakarom nézni.Kíváncsi vagyok Colinra,mikor nem varázsol :mrgreen: Valamelyik nap meg Katie Mc. karácsonyi filmjét akartam letölteni,leis töltöttem csak hibás fájl volt... :P Van mit bepótolnom... :lol: De jellenleg a Hunger Gamest akarom mindenáron megnézni.A moziba nem hiszem,hogy eljutok mostanában,de a filmet mindenképpen megzerzem a netről,így vagy úgy :D Ha olyan jó mint a könyv valszeg tetszenni fog.De nemis offolok tovább,visszatérve a Merlin-sztárokra még a Fast Girls-t kéne letölteni,márcsak Bradley James miatt... ;)

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.16. 20:42 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:
De jellenleg a Hunger Gamest akarom mindenáron megnézni.A moziba nem hiszem,hogy eljutok mostanában,de a filmet mindenképpen megzerzem a netről,így vagy úgy :D Ha olyan jó mint a könyv valszeg tetszenni fog.De nemis offolok tovább,visszatérve a Merlin-sztárokra még a Fast Girls-t kéne letölteni,márcsak Bradley James miatt... ;)


A Hunger Games-t még én sem láttam (pedig a premierjén voltam :) ), noha állítólag nagyon jó.

A Fast Girls-t én már csak Noel Clarke miatt is megnézem, hátha megint jön majd órát tartani suliba. :)

Apropó ha már premier: Anno a Leleményes Hugo londoni premierjén nem voltál véletlenül? (Vagy ezt már kérdeztem? :D)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.16. 23:39 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Asára visszatérve... Előbb-utóbb mindenképp le kellett volna cserélni, hiszen Mordred nem maradhat örökké kissrác, Asa pedig ahhoz túl fiatal, hogy akár egy-két év múlva is már felnőttet alakítson. Ő még egy ideig gyerekszínésznek fog számítani.
A váltásra pedig ez volt a legjobb alkalom, hiszen Mordredet nem láttuk két évadon keresztül, ami a sorozat idővonalán legalább 5 évet jelent.
Az új srác már felnőtt, de a képek alapján tinédzsert is tud játszani. Nekem kicsit csalódás lett volna, ha a gyerek Mordredet hozták volna vissza, bármennyire is kedveltem Asát és a jéghideg szemeit. ;)
Kíváncsian várom, mit hoz az új Mordred. 8-)

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.20. 22:29 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Koczy85 írta:
Palmera írta:
De jellenleg a Hunger Gamest akarom mindenáron megnézni.A moziba nem hiszem,hogy eljutok mostanában,de a filmet mindenképpen megzerzem a netről,így vagy úgy :D Ha olyan jó mint a könyv valszeg tetszenni fog.De nemis offolok tovább,visszatérve a Merlin-sztárokra még a Fast Girls-t kéne letölteni,márcsak Bradley James miatt... ;)


Apropó ha már premier: Anno a Leleményes Hugo londoni premierjén nem voltál véletlenül? (Vagy ezt már kérdeztem? :D)


Nem,sajna nem.Múlthéten voltam Londonba,de valahogy mindig a TopShopba kötök ki,nem premiereken :D Majd legközelebb ;)

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.27. 20:12 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.06. 17:08
Hozzászólások: 44
Jó helyen vagyok?
Ez az 5. évadról szól?

Várakozások.
hát én kezdek megijedni.... :?

Nem tudom mit tudtok.
Hogy mennyi idő telik el a 4 évad befejezése és az 5. között!!!! :!:

Én már vártam volna, hogy végre kiderüljön az igazság, ahogy szerintem sok rajongó és maga Bradley és Colin is, de... :(
Bár ki tudja, voltak már meglepő fordulatok.

Még ködösek a dolgok és sok a találgatás.

Ami biztos: befejezték az első blokk forgatását, most következik a második ( a 4-5-6 rész)

Colin :D és Bradley meg a többiek ugyanolyan hihetetlenül jóképűek, mint eddig. Parkban, barlangban és tónál látják őket forgatni ( ez nem spoiler)
Vonaton, futás közben és váratlan :?: helyeken - főleg Cardiff környékén sajnos -tűnnek fel a színészek. Kedvesek, közvetlenek, mint mindig.

Szóval zajlik az élet, nekik a munka, mi meg várunk és találgatunk!

( Ide lehet spoilert írni? Mert addig nem írok, ameddig nem kapok engedélyt. Aki már régi "fórumos" okosítson ki. Köszi.)


"For the Love of Camelot!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.28. 11:31 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
Szerintem mindenki várja hogy spoilereket írjál, valódiakat a sok találgatás után
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.28. 13:23 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.06. 17:08
Hozzászólások: 44
Amit tudok főleg a legutóbbi interjúkban és egyes szerencsés angol rajongók blogján olvastam.



Lássuk.a legfrissem gyöngyszem :
Colinnal készült beszélgetés egy francia újságban.
New Colin interview from the latest edition of French magazine Séries Mag.
forrás:
http://gealach-ros.livejournal.com/

Szabad fordítás:

Is Merlin going to reveal his secret in series 5?
(Felfedi Merlin a varázserejét az 5. évadban?)

I think it's time that Arthur learns the truth. But it will be a real test for both of them and it's uncertain if their friendship'll survive such a revelation. Arthur is so convinced that magic is evil and killed his father and his mother that he'll struggle to remain objective. And Morgana and her scheming'll also have an influence on Arthur's opinion on the use of magic.
(Azt hiszem itt az ideje, hogy Arthur megtudja az igazat. de ez egy valódi teszt lesz mindkettejük számára és nem bizonyos, hogy a barátságuk túléli ezt a helyzetet. Arthur meggyőződése, hogy a mágia gonosz és hogy "megölte" az apját és az édesanyját ; nehéz elfogulatlannak lennie.(?).
Morgana cselszövése is befolyással van Arthur véleményére a mágiahasználattal kapcsolatban.

Can you share other spoilers from series 5?
Megoszthatsz velünk egyéb 5. évados híreket is?

The action takes place a few years after season 4.
I can also confirm the return of Mordred, but he'll now be played by an older actor named Alexander Vlahos. Anyone familiar with Arthurian legend knows that Mordred plays a central role in the fall of Camelot. His presence is no good omen for the kingdom... Dragons will also be at the heart of the action, because Merlin and Morgana now derive their powers of these magical creatures. Their next battle should be epic. Morgana could outmaneuver him this time...

A történet PÁR ÉVVEL a 4. évad történései után folytatódik.
Megerősíthetem Mordred visszatérését is, de most egy idősebb színész, név szerint Alexander Vlahos, játsza a szerepet. Bárki, aki ismeri az Arthur legendát, tudja, hogy Mordrednek központi szerepe lesz Camelot elestében.
Jelenléte nem jó ómen a királyságnak.... A sárkányok is jelentős szerepet kapnak a történésekben, mert Merlin és Morgana :twisted: kihasználják hatáskörüket/hatalmukat e mágikus lények felett . A következő csatájuk így epikus lehet. Morgana ez alkalommal felülkerekedhet...

:::::::::::::::
Még csak annyit, hogy többen látták a színészeket egy-egy forgatási napon és kiderült, hogy sajnos, Merlinünk nem kap új ruhát idén sem :cry:


...........
Legutóbb: tegnap (és még ma is)
egy Cardiff melletti középkori faluban forgattak és egy kivégzést állított meg Arthur, :!: természetesen Merlinnel az oldalán (a szemtanú szerint csak ketten voltak a jelenetben)
A szünetekben egymás mellett ültek, sokat beszélgettek, Colin a stábtagokkal viccelődött.
(Ja és Bredley véletlenül fejbe verte magát a kardjával, amin Colin jót nevetett.) :lol:

_____________________

For the Love of Camelot / Colin Morgan :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.28. 18:22 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
köszönjük
a blog oldalon is sok információ van
és remélem, hogy azért a barátságuk túléli a nagy leleplezést, hiszen az az egésznek a lényege
hú, rajongónak lenni se könnyű
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.28. 22:15 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
LadyJane írta:
Megerősíthetem Mordred visszatérését is, de most egy idősebb színész, név szerint Alexander Vlahos, játsza a szerepet. Bárki, aki ismeri az Arthur legendát, tudja, hogy Mordrednek központi szerepe lesz Camelot elestében.
Jelenléte nem jó ómen a királyságnak....


Viszont azt már a sorozat elejétől tudjuk, hogy nem érdemes az eddig ismert Arthur legendára építeni, mert a sorozat az elejétől kezdve finoman szólva eltér tőle néhány helyen. Szóval bármi lehet. :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.04.29. 21:27 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.06. 17:08
Hozzászólások: 44
Na, ja!

Még bármi lehet!

Persze, hogyha olvasok valamit, egyből kombinálni kezdek, :roll: főleg ha producer vagy szereplő mondta!

"Néha jobb nem tudni" -ahogy Gaius egyszer bölcsen megjegyezte :D
(bár ott valami kajáról volt szó ;) )
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.05.07. 22:14 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.06. 17:08
Hozzászólások: 44
HÍREK
Tudom 'Balinor' (BBC Merlin blog=szuper)- Obivan is tud ezekről, de én is izgatott lettem:
Ma kezdett munkába a Merlinen Alice Troughton ( back on set of 'Merlin' [tweet])
már törölte is a tweet-et.
Idén nagyon titkolóznak :)

Bradley újra tweetelt
Bradley confirms authenticity of Richard Wilson's Twitter account (megerősíti hogy "Gaius' is a witteren van már)

Merlin filming on Caerphilly mountain (hegyen filmeznek?)

Ennyi most :shock: :D


For the Love of Camelot / Colin Morgan
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.06.01. 16:04 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
túl nagy a csend, már jó lenne ha kiszivárognának mindenféle titkos dolgok. Balinor blogja az egyetlen menedék, ahol friss híreket lehet olvasni.
legalább szavazni lehet még
http://www.tvchoicemagazine.co.uk/tv-ch ... -vote-2012
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.06.15. 23:53 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Első kép Camelotból. A királynő. Szép ruha :)


Csatolmányok:
576622_403143073054240_1362149584_n.jpg
576622_403143073054240_1362149584_n.jpg [ 33.18 KiB | Megtekintve 2227 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.06.16. 10:27 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
http://yavannauk.livejournal.com/408593.html

és újabb fotók (erről a gyönyörű ruhát viselő gyönyörű Angyalról is) .. :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.06.16. 15:31 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.04.06. 17:08
Hozzászólások: 44
és ha hír kell:

Filming info: Monday (Interior Throne Room ) Tuesday (exterior : Courtyard & Forest) Source

info hétfőn (ma pihi van) és Eoin szerint a franciák nem tudnak vezetni :)

szóval hétfőn belső forgatás -trónterem
kedden. külső várudvar és erdő :)

forrás
http://gealach-ros.livejournal.com/789712.html


JÓ nézelődést!!

:)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.07.16. 16:52 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
Hahó, milyen nagy itt a csend! Követtétek a Comic Con eseményeit? És semmi megjegyzés, rajongás, izgalom? Jó idén nem kaptuk meg a bakiparádét és az előzetest se még, csak abban a nem látható vállmögötti változatban, de úgy is izgalmas.
és Colin felszedett néhány kilót, egyenlőre nagyon jól áll neki...
Szerencsére Balinor a blogján mindent leír, azért a fórumot se kéne ennyire elhagyni
na csak ezt akartam
ha valaki rátalál az előzetesre, azonnal írjon! kösz
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.07.16. 23:34 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.16. 20:01
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Albion
Halihóóó :D Úristen, de lemaradtam...azt se tudom, mikor voltam itt utoljára. :O Nagyon-nagyon szégyenlem magam, pedig iszonyatosan hiányzik a Merlin! Épp 4. évadot nézem majd újra...:D
Várakozások...mivel idén minden infó elkerült engem, valaki légyszi gyorsan linkeket, képeket, spoilereket tömören...jaj, olyan hülye vagyok. xD

_________________
Kép & Kép
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.07.17. 11:14 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Estylle írta:
Halihóóó :D Úristen, de lemaradtam...azt se tudom, mikor voltam itt utoljára. :O Nagyon-nagyon szégyenlem magam, pedig iszonyatosan hiányzik a Merlin! Épp 4. évadot nézem majd újra...:D
Várakozások...mivel idén minden infó elkerült engem, valaki légyszi gyorsan linkeket, képeket, spoilereket tömören...jaj, olyan hülye vagyok. xD


oké, akkor a leggyorsabb, legmegbízhatóbb forrás: Ovi blogja :D
cím: http://bbcmerlin.blog.hu/
itt tényleg MINDENT megtalálsz :))

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.07.17. 20:05 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.07.17. 19:55
Hozzászólások: 29
Tegnap láttam az előzetest amit a Comiconon felvett valaki kamerával :D Hát enyhén szólva is fel vagyok már pörögve. Tesómmal nagy rajongók vagyunk, és már kiszámoltuk, hogy 74 nap van az 5/1ig :D Addig is várakozás, és remélem nem csak a hangját és rossz képminőséget láthatunk a trailerből, hanem egy kicsit többet is lassan :)

_________________
"I swear I will protect you, or die at your side."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.07.17. 22:05 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
ShellaStar írta:
Addig is várakozás, és remélem nem csak a hangját és rossz képminőséget láthatunk a trailerből, hanem egy kicsit többet is lassan :)


ÁMEN :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Várakozások
HozzászólásElküldve: 2012.08.25. 16:25 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.12.17. 22:53
Hozzászólások: 21
Tartózkodási hely: Sopron , Hungary
szerintetek Freya szerepelni fog az 5.évadban?
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 75 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron