Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.17. 01:14



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 56 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.28. 13:12 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.28. 13:06
Hozzászólások: 3
A 2012-es Comic Con-on említették hogy lehet lesz 3 film a Merlin sorozatból, amikre a sorozat végén azaz most fektetnek nagyobb hangsúlyt.

Erről tud valaki bővebb infót (ugyanazok a színészek, folytatás vagy az elejétől)?
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.28. 13:41 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
Tomme002 írta:
A 2012-es Comic Con-on említették hogy lehet lesz 3 film a Merlin sorozatból, amikre a sorozat végén azaz most fektetnek nagyobb hangsúlyt.

Erről tud valaki bővebb infót (ugyanazok a színészek, folytatás vagy az elejétől)?

hát ez egy jó kérdés mert ugye már a producerek nincsenek..szerintem nemlesz :( pedig jó lenne
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.28. 18:00 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Tomme002 írta:
A 2012-es Comic Con-on említették hogy lehet lesz 3 film a Merlin sorozatból, amikre a sorozat végén azaz most fektetnek nagyobb hangsúlyt.

Erről tud valaki bővebb infót (ugyanazok a színészek, folytatás vagy az elejétől)?


Erről valóban volt szó, azonban azóta volt interjú a színészekkel, és mind Colin Morgan, mind pedig Katie McGrath nyilatkozatából az jött le, hogy ők annyira nem akarnák. Mindketten kihangsúlyozták, hogy a sorozat szépen le lett zárva, nem kellene ezt elrontani.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2012.12.28. 21:41 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.28. 13:06
Hozzászólások: 3
Köszönöm a segítséget!
Szerintem is jó lenne egy filmváltozat, az újabb interjúkról nem tudtam, kár hogy vége lett mert egy nagyszerű sorozat volt.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tomme002 2012.12.28. 21:42-kor.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.01. 21:25 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.26. 18:14
Hozzászólások: 122
Elnézést kérek, hogy ennyit írok ma, de csak így tudok "normális" maradni.
Ez az átkozott depi kikészít.
Szóval. Vadászat közben pár külföldi fórumon azt olvastam, hogy a rajongók petíciót nyújtanak be a sorozat készítőinek, színészeknek, íróknak, stb. Szeretnék elérni, hogy legalább egy nagy filmet még készítsenek lezárásképpen.
Az igazat megvallva ebben én is szívesen benne lennék.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.01. 22:51 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.28. 13:06
Hozzászólások: 3
Én egy ilyen petíciót találtam: http://www.bringbackmerlin.co.uk/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.01. 23:00 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
fildais írta:
Elnézést kérek, hogy ennyit írok ma, de csak így tudok "normális" maradni.
Ez az átkozott depi kikészít.
Szóval. Vadászat közben pár külföldi fórumon azt olvastam, hogy a rajongók petíciót nyújtanak be a sorozat készítőinek, színészeknek, íróknak, stb. Szeretnék elérni, hogy legalább egy nagy filmet még készítsenek lezárásképpen.
Az igazat megvallva ebben én is szívesen benne lennék.


Errevaló a fórum ;) És én is benne lennék, olvastam róla :)
Ahogy írtam, azt reméltem, a mágia leleplezésével ér véget a sorozat és utána jön majd a 3 film, amiről anno beszéltek.
Bár nem vagyok már kislány és tudom, hogy az effajta petíciók nem sokat számítanak, (anno az egyik megszűnt sorozatomnál mindenféle petíciót aláírtam, de semmi nem lett belőle), és a készítők meg a színészek sincsenek a projekt mellett a nyilatkozatok alapján, meg hogy a mai világban az üzleti sikeresség reménye dönt el nagyon sok mindent, de reménykedni azért lehet.
Úgyhogy írják csak alá minél többen azt a petíciót :)

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.02. 01:48 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Judy T. írta:

Bár nem vagyok már kislány és tudom, hogy az effajta petíciók nem sokat számítanak, (anno az egyik megszűnt sorozatomnál mindenféle petíciót aláírtam, de semmi nem lett belőle),


Valóban nem. Az én kedvenc sorozatom a mai napig a Dark Angel Jessica Albával. 2002-ben lett vége (2 Évad után), és eléggé lezáratlanul. Ott is volt petíció meg minden, hogy folytassák. Sőt, évekkel később maga a csatorna amelyik sugározta csinált egy szavazást, hogy melyik elkaszált sorozatuk visszahozatalának örülnének a nézők. Azt is toronymagasan nyerte a DA. Ennek ellenére semmi. Többször szóba került ott is egy lezáró mozifilm ötlete. Abból sem lett semmi. És már nem is lesz.

Judy T. írta:
és a készítők meg a színészek sincsenek a projekt mellett a nyilatkozatok alapján, meg hogy a mai világban az üzleti sikeresség reménye dönt el nagyon sok mindent, de reménykedni azért lehet.
Úgyhogy írják csak alá minél többen azt a petíciót :)


Így van. Ahogy múltkor is írtam, Colin Morgan és Katie McGrath nyilatkozatából nekem egyértelműen az jött le, hogy ők nem akarnak mozifilmet.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.02. 09:49 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.26. 18:14
Hozzászólások: 122
De Bradley James pedig azt mondta az egyik utolsó interjúban ere a kérdésre, Hogy "Soha ne mond, hogy soha". Vagyis ha megfelelő történetet írnak lezárásként és más megfelelő motivációk is lennének, akkor talán elvállalna még egy részt, vagy nagy filmet.
Szerintem a remény hal meg utoljára.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.02. 17:25 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
fildais írta:
De Bradley James pedig azt mondta az egyik utolsó interjúban ere a kérdésre, Hogy "Soha ne mond, hogy soha". Vagyis ha megfelelő történetet írnak lezárásként és más megfelelő motivációk is lennének, akkor talán elvállalna még egy részt, vagy nagy filmet.
Szerintem a remény hal meg utoljára.


Igen, ő azt mondta, esetleg benne lenne. De ha a többiek meg nem, akkor igazából mindegy.
Egyébként én nem erőltetném ezt a mozifilm dolgot. Volt egy sorozat 5 évig, le lett zárva. Ennyi. (Olyan lezárást úgysem fognak tudni kitalálni, ami mindenkinek bejönne.)
Plusz egy mozifilmet úgy kellene megcsinálni, hogy azoknak is érthető legyen, akik egy részt sem láttak a sorozatból. Mert van sok moziba járó filmrajongó, akik sorozatokat mondjuk nem néznek.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.02. 19:54 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.04. 18:48
Hozzászólások: 36
Egy esetleges filmről: én igazából minden színész nyilatkozatából azt olvastam ki, hogy elméletben persze, benne lennének egy filmben, mert azért az tisztán látszik, mennyire szerették a sorozatot, a karaktereiket, a stábot stb., de nyilván ha holnap azt mondják nekik, hogy "na, akkor kezdjük", valószínűleg egyikük sem mondana igent. Mert öt évig ugyanazt a karaktert játszották, ugyanott, szinte ugyanazokkal az emberekkel, és ugyan azt is elmondták sokszor, hogy megvolt a változatosság, hiszen főleg Bradley és Colin játszhattak komikus jeleneteket, akciózhattak, meg voltak jócskán drámai momentumok is, de akkor is ugyanaz a karakter ennyi időn át... biztos belefásulhat még a leglelkesebb színész is. És ha szomorúak is, hogy vége a sorozatnak, nyilván rettentően örülnek, hogy így több lehetőségük lesz más (és nagyon más) szerepekben kipróbálni magukat. Szóval a lényeg annyi, hogy elméletben szerintem mind benne lennének egy filmben (ha elég jó a forgatókönyv, mondjuk), de egyikük sem most, a nagyon közeli jövőben. Aztán hogy a gyakorlatban, más munkákkal, meg miegyébbel összeegyeztetve összejön-e a dolog valaha, ki tudja. Én mostanában nem számítanék rá. (Persze, az megint más kérdés, hogy évek múlva egyáltalán még szóba kerül-e a dolog.)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.02. 21:14 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
Thayet írta:
Egy esetleges filmről: én igazából minden színész nyilatkozatából azt olvastam ki, hogy elméletben persze, benne lennének egy filmben, mert azért az tisztán látszik, mennyire szerették a sorozatot, a karaktereiket, a stábot stb., de nyilván ha holnap azt mondják nekik, hogy "na, akkor kezdjük", valószínűleg egyikük sem mondana igent. Mert öt évig ugyanazt a karaktert játszották, ugyanott, szinte ugyanazokkal az emberekkel, és ugyan azt is elmondták sokszor, hogy megvolt a változatosság, hiszen főleg Bradley és Colin játszhattak komikus jeleneteket, akciózhattak, meg voltak jócskán drámai momentumok is, de akkor is ugyanaz a karakter ennyi időn át... biztos belefásulhat még a leglelkesebb színész is. És ha szomorúak is, hogy vége a sorozatnak, nyilván rettentően örülnek, hogy így több lehetőségük lesz más (és nagyon más) szerepekben kipróbálni magukat. Szóval a lényeg annyi, hogy elméletben szerintem mind benne lennének egy filmben (ha elég jó a forgatókönyv, mondjuk), de egyikük sem most, a nagyon közeli jövőben. Aztán hogy a gyakorlatban, más munkákkal, meg miegyébbel összeegyeztetve összejön-e a dolog valaha, ki tudja. Én mostanában nem számítanék rá. (Persze, az megint más kérdés, hogy évek múlva egyáltalán még szóba kerül-e a dolog.)


Egyetértek :) szerintem is egy szinész életébe fontos a változatosság az hogy megmutassa másban is mit tud szóval azért 5 év az nem kevés és ezalatt az 5 év alatt nem nagyon forgattak más filmet 8 hónapon keresztül ugyanaz aztán 4 hónap szünet és megint biztos h szeretik a filmet és a Merlin egy olyan dolog amire biztos h emlékezni fognak mert ez hozta meg nekik azt h felismerik őket az utcán és más filmekhez is felkérik őket...meg ugye a stáb meg az egész, Katie is mindig milyen rajongói lelkesedéssel beszélt a sorozatról szoval max most csináljanak mást és egy két év mulva szerintem újra elválalnák egy mozifilm erejéig sőt...
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.03. 00:10 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
kingaa. írta:
Thayet írta:
Egy esetleges filmről: én igazából minden színész nyilatkozatából azt olvastam ki, hogy elméletben persze, benne lennének egy filmben, mert azért az tisztán látszik, mennyire szerették a sorozatot, a karaktereiket, a stábot stb., de nyilván ha holnap azt mondják nekik, hogy "na, akkor kezdjük", valószínűleg egyikük sem mondana igent. Mert öt évig ugyanazt a karaktert játszották, ugyanott, szinte ugyanazokkal az emberekkel, és ugyan azt is elmondták sokszor, hogy megvolt a változatosság, hiszen főleg Bradley és Colin játszhattak komikus jeleneteket, akciózhattak, meg voltak jócskán drámai momentumok is, de akkor is ugyanaz a karakter ennyi időn át... biztos belefásulhat még a leglelkesebb színész is. És ha szomorúak is, hogy vége a sorozatnak, nyilván rettentően örülnek, hogy így több lehetőségük lesz más (és nagyon más) szerepekben kipróbálni magukat. Szóval a lényeg annyi, hogy elméletben szerintem mind benne lennének egy filmben (ha elég jó a forgatókönyv, mondjuk), de egyikük sem most, a nagyon közeli jövőben. Aztán hogy a gyakorlatban, más munkákkal, meg miegyébbel összeegyeztetve összejön-e a dolog valaha, ki tudja. Én mostanában nem számítanék rá. (Persze, az megint más kérdés, hogy évek múlva egyáltalán még szóba kerül-e a dolog.)


Egyetértek :) szerintem is egy szinész életébe fontos a változatosság az hogy megmutassa másban is mit tud szóval azért 5 év az nem kevés és ezalatt az 5 év alatt nem nagyon forgattak más filmet 8 hónapon keresztül ugyanaz aztán 4 hónap szünet és megint biztos h szeretik a filmet és a Merlin egy olyan dolog amire biztos h emlékezni fognak mert ez hozta meg nekik azt h felismerik őket az utcán és más filmekhez is felkérik őket...meg ugye a stáb meg az egész, Katie is mindig milyen rajongói lelkesedéssel beszélt a sorozatról szoval max most csináljanak mást és egy két év mulva szerintem újra elválalnák egy mozifilm erejéig sőt...




Ezzel én is egyetértek. :) Jó lenne már most megnézni a filmet, de nekik jobb ha csak pár év múlva vágnak bele, ha belevágnak. Bradley is azt mondta, ha jó a forgatókönyv lehet elvállalná, de az nem a közeljövőben lesz. Ki kell szakadniuk ebből a "világből", hogy a remek tehetségüket kamatoztatni tudják más szerepekben is. Biztos vagyok benne, hogy Colinra és Bradley-re is nagy lehetőségek várnak még. Talán mire a gyerekeink felnőnek majd(4évesek a lányaim)a legnagyobb színészek között lesznek.

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.03. 00:18 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
jajj és még azt hozzátenném h ha valamikor tényleg lenne mozifilm vagy spint off ugye a blogon meg sok helyen látom ki irva h egy olyat szeretnének ami azt mutatná h Merlin visszamegy és segít Gwennek.. Álljj az egy dolog h ugye a csomó kiesett szereplő miatt már nem lenne az igazi ( pl én nagyon hiányolnám Katiet...) és ugye valaki bemegy a moziba megnézi és: Mi van?! mert senki nem tudja az előzményeket azt meg nem lehet h nézz végig 5évad Merlint ha érteni akarod..most lehet az hogy visszaugranak..de akkor is olyan dolgok történtek még a legelején is amik kihatással vannak a többi részre..szoval nem nagyon tudom elképzelni h milyen sztoriból csinálnak..spint off meg megint más ott azért már lehetnek a Merlinre visszatekintő dolgok de mégis álljon meg a saját lábán is..pl a Sarah Jane kalandjai-hoz sem kell végignézned a Doctor Who-t hogy megnézd de mégis tudod h abból lett....
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.03. 00:44 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.04. 18:48
Hozzászólások: 36
A film kapcsán a sorozat készítői azt nyilatkozgatták, hogy inkább a történet újramesélése lenne a cél. Szóval az elejéről az egészet, csak nyilván nem sok kis "kaland", hanem egy nagy történetszál. Ez a verzió azon kívül, hogy persze, jó lenne viszontlátni a színészeket a mozivásznon, meg egyáltalán a szerepükben, annyira nem hoz lázba. :roll: Mármint, na jó... ha jó a forgatókönyv, dehogynem!, csak nyilván jobb lenne valami teljesen újat látni. Mondjuk, úgy újramesélni az egészet, hogy Arthur hamarabb rájön (rájön ugyanmár... elmondják neki xDD) Merlin titkára, és akkor hogyan munkálkodnak együtt, meg ilyenek. De ilyen AU-irányba asszem nem mennének el...

A spinoff kapcsán itt összeszedtek néhány ötletet, pár már nekem is eszembe jutott: http://www.hypable.com/2012/12/10/a-month-of-merlin-5-spin-off-ideas-bbc/5/
A legjobban a Mordred: The lost years indította be a fantáziámat, mert tényleg hogy lett a kis druida fiúból útonálló? Miért ment a druidáktól, Karától, meg ilyesmi? Szóval nagyon bejönne, ha ilyen spinoffot csinálnának, már nem utolsósorban Alex Vlahos miatt is. *.* *.*

Hozzáteszem mindehhez azt, hogy egyelőre igencsak pesszimista vagyok, hogy akár film, akár spinoff lesz a sorozatból, de remélem, rám cáfolnak. :)
Mondjuk, nekem annál jobban tetszik a befejezés, minél többet gondolkozom rajta, és volt időm rá, mert a spoilerekből már hetekkel ezelőtt sejtettem, hogy valami hasonló lesz a lezárás. Szóval ebből a szempontból nem hiányzik a film, vagy a spinoff, abból a szempontból viszont, hogy minden egyes másodpercét imádtam a Merlinnek, és jaj, nem volt elég xDD, viszont nagyon is. :D

Éééés most fogtam be, és húztam vissza tanulni. xDD
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.03. 03:08 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
kingaa. írta:
Egyetértek :) szerintem is egy szinész életébe fontos a változatosság az hogy megmutassa másban is mit tud


Hát igen, ezért mondta Michelle is többször, hogy egyelőre nem akar újra tévésorozatban szerepelni, mert nem akar évekig egyetlen karaktert játszani. (Még az is lehet, hogy Merlinben is emiatt volt csak 4 részben. De ezt persze biztosan nem tudhatom.) Jól elvan a mozifilmekkel, meg a színházzal egyelőre.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.03. 13:49 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.26. 18:14
Hozzászólások: 122
http://www.facebook.com/merlin2return
Itt alakult egy csapat akik akarják a Merlin folyatását. Lehet csatlakozni.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.03. 15:13 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
én most ezon gondolkodtam h most itt a sok rajongó aki mindenféle módon próbálja elérni h legyen valami folytatás..ez mind szép és jó de ki csinálna filmet???! :shock: a producerek kiléptek vagy mi Julian aztmondta h ha lesz nem ő fogja írni ...és eddig sem hagyták h a közönség befolyásolja (lehet nem ez a szo kéne de nem jut eszembe más...) őket szerintem most sem lesz másként ...de ha még valaki elis válalja h készít egy Merlin filmet az akkor is más lesz mert eddig volt a sorozatban a sztorinak egy olyan bája végig ami megfogta az embereket és ez azért nem változott egyik évadnál sem mert ugyanazok az emberek dolgoztak rajta félek h egy másik stáb nemtudná ezt ilyen jóra csinálni (biztos h nemtudnák... ) szoval én szerintem nem kéne eröltetni vagyis ha mongyuk egy olyan megnézi aki nem látta a merlint az lehet azt mongya jó sztori de mi merlin rajongók...vagyis h olyan fura lenne h ugyanazok a szereplők de mégsem lenne valahogy az a merlin amit én szeretek...lehet csak én gondolom így..:D de azért gondoltam leirom..DE ha a régi stább írók,rendezők,producerek csinálnák akkor oké csak valahogy arra nem sok esélyt látok...
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.04. 14:06 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
egyetértek, ez most ennyi volt, bele kell nyugodnunk. Épp olvasom Balinor blogján egy hozzászólásban, hogy Gwen és Camelot körül alakulna egy történet. de hogy? Merlin, Arthur, Gwaine, Lancelot nélkül? Morgana is halott... kit érdekelne egy sztori Gwenről és Camelotról magában? jó tudom, Percifal és Leon még ott vannak, de az nem elég. Gaius is meddig húzza még? Bocsánat szeretünk mindenkit. de együtt szeretjük őket. én inkább azért izgulok, hogy a fiúknak legyen máshol remek jó szerepe, és kapjanak oszkárokat meg ilyesmi... :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.04. 21:41 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
pepitaophelia írta:
egyetértek, ez most ennyi volt, bele kell nyugodnunk. Épp olvasom Balinor blogján egy hozzászólásban, hogy Gwen és Camelot körül alakulna egy történet. de hogy? Merlin, Arthur, Gwaine, Lancelot nélkül? Morgana is halott... kit érdekelne egy sztori Gwenről és Camelotról magában? jó tudom, Percifal és Leon még ott vannak, de az nem elég. Gaius is meddig húzza még? Bocsánat szeretünk mindenkit. de együtt szeretjük őket. én inkább azért izgulok, hogy a fiúknak legyen máshol remek jó szerepe, és kapjanak oszkárokat meg ilyesmi... :D



Teljesen igazad van! Ki tudja, lehet a fiúk olyan szerepeket kapnak majd amelyek még ezeknél is jobban állnak majd nekik. Persze a merlint soha nem felejti el egy rajongó sem, de nekik ez csak egy ugródeszka volt.
Camelot pedig Colin és Bradley nélkül semmit sem ér, ők pedig nem szándékoznak egyhamar visszabújni ebbe a szerepbe.

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.04. 21:58 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
pepitaophelia írta:
egyetértek, ez most ennyi volt, bele kell nyugodnunk. Épp olvasom Balinor blogján egy hozzászólásban, hogy Gwen és Camelot körül alakulna egy történet. de hogy? Merlin, Arthur, Gwaine, Lancelot nélkül? Morgana is halott... kit érdekelne egy sztori Gwenről és Camelotról magában? jó tudom, Percifal és Leon még ott vannak, de az nem elég. Gaius is meddig húzza még? Bocsánat szeretünk mindenkit. de együtt szeretjük őket. én inkább azért izgulok, hogy a fiúknak legyen máshol remek jó szerepe, és kapjanak oszkárokat meg ilyesmi... :D

na valahogy énis ezt próbáltam elmagyarázni :D most senki nemértené...meg uncsi lenne h most szegény megözvegyült Gwen hogyan irányitja Camekotkát...meg Morgim nélkül kiesik a főgonosz is.. Szoval igenn nem kell ezt eröltetni és biztos karier vár mindenkire és az Angol filmiparban szerintem összefognak kerülni még :) pl.: most ugye Angel Tony és Jenet is egy filmben lesznek Labyrinthban Katie John Hurt /ö is szereplőnek számít :D/ és Balinor /nemtudom a szinész nevét :D/ és a főszereplőkk is szerintem fognak még szerepelni .. Én pl Katie-t meg Colint nagyon megnézném együtt egy filmben teljesen más karakterű szerepben :D vicces lenne Colin rosszfiú Katie pozitív szereplő.. :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.04. 23:58 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
kingaa. írta:
Én pl Katie-t meg Colint nagyon megnézném együtt egy filmben teljesen más karakterű szerepben :D vicces lenne Colin rosszfiú Katie pozitív szereplő.. :D



Egy ilyen párosítást én is megnéznék :) Colin lenne a nagy maffiavezér Katie meg a jó zsaru aki üldözi :D

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.05. 01:21 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
caty20 írta:
kingaa. írta:
Én pl Katie-t meg Colint nagyon megnézném együtt egy filmben teljesen más karakterű szerepben :D vicces lenne Colin rosszfiú Katie pozitív szereplő.. :D



Egy ilyen párosítást én is megnéznék :) Colin lenne a nagy maffiavezér Katie meg a jó zsaru aki üldözi :D

Jaja :D mongyuk Katie az aki szerintem női gonosz főszereplők eljátszására született de már láthattuk jóként is :) most teljesen véletlenül bukkantam rá erre a képre azt nemtudom h ez milyen film plakátra lett rávágva vagy csak valakinek szárnyalt a fantáziája de ez a TÖKÉLETES szereposztás lenne :D Katie és Karen egy filmben *-* Colin meg ráadásnak :$ ...2 kedvenc szinésznőm 2 kedvenc szinészem..na jó nem teljesen Garfield-ot annyira nem szeretem de azért ő is jó :) szoval kedves angol rendezők,producerek csináljon valaki nekem egy filmet ezekel a srácokkal lécciii! :D


Csatolmányok:
Magyarázat: *_*
Plakat.jpeg
Plakat.jpeg [ 116.77 KiB | Megtekintve 2852 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.05. 01:25 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.12.10. 16:49
Hozzászólások: 71
kingaa. írta:
caty20 írta:
kingaa. írta:
Én pl Katie-t meg Colint nagyon megnézném együtt egy filmben teljesen más karakterű szerepben :D vicces lenne Colin rosszfiú Katie pozitív szereplő.. :D



Egy ilyen párosítást én is megnéznék :) Colin lenne a nagy maffiavezér Katie meg a jó zsaru aki üldözi :D

Jaja :D mongyuk Katie az aki szerintem női gonosz főszereplők eljátszására született de már láthattuk jóként is :) most teljesen véletlenül bukkantam rá erre a képre azt nemtudom h ez milyen film plakátra lett rávágva vagy csak valakinek szárnyalt a fantáziája de ez a TÖKÉLETES szereposztás lenne :D Katie és Karen egy filmben *-* Colin meg ráadásnak :$ ...2 kedvenc szinésznőm 2 kedvenc szinészem..na jó nem teljesen Garfield-ot annyira nem szeretem de azért ő is jó :) szoval kedves angol rendezők,producerek csináljon valaki nekem egy filmet ezekel a srácokkal lécciii! :D



Ez nagyon jó :) Kár, hogy csak valaki kitalálta... Írjunk egy filmet és keresünk hozzá rendezőt is, hátha buknának rá a sztárjaink :)

_________________
caty20
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 5x13. The Diamond of the Day II.
HozzászólásElküldve: 2013.01.05. 01:48 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2012.11.11. 11:57
Hozzászólások: 144
caty20 írta:
kingaa. írta:
Jaja :D mongyuk Katie az aki szerintem női gonosz főszereplők eljátszására született de már láthattuk jóként is :) most teljesen véletlenül bukkantam rá erre a képre azt nemtudom h ez milyen film plakátra lett rávágva vagy csak valakinek szárnyalt a fantáziája de ez a TÖKÉLETES szereposztás lenne :D Katie és Karen egy filmben *-* Colin meg ráadásnak :$ ...2 kedvenc szinésznőm 2 kedvenc szinészem..na jó nem teljesen Garfield-ot annyira nem szeretem de azért ő is jó :) szoval kedves angol rendezők,producerek csináljon valaki nekem egy filmet ezekel a srácokkal lécciii! :D



Ez nagyon jó :) Kár, hogy csak valaki kitalálta... Írjunk egy filmet és keresünk hozzá rendezőt is, hátha buknának rá a sztárjaink :)

én benne vagyok mikor kezdjük ? :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 56 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron