Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.16. 09:02



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Hogy tetszett a 4. évad?
1 pont - Nézhetetlen. 0%  0%  [ 0 ]
2 pont - Nagyon gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
3 pont - Gyenge. 10%  10%  [ 1 ]
4 pont - Nézhető. 0%  0%  [ 0 ]
5 pont - Átlagos. 0%  0%  [ 0 ]
6 pont - Jobb, mint az átlag. 0%  0%  [ 0 ]
7 pont - Tetszett. 0%  0%  [ 0 ]
8 pont - Jó volt. 0%  0%  [ 0 ]
9 pont - Nagyon jó volt! 0%  0%  [ 0 ]
10 pont - Fantasztikus volt! 90%  90%  [ 9 ]
Szavazatok száma : 10
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.01. 14:57 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Hogy tetszett a 4. évad összességében? Hogyan értékeled összevetve az előző évadokkal?

Mi az, ami nagyon jó volt? Volt olyan, ami egyáltalán nem tetszett? Melyik a kedvenc epizódod/epizódjaid az évadból? Melyik/melyek szerinted a leggyengébb(ek)? Történések, történeti szál, ami nagyon tetszett vagy amit jobb lett volna kihagyni? Legjobb alakítás / jelenet / forgatási helyszín / zenei aláfestés /stb?

Összességében 10-es skálán hány pontot adnál az évadnak?

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.01. 23:48 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Az évad összességében szerintem nagyon jó volt. Kedvenc részt most így hirtelen nem nagyon tudnék kiemelni, mint ahogy olyat sem, ami kifejezetten nem tetszett.

Amik nagyon tetszettek, az sok részben a Merlin-Arthur közös jelenetek/párbeszédek. Hatalmasakat nevettem rajtuk.

Meg igazából összességében ahogy folyamatosan fejlődik a sorozat az nagyon jó. Mert tényleg szinte évadról-évadra egyre jobb lesz.

Azt már egy másik topic-ban is leírtam, hogy mi az, ami annyira nem jött be az évadban, vagy inkább úgymondom, hogy mi az, amin lehetne még javítani az 5. Évad során.

Ahogy már írtam, jó lenne valami új negatív szereplő (vagy egy régen látottat pl. Modred visszahozni), mert az, hogy minden évad végén szegény Morgana-t elintézik (ráadásul elég könnyen), azért kissé már kezd lejárt lemez lenni. Mint ahogy az is, hogy valaki megint elfoglalta Camelot-ot az évadzáróban. Szerintem ahelyett is találhatnának ki valami újat.

A másik egy normális varázslópárbaj sem lenne rossz, mint pl. az 1. Évad végén Merlin és Nimueh között. Ott röpködtek tűzlabdák, volt villám meg minden.
De pl. majdnem minden Merlin vs. Morgana csata annyi, hogy "lökdösik" egymást. Azért nem akarom elhinni nem futja a költségvetésből valami látványosabbra.

Ami még nem tetszett annyira, az Uther halála, amit szintén elég könnyen elintéztek szerintem.

De mint mondtam, ezeket leszámítva az évad maga nagyon jó volt.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.02. 13:46 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.06. 14:59
Hozzászólások: 47
szerintem is ez az évad sikerült eddig a legerősebbre, legjobbra. ebben az évadban, mint azt nagyon sok interjúban is olvashattuk, végre olyan részek készültek, amiben a színészek megmutathatták igazi tehetségüket. Kiemelkedőt nyújtott idén Bradley akiről eddig is tudtam, hogy nagyon jó de idén tnyleg elkápráztatott. A hozzá fűződő kedvenc részeim: amikor a halott druidafiútól bocsánatot kér. annyira megható volt, és olyan jól játszotta! és amikor kihúzza a kőből az excaliburt.
Colin idén is hatalmas volt. A kedvenc részeim vele azok amikor öreg varázslót alkít. zseniális:D és amikor kikel Aithusa:) az nagyon aranyos volt.
Én örültem annak a résznek amikor Lancelot visszatért. Nem Gwen miatt hanem mint karakter nagyon hiányzott. És még mindig. Santiago az arcjátékaával vitte a prímet. de szerintem értitek miről beszélek:)

Annak is örültem, hogy a lovagok végre nem a hátérben húzódtak, hanem egyenként, vagy közösen kaptak kisebb nagyobb szerepeket. remélem ezt folytatják az elkövetkezendő évadokban is.

Katieről annyit hogy ő teljesen megtalálta magában Morganát. annyira rá tudott hangolódni, hogy teljesen hitelesen játszotta. És le a kalappal Angel előtt is.

hát ennyi:)

_________________
Merlin: Like your whole life has been planned out for you and you've got no control over anything and sometimes you don't even know if a destiny decided is really the best thing at all.
Arthur: -How can you are so knowledgeable?
-Hmmm? I read a book.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.02. 16:32 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
fancsi_ írta:
A hozzá fűződő kedvenc részeim: amikor a halott druidafiútól bocsánatot kér. annyira megható volt, és olyan jól játszotta!


Az valóban nagyszerű jelenet, remek alakítással.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.02. 19:23 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Hahó gyerekek! ;) Régen írtam már,és végre nekem is sikerült futtában megnézni a teljes 4. évadot (az utóbbi időben hulla voltam már 19:00-kor így nem néztem a tv-ben :S) Mindent összevetve,sajnos azt kell,hogy mondjam,hogy ez messze a leggyengébb évad volt...Egy olyan rész sem volt,ami ne untatott volna,lehet velem van a baj (v. az utóbbi időben túlzottan ráhangolódtam a Vámpírnaplókra :P ) de nekem ez az évad nagyon gyenge volt,az 1 és 2-höz képest...megpróbálom kifejteni...:
* Az évadnyitó: annyira sötét és zűrös volt,számomra nehéz volt követni,hogy hol is tart a sztori valójában...egyszerűen túl komor volt és az ezt követő részekkel is ez volt a helyzet...
* Kevés humoros/vicces jelenet volt (no félreérteni) olyan amin nevetni tudtam,az írok ezt a szürkületet ami körbe vette az évadot próbálták,színezni néhány vicces kis jelenettel,ott a probléma,hogy nem volt az +az Arthur ruhahiányos részek már egyáltalán nem...kezdett az egész átfajulni egy ilyen jó,régi,english-comedy stílusba...
* Gwen: eljutottam arra a pontra,h ki nem álhatom a csajt! Nem,nem Angel Coulby-val van a bajom,mert remek színésznőnek tartom,viszont az általa formált karakter egyenesen irritált.Nem tudom,egyszerűen kinőtt az aranyos,jólelkű Gwen szerepéből...de hát ízlések és pofonok. :P
* A lovagok: unalmasak.Röviden,unalmas részei a történetnek.Nem bánnom,hogy ott vannak,mert ugye hol lenne Camelot lovagok nélkül? Az nem tetszett,hogy túl sokat voltak a képernyőn,többet a kelleténél...
* Még valami..: túl sok harcos jelenet volt.Valamint minden részben jelen volt a "Nekünk kell megmenteni a világot" feeling...alig volt egy nyugodt kis epizód,ami nem arról szólt,hogy összeomlik Camelot (mindig csak majdnem).Persze alap,hogy a veszély (mikor kire nézve) jelen van minden epizódban,de itt túl sűrűn nyomták ezt...valamint volt jó néhány jelenet ami olyan...Gladiátoros volt xDDD Csak nem Rómában vagyunk,hanem Camelotban :P
De azért félre téve a kritikát,volt olyan is ami tetszett..:
* Morgana: hát igen,ha engem kérdeztek az egész 4. évadot az ő karaktere vitte! Katie fantasztikus! Hihetetlen amit az a nő művel a kamerák előtt!Briliáns! Minden képkockát imádtam tőle.Izgalmas,kacér,boszis,kegyetlen,de volt néhány olyan pillanat is,ahol látni lehetett rajta a félelmet és a keserűséget egyaránt!Bámulatos volt.
* Merlin: (a főszereplőt majdnem kihagytam:P) Sok mindent nem tudok hozzáfűzni,Colin mesésen játszott,ahogy azt tőle megszoktuk,bár maga Merlin kicsit jelentéktelen volt,legalábbis volt egy-két olyan rész,ahol azt gondoltam: "A francba!Csináljon már valamit,ha így halad végül kiderül,hogy a sorozat simán menne nélküle is!" persze ez nem következettbe,mert Merlin az Merlin.Ha tetszik hanem ő a főszereplő,ennek ellenére én többet vártam tőle,mert Colniban sokkal több van,mint amit a 4. évadban provokált!

Tudom nem írtam sok pozitívumot.A Merlin a kedvenc sorozatom volt,most azonban,nálam majdnem lekerült a lista legaljára... :oops: De lehet azért,mert azóta több sorozatot is elkezdtem nézni,és a mai TV-show Vámpírjai,rendesen kitúrták a régi kedvenceimet...Visszatérve a Merlinre (az egész sorozatra) az 1. évad szuper volt,annyira hogy a 2. évadot követően a kedvenc sorozattomá nőtte ki magát,aztán a 3. évad, nah ott már benne volt a levegőben ez a "nem is annyira jó ez?" dolog,de ott is volt legalább 3-4 epizód amit szívesen néztem újra,és akkor most itt a 4. ami,nem kerülgetem a forró kását,kifejezetten nem tetszett!Az 5. évadba mindenképpen bele fogok nézni,és remélem megint elindul a lejtőn felfelé...Nagy kár lenne,ha ennek a sorozatnak is az lenne a sorsa mint anno a Harry Potter-nek...nagyon remélem ez nem fog bekövetkezni (már pedig az angol filmek/sorozatok világában gyakran előfordul) : vagy fenntartod a sorozat színvonalát vagy akkor fejezed be amikor a legjobb!

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.02. 20:59 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:
hogy nem volt az +az Arthur ruhahiányos részek már egyáltalán nem...kezdett az egész átfajulni egy ilyen jó,régi,english-comedy stílusba...[/quote ]


Én ugyan nem emeltem ki külön, de tényleg volt egy-két viccesnek szánt jelenet, ami inkább egy Monty Python filmbe illett volna, nem ide.

Palmera írta:
vagy fenntartod a sorozat színvonalát vagy akkor fejezed be amikor a legjobb!


Ez elméletben valóban így van, de igazából úgyis a nézettségen múlik a dolog.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.02. 22:15 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.18. 18:14
Hozzászólások: 56
Nos számomra ez volt a legjobb évad idáig.Folyamatosan fejlődik a sorozat,és teljesen jó írányba.A második évadban kapcsolódtam csak be a sorozatba és talán jól is tettem,mert nekem az első évad annyira nem is tetszett,volt benne egy-két igazán jó rész,a többség nálam csak átlagos kategória volt.Na de nem erről kéne írnom,hanem a 4.évadról.:D
Szóval a színészekről:Colin hozta a szokásos formáját,brillírozott mikor az öreg Merlint játszotta.Bradley pedig szerintem a legjobbat nyújtotta,hihetetlenül nagyot alakított,néha még szám is tátva maradt tőle(nem a külseje miatt,na jó néha igen).:P
Katie és Angel pedig remek színésznők.A lovagok itt már azért több szerepet kaptak,örültem neki.
Ebben az évadban a kedvenc részem a 3.és 9. rész volt.Hihetetlen jó színészi játékkal és frappáns megoldásokkal.
Még mindig imádom a sorozatban azt,hogy nem megy a szokásos sztory után,hanem újdonsággal örvendezteti meg a nézőket,nem igazán lehet tudni mire is számítson az ember.Pl. főleg annak,hogy Arthur és Gwen szerelme beteljesedett,legalábbis egyenlőre.
Kiváncsian várom,hogy a következő évadban Mordred visszetér-e és hogy Merlin felfedi-e a titkát Arthur előtt.
Külön örülök neki,hogy ekkora népszerűségnek örvend a sorozat,mondjuk nem csoda évről évre egyre jobb..:D
JA IGEN ÉS AZ UTOLSÓ 2 ÉVADDAL A MERLIN BELOPTA MAGÁT A KEDVENC SOROZATAIM KÖZÉ ÉS AZON BELÜL IS AZ ELSŐ HELYRE.:D
Most hirtelen ennyi jutott eszembe..:-)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.02. 22:18 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Anna020 írta:
Kiváncsian várom,hogy a következő évadban Mordred visszetér-e

Na,arra én is nagyon kíváncsi vagyok ;)

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 04:09 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:
Anna020 írta:
Kiváncsian várom,hogy a következő évadban Mordred visszetér-e

Na,arra én is nagyon kíváncsi vagyok ;)


Hát állítólag valamelyik negatív szereplő visszajön, akit régen láttunk. Persze a pletykák már meglódultak, megvolt a szokásos éves "Most tér vissza Nimueh" hír is, de én is Mordred-re tippelnék inkább, ha már tényleg visszahoznak valakit. (Ahogy ezt már egy másik topic-ban is leírtam. :) )

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 12:21 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Koczy85 írta:
de én is Mordred-re tippelnék inkább, ha már tényleg visszahoznak valakit. (Ahogy ezt már egy másik topic-ban is leírtam.)


Az biztos,hogy Katie Mcgrath gyakran hangoztatta,hogy előbb vagy utóbb visszajön a sorozatba,mert a sztorit nem lehet elmesélni nélküle...Azt nem tudom Asa-nak mi a véleménye erről,de az biztos,hogy idén is lesz mit csinálnia,nem tudom hallottad-e,de megint főszerepet kapott,most az "Ender' s Game" -ben...állítólag a könyv alapján lesz a film is... ;)

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 15:12 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:

Az biztos,hogy Katie Mcgrath gyakran hangoztatta,hogy előbb vagy utóbb visszajön a sorozatba,mert a sztorit nem lehet elmesélni nélküle...Azt nem tudom Asa-nak mi a véleménye erről,de az biztos,hogy idén is lesz mit csinálnia,nem tudom hallottad-e,de megint főszerepet kapott,most az "Ender' s Game" -ben...állítólag a könyv alapján lesz a film is... ;)


Én is akartam mondani, hogy ha jól tudom, Asa eléggé elfoglalt mostanában. Bár úgy tudom, egyelőre csak felmerült, hogy ő kaphatja az "Ender's Game" főszerepét. Bár azóta lehet meg is kapta, megmondom őszintén, nem mindig követem a híreket mostanában.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 15:24 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
Koczy85 írta:
Palmera írta:

Az biztos,hogy Katie Mcgrath gyakran hangoztatta,hogy előbb vagy utóbb visszajön a sorozatba,mert a sztorit nem lehet elmesélni nélküle...Azt nem tudom Asa-nak mi a véleménye erről,de az biztos,hogy idén is lesz mit csinálnia,nem tudom hallottad-e,de megint főszerepet kapott,most az "Ender' s Game" -ben...állítólag a könyv alapján lesz a film is... ;)


Bár azóta lehet meg is kapta, megmondom őszintén, nem mindig követem a híreket mostanában.


Én úgy tudom megkapta,legalábbis a Twitterén ezt írta...

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 17:12 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
én Annával értek egyet!
Habár a lovagok közül még mindig várom, hogy nagyobb figyelmet kapjon SIR PERCIVAL, na de majd az 5.évadban <3 :)

pár "apróságot" fájlaltam csupán ebben az évadban:
1. nem jött vissza Freya (viszont ami késik, nem múlik, remélem, az 5.-ben láthatjuk újra LAURA DONNELLY-t<3)
2. Arthurt senki sem világosította fel, hogy a 4.09-es Lancelot nem ugyanaz a Lancelot, aki feláldozta magát... így az a tüske, ha nem is mutatja, sztem még benne maradt :(
3. a már említett kevés Percy-jelenetet
4. Izolda halálát...

viszont minden más gyönyörűen lett megoldva, a CGI mesterek brillíroztak (na jó, kivéve Lamiánál, bár nekem maga a csaj sem volt szimpatikus, és nem azért, mert negatív szereplő volt - mert hát akkor Emilia Foxot sem bírtam volna, viszont Ő nekem szimpatikus volt, SZÍNÉSZILEG)
a Színésznők és Színészek: (és akkor itt már érthetően mínusz Lamia) ANNYIRA ZSENIÁLISAK, hogy az ember csak kapkodja a fejét, hogy épp kire összpontosítson, ha egynél többet mutat a kamera. (na már csak ezért is megéri mindegyik epizódot többször megnézni:P)
A díszes négyesről (Angel, Bradley, Colin, Katie) csakis FELSŐFOKBAN tudok nyilatkozni. Nagyon tetszett Nat Parker alakítása, annyira remek Aggrie bácsi volt, hogy nagyon utáltam a szerepét, ellentétben a Színésszel. Ahogy Tony, úgy Nat is nagyon fog hiányozni a következő évadban/avagy évadokban, majd meglátjuk, mit hoz a jövő;)

A lovagokról: nem nehéz kitalálni kik a szívem csücskei (elég egy pillantást vetni erre kis képecskére itt a bejegyzésem mellett;) :D). Mindkettejükről írtam már bőven, itt-ott, ezért most ettől megkímélek mindenkit:)
Legyen elég annyi, hogy KELLENEK A LOVAGOK, ÉS NEM CSAK AZÉRT, MERT EZ CAMELOT!!
Merlinünk pedig igenis fontos szerepet töltött be ebben az évadban (is). Tanácsadóként "funkcionált", Arthur maximálisan megbízott benne, ahogy a KÉT ÚR SZOLGÁJA részben (milyen szerencsétlen, hogy épp akkor, mikor Merlin meg akarta ölni őt) be is vallotta.

Egyébként még mindig szívesen megnéznék egy olyan "kihagyott jelenetet", ahol Lancelot először találkozik Percyvel. Mert hát annak ellenére, hogy Percym mégiscsak Lancelottal karöltve érkezett Arthurék segítségére a 3. évad végén, nem nagyon volt közös jelenetük. (persze az asztalnál öröm volt Őket egymás mellett látni*-*)

Röviden: ISTENI ÉVAD VOLT! Alig várom a következőt, mert ez ÉVRŐL ÉVRE JOBB LESZ!!!

(egyébként szerintetek lesz Galahad? Grál kutatás Percival módra? vagy egyéb legendai elem???)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 19:43 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.04.21. 15:44
Hozzászólások: 190
Anna és NapShe ismét a szívemből szólt(bár Anna kicsit jobban-Bocs NapShekám<3), megkímélve a gépeléstől:)

Szóval az évad az abszolult csillagos 6-7 vagy 10es vagy amit akartok. Bradley meg...inkáb nem is részletezem, tudjátok:D
Alig várom a márciust, és az infómorzsákat:) Az IDÉN lesz az 5. évad :D

_________________
Gaius: "Hív a Végzeted! Menj nézd meg mit akar!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 21:00 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.18. 18:14
Hozzászólások: 56
Napsugár írta:
én Annával értek egyet!
Habár a lovagok közül még mindig várom, hogy nagyobb figyelmet kapjon SIR PERCIVAL, na de majd az 5.évadban <3 :)


Röviden: ISTENI ÉVAD VOLT! Alig várom a következőt, mert ez ÉVRŐL ÉVRE JOBB LESZ!!!

(egyébként szerintetek lesz Galahad? Grál kutatás Percival módra? vagy egyéb legendai elem???)



Ezzel nagyon is egyetértek..:D Nagyon várom a következő évadot,de ez a 9 hónap várakozás..:O:O

Szerintem elképzelhető,hogy lesz,ennél a sorozatnál mindent el tudok képzelni...;-))))
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 21:03 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.18. 18:14
Hozzászólások: 56
ajna27 írta:
Anna és NapShe ismét a szívemből szólt(bár Anna kicsit jobban-Bocs NapShekám<3), megkímélve a gépeléstől:)

Szóval az évad az abszolult csillagos 6-7 vagy 10es vagy amit akartok. Bradley meg...inkáb nem is részletezem, tudjátok:D
Alig várom a márciust, és az infómorzsákat:) Az IDÉN lesz az 5. évad :D



:D:D:D:D
Így van,abszolút csillagos 10-es..:D
Én is várom már,legalább pár vigasztaló kép,netán majd később egy trailer megkönnyíti a kimerítő várakozást...:D
Abban biztos vagyok,hogy ez után az évad után megörvendeztetnek minket egy csodás 5.évaddal is..:-)))
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 21:29 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.04.21. 15:44
Hozzászólások: 190
Anna020 írta:
ajna27 írta:
Anna és NapShe ismét a szívemből szólt(bár Anna kicsit jobban-Bocs NapShekám<3), megkímélve a gépeléstől:)

Szóval az évad az abszolult csillagos 6-7 vagy 10es vagy amit akartok. Bradley meg...inkáb nem is részletezem, tudjátok:D
Alig várom a márciust, és az infómorzsákat:) Az IDÉN lesz az 5. évad :D



:D:D:D:D
Így van,abszolút csillagos 10-es..:D
Én is várom már,legalább pár vigasztaló kép,netán majd később egy trailer megkönnyíti a kimerítő várakozást...:D
Abban biztos vagyok,hogy ez után az évad után megörvendeztetnek minket egy csodás 5.évaddal is..:-)))


addig meg tartjuk egymásban a lelke(sedés)t itt...ott :D

_________________
Gaius: "Hív a Végzeted! Menj nézd meg mit akar!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 21:34 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Anna020 írta:
,de ez a 9 hónap várakozás..:O:O


azért ne essünk túlzásokba:D márciustól forgatás, aztán a francia fanok majd megint ellátnak minket jóóó sok fotóval meg videóval, amikből aztán mindenki kombinálhat:P (engem is beleértve:D)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 21:37 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Anna020 írta:
pár vigasztaló kép,netán majd később egy trailer megkönnyíti a kimerítő várakozást...:D


mókás belegondolni, hogy már most várjuk a trailer-t, mikor még le sem forgattak semmit az 5.évadból :P (kivéve persze, ha ebben is lesznek újrahasznosított jelenetek, mert azokat már leforgatták..:D)

mindenesetre lehetne már október..:P (vagy legalább egy traileres időszak:D)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 23:32 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.04.21. 15:44
Hozzászólások: 190
én már a márciussal is kiegyeznék:D

_________________
Gaius: "Hív a Végzeted! Menj nézd meg mit akar!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.03. 23:54 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
ajna27 írta:
én már a márciussal is kiegyeznék:D


akkor egyezzünk ki egy márc.15-ben <3 :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.04. 05:09 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Napsugár írta:

mert hát akkor Emilia Foxot sem bírtam volna, viszont Ő nekem szimpatikus volt, SZÍNÉSZILEG)



Ha bírod Emilia Fox-ot, még mindig a "Cashback"-t tudom ajánlani :) szerintem zseniális film. (És nem csak azért, mert Michelle is szerepel benne -kemény 6 és fél percet kb.-) Igaz, iszonyat depresszív hangulatú. Én soha nem sírtam filmen, de komolyan ennél az első fél órában volt olyan jelenet, hogy majdnem. Egyszerűen annyira elkapott a hangulata.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.05. 20:42 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Nekem vegyes érzelmeim vannak az évaddal kapcsolatban. Valószínűleg csak túlzottan vártam, de az előző valahogy jobb volt főleg hogy a finálé már tényleg olyan volt hogy ezt már láttuk inkább menjünk. Mondtak sok mindent a készülési szakaszban mint pl.: Emrys keresése, Merlin magányos lesz, Gwen az egyetlen nő a városban, Lancelot és Guinevere története sem olyan lesz mint megszoktuk de.... az első három epizód nagyon tetszett a komorsága ellenére is, de utána csak a 9. epizód hozott ki belőlem érzelmeket.
Gwen idén szimpibb volt mint az előző két évadban, mert megint észrevette hogy Merlin is van a világon és a barátja. Lancelot és Isolde halála olyan mozzanat amivel nem értek egyet. " Igyekszünk Gwen mellé pozitív női karaktereket behozni. " Öt percig?
Nagyobb durranást vártam az évadtól.
Karakterek: Elyant abszolút nem kedvelem, kihagyhatnák, Agravine kellően utálatos, Gavine meg csak az évad végén bizonyíthatta be hogy nem egy idióta, fecsegő Micimackó jó külsőben.
Színészek: Katie és Bradley fantasztikusak voltak és sokat megmutattak a tehetségükből, Nathaniel Parker annyira klasszul alakította az utálatost hogy utáltam. Colinról nem mondok semmit mert annyira jó hogy sokáig lehetne méltatni.
Zene: Az viszont csúcs!! Csodálatos!! Az előző évadé is klassz volt de ez fenomenális lett!! Alig várom a CD-t!! ;)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.08. 18:13 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.06. 14:59
Hozzászólások: 47
MerryWeather írta:
Zene: Az viszont csúcs!! Csodálatos!! Az előző évadé is klassz volt de ez fenomenális lett!! Alig várom a CD-t!! ;)


ezzel teljesen egyetértek! :D
de a harmadik évad zenéje sem jelent meg CD-n nem? mert az első kettőt letöltöttem, de a többi elmradt.

_________________
Merlin: Like your whole life has been planned out for you and you've got no control over anything and sometimes you don't even know if a destiny decided is really the best thing at all.
Arthur: -How can you are so knowledgeable?
-Hmmm? I read a book.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.08. 18:32 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
fancsi_ írta:
de a harmadik évad zenéje sem jelent meg CD-n nem? mert az első kettőt letöltöttem, de a többi elmradt.


én úgy tudom, még nem jelent meg.. pedig én is kíváncsi lennék rá =)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron