Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.16. 20:42



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 

Hogy tetszett az 1. évad?
1 pont - Nézhetetlen. 0%  0%  [ 0 ]
2 pont - Nagyon gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
3 pont - Gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
4 pont - Nézhető. 0%  0%  [ 0 ]
5 pont - Átlagos rész. 0%  0%  [ 0 ]
6 pont - Jobb, mint az átlag. 0%  0%  [ 0 ]
7 pont - Tetszett. 0%  0%  [ 0 ]
8 pont - Jó rész volt. 0%  0%  [ 0 ]
9 pont - Nagyon jó volt! 0%  0%  [ 0 ]
10 pont - Fantasztikus volt! 100%  100%  [ 3 ]
Szavazatok száma : 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2011.01.16. 14:25 
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.05. 22:10
Hozzászólások: 82
Mi tetszett, mi nem tetszett az 1. évadban?
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2011.02.25. 01:44 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Bár a harmadik évadra kerestem az AXN honlapján, és arról egyelőre semmi hír nincs, találtam más érdekeset: március 15-től elkezdi vetíteni az első évadot a "nagy" AXN (tehát nem a sci-fi). Az epizódok minden hétköznap a kora esti (18.00 órai) sávban lesznek láthatók. Ez azért is jó hír, mert szerintem sima AXN sokkal több családban van, mint AXN Sci-fi.

Valaki említette múltkor, hogy nem elég ismert sorozat a Merlin. Itt az alkalom megismertetni még néhány ismerőssel.:)

http://www.axn.hu/shows/schedule/15/03/2011/1

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2011.02.25. 17:31 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.02.09. 16:24
Hozzászólások: 101
Az jóóó lesz :):)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: AXN
HozzászólásElküldve: 2011.02.25. 20:55 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 17:20
Hozzászólások: 76
Szuper hír!!!
Bevallom volt egy ilyen sejtésem, mert szerintem ez a sorozat sokkal több embert érdekel, mint amennyi az AXN SCI-Fi-t nézi..
Sőt szerintem arra készülnek (legalábbis ez lenne logikus az alapján, hogy minden nap adják), hogy az első két évad leadása után...jön a harmadik évad az AXN-re...szerintem erre készülnek..
Remélem azért valami hírverést is csapnak neki, megérdemelné a sorozat!!!
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2011.02.25. 21:07 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Ebben reménykedem én is. Mármint nem a hírverésben, hanem hogy a harmadik évad már egyenesen oda jön.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2011.02.26. 15:46 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.02.09. 16:24
Hozzászólások: 101
Viszont ha minden nap lenne, akkor nagyon hamar vége lesz...:\ :(
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2011.02.26. 16:05 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Cristine írta:
Viszont ha minden nap lenne, akkor nagyon hamar vége lesz...:\ :(

pontosan! és jön utána a 3.évad:)
aztán majd reméljük az RTL-Klub is követi az AXN-ek(:D) hagyományát, és úgy még tovább élvezhetjük egyre több helyen MERLIN KALANDJAIT:)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2011.02.26. 23:00 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Köszi a remek hírt, megírtam a honlapon :D

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2011.04.11. 12:26 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Nem tudtam hova írjam, talán ide jó lesz.

Na szóval, az AXN ha minden igaz szombat-vasárnap délelőttönként 10 órától duplarészekkel elkezdi ismételni az 1. Évadot. Szóval így tudom majd pótolni a még mindig esetlegesen kimaradt részeket.
(A 4 rész, amiben Michelle Ryan benne van, az meg nekem természetesen alap, de szerintem ezt mondanom sem kell már. :) )

Kicsit OFF, de mégsem :

Tegnap vásárolgatni voltam, és nem sok híja volt, hogy megvegyem a "Merlin" 1. Évadot DVD-n. Csak kicsit sokalltam érte a 6000 Ft-os árat.
Bár az az igazság, hogy két esetben még talán hajlandó lettem volna ennyit is áldozni rá:
Az egyik, ha legalább valamilyen extra lenne a DVD-ken, (Forgatási video, bakiparádé, interjú a színészekkel..stb...én az ilyeneknek mindig szoktam örülni.) de ha jól láttam ezen nem volt.
A másik, és igazából csak azért nem ezzel kezdtem, mert ez csak nekem szempont, hogy ha Michelle Ryan nemcsak 4, hanem mind a 13 részben benne lenne.

Viszont így a 6000-et sokalltam érte. Na, de lehet, hogy lesz majd még olcsóbb is. :) (De egyébként a sorozatok úgy általánosságban elég drágák itthon szerintem.)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2011.04.11. 20:51 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Igen, sajnos az extrákat lespórolták róla. Ha a szinkronhoz nem ragaszkodsz, akkor sokkal jobb vétel az angol kiadás, BBC-logóval, ami dugig van extrákkal, gyönyörű a doboza, és nagyjából hasonló az ára. Viszont nem tudom, van-e itthon olyan bolt, ahol külföldi kiadású dvd-ket árulnak. Mert az Amazonról rendelve már kicsit drágább a szállítási költség miatt. Akkor már úgy éri meg igazán, ha a három évadot egyszerre rendeli meg az ember...

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2011.04.11. 22:02 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
OvibanKenobi írta:
Igen, sajnos az extrákat lespórolták róla. Ha a szinkronhoz nem ragaszkodsz, akkor sokkal jobb vétel az angol kiadás, BBC-logóval, ami dugig van extrákkal, gyönyörű a doboza, és nagyjából hasonló az ára. Viszont nem tudom, van-e itthon olyan bolt, ahol külföldi kiadású dvd-ket árulnak. Mert az Amazonról rendelve már kicsit drágább a szállítási költség miatt. Akkor már úgy éri meg igazán, ha a három évadot egyszerre rendeli meg az ember...


Nem ragaszkodom a szinkronhoz egyáltalán. Itthon olyan bolt, ahol árulnak külföldi kiadású DVD-ket? Nahát, ez bennem fel sem merült. Ha van is, szerintem tuti csak Pesten, az meg nekem kicsit drága buli, hogy DVD-t venni felutazzak. (Sőt nem is kicsit drága...)

Egyébként nekem most az amazon mellett mondtak egy másik oldalt (asszem Sendit a neve), és ott is vannak érdekes dolgok.

Például (ami engem érdekel), a teljes "Bionic Woman" sorozatot most 6 fontért adják akciósan (plusz 1 font a postaköltség asszem). Na, most akárhogy számolom ez 7 font a teljes sorozatért. 10 font az olyan 3000 Ft körül van... Igaz, cserébe nincs a DVD-n semmilyen felirat. (Persze, az meg nem nem baj, hiszen egyrészt nem véletlenül tanultam angolul x évig, másrészt láttam vagy négyszer az összes részt. :D ) Viszont 2-es régiókódú.
Jó, ez persze speciális eset, hiszen a BW egyrészt gigabukta sorozat, másrészt (éppen emiatt) csak 8 rész.
Viszont van egy másik sorozat, ami engem érdekel a "Jekyll" az meg 1 font a teljes sorozat. (Igaz, az meg csak 6 rész). A lényeg, hogy mindent összeadva kb. 10 fontért, azaz olyan 3000 Ft-ért lenne két teljes sorozatom, extrákkal együtt.
Itthon meg ennyiért a DVD-tokot nem kapom meg. :D (Arról nem is beszélve, hogy amit most említettem két sorozatot, szinte tuti, hogy itthon nem fogják kiadni).

Viszont a "Merlin" biztos, hogy náluk is azért jóval drágább, de majd megnézem.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 11 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron