Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.16. 09:46



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2013.02.05. 05:53 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
Köszönöm a gyors választ
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2013.02.10. 17:30 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2013.02.10. 00:18
Hozzászólások: 3
caty20 írta:
Én nem láttam a filmet, de lehet megnézem. Aki látta az mennyire ajánlja? Láttam már hasonló filmeket, de ott mindig király volt Merlin meg egy bolond :)


Nekem tetszett, mondjuk a kosztümös filmekkel szemben elfogult vagyok. :)
Arról meg szegény Clive Owen nem tehet, hogy nekem Arthur király már Bradley James marad. (Jellemző, hogy akkor tetszik meg egy sorozat amikor már vége van, tegnap is bőgtem az utolsó részen.)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2013.02.10. 17:42 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.26. 18:14
Hozzászólások: 122
Idézet:
(Jellemző, hogy akkor tetszik meg egy sorozat amikor már vége van, tegnap is bőgtem az utolsó részen.)

Ha ez megnyugtat, én csak az utolsó 4 részt láttam a teljes sorozatból, + néha bele-bele néztem egy-két részbe, de nem néztem végig őket.
Ráadásul, amikor az utolsó részt adták le, és megnéztem, akkor "robbant" fel a lelkem is, vagyis lélek méregtelenítésen voltam. Azóta se néztem meg 1 részt se. De a színészek játéka megfogott. És vadászom a friss híreket róluk, pedig nem vagyok az a tipikus rajongó.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2013.02.10. 18:10 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2013.02.10. 00:18
Hozzászólások: 3
Igen, nekem is bele-belenézős dara volt az öt évad, mert sajnos azok az okok, amik matt anno nem kezdtem el nézni még mindig fönnállnak, csak az Arthur-Merlin szál meg a színészek tetszettek meg.
A DW-ből már levontam a "Ne keress benne logikát, csak nézd." tanulságot, de akkor se értem, hogy Arthurról a végén miért nem vették le a páncélt, vagy Merlin miért nem hívta hamarabb Kilgarragh-t.
(Amúgy az a hülye láncing iszonyat idegesítő, OK, hogy low budget meg minden, de szegény Arthur minden lakomán meg jeles eseményen abban jelent meg...)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2013.02.10. 18:16 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.26. 18:14
Hozzászólások: 122
Idézet:
(Amúgy az a hülye láncing iszonyat idegesítő, OK, hogy low budget meg minden, de szegény Arthur minden lakomán meg jeles eseményen abban jelent meg...)

Hidd el, Bradley se komálta. Többször is említette, hogy milyen kényelmetlen a használata.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2013.02.10. 18:22 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2013.02.10. 00:18
Hozzászólások: 3
fildais írta:
Idézet:
(Amúgy az a hülye láncing iszonyat idegesítő, OK, hogy low budget meg minden, de szegény Arthur minden lakomán meg jeles eseményen abban jelent meg...)

Hidd el, Bradley se komálta. Többször is említette, hogy milyen kényelmetlen a használata.


Igen, hallottam róla. :mrgreen:
Adnék egy taslit a jelmeztervezőnek, egyrészt a túlzott láncinghasználatért, másrészt Morgana 1-2(-3) évados ruháiért.
Áh, nem gonoszkodok... de szegény Bradley.
Én mondjuk egy happybb endinggel is kibékültem volna, Arthur elodázott halálával vagy ilyesmi. Az az elaltatós dolog nem volt világos, azt se sikerült kinéznem, hogy Arthur pontosan mikor halálozott el.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Nyitott kérdések
HozzászólásElküldve: 2013.02.20. 20:00 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.26. 18:14
Hozzászólások: 122
http://scifiandtvtalk.typepad.com/scifiandtvtalk/2013/02/merlin-contest-win-an-autographed-promotional-book.html
Merlin könyv.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron