Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.16. 08:49



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Hogy tetszett a 4. évad?
1 pont - Nézhetetlen. 0%  0%  [ 0 ]
2 pont - Nagyon gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
3 pont - Gyenge. 10%  10%  [ 1 ]
4 pont - Nézhető. 0%  0%  [ 0 ]
5 pont - Átlagos. 0%  0%  [ 0 ]
6 pont - Jobb, mint az átlag. 0%  0%  [ 0 ]
7 pont - Tetszett. 0%  0%  [ 0 ]
8 pont - Jó volt. 0%  0%  [ 0 ]
9 pont - Nagyon jó volt! 0%  0%  [ 0 ]
10 pont - Fantasztikus volt! 90%  90%  [ 9 ]
Szavazatok száma : 10
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.08. 23:26 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Szerintem a második és a harmadik évad zenéje ugyanaz viszont itt sok az újítás.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Zene
HozzászólásElküldve: 2012.01.10. 00:47 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 17:20
Hozzászólások: 76
Esetleg tudnátok linket adni a zenékhez (szinkritika@freemail.hu)? Szívesen meghallgatnám őket! Köszönöm!!!
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.12. 20:21 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Ugye tudjátok, hogy a Merlin a négy jelölt közé jutott a legjobb dráma kategóriában, és újra lehet rá szavazni?
http://www.nationaltvawards.com/vote-shortlist
Szavazzatok, mert állítólag a szereplők egy része is ott lesz a díjátadón! Ne kelljen már potyára menniük! ;)
Az angol ITV élőben közvetíti a díjátadót.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.12. 20:50 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
OvibanKenobi írta:
Ugye tudjátok, hogy a Merlin a négy jelölt közé jutott a legjobb dráma kategóriában, és újra lehet rá szavazni?
http://www.nationaltvawards.com/vote-shortlist
Szavazzatok, mert állítólag a szereplők egy része is ott lesz a díjátadón! Ne kelljen már potyára menniük! ;)
Az angol ITV élőben közvetíti a díjátadót.


Ajánlom is, hogy ott legyenek, ugyanis van jegyem a díjátadóra. :) (Már csak az kell, hogy melóból is elengedjenek, ami mondjuk nem lesz egyszerű, de majd megoldom valahogy.) Úgyhogy én sem szeretnék potyára menni. :)

Meg addigra már elkezdem a sulit is (színészetet fogok tanulni), úgyhogy lehet beülök majd a VIP-be a "kollégák" közé. :D

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.13. 01:27 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Feltétlen add át üdvözletem a kollégáknak! :D
Láttam, hogy árulnak jegyeket, de valamiért meg sem fordult a fejemben, hogy vegyek. :lol: Remélem, sikerül elszabadulnod a munkából. Aztán majd kifaggatunk, miközben ügyesen leplezzük az irigységünket. ;)

A sulihoz meg egy kalappal! Nem könnyű mesterség a színészet.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.13. 04:25 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
OvibanKenobi írta:
Feltétlen add át üdvözletem a kollégáknak! :D
Láttam, hogy árulnak jegyeket, de valamiért meg sem fordult a fejemben, hogy vegyek. :lol: Remélem, sikerül elszabadulnod a munkából. Aztán majd kifaggatunk, miközben ügyesen leplezzük az irigységünket. ;)


Egyébként nem volt olyan vészes a jegy. A legolcsóbb asszem 22 font volt. Én 35-ért vettem, az kicsit közelebb van a színpadhoz. Ha azt veszem, hogy egy Coldplay koncertre pl. 80 font alatt nincs jegy, ez igazából nem sok. (Hogy érzékeltessem kicsit, 22 fontnál a heti metróbérletem drágább.)


Arra azért kíváncsi vagyok mennyire lehet esetleg a celebritások közelébe menni, bár gyanítom semennyire. De majd meglátjuk.

OvibanKenobi írta:
A sulihoz meg egy kalappal! Nem könnyű mesterség a színészet.


Köszi!

Nem könnyű bizony. Én igazából csak ki szeretném próbálni. Nemrég láttam, hogy az egyik suliban indítanak kurzust direkt totál kezdőknek nem is olyan drágán, ezért úgy gondoltam kipróbálom, ha már itt vagyok. Az is lehet, hogy kiderül, hogy (még) totál gyenge az angolom hozzá. Bár nem kérték a tökéletes angol tudást, csak annyit írtak, hogy jól kell érteni angolul.
Mindenesetre hátrányom semmiképpen sem lesz belőle. Az angolom biztos fejlődni fog, megismerik új embereket, akikkel ráadásul közös a hobbink.
Ja, és a második héten Noel Clarke jön egy órás beszélgetést tartani. Ő szerepelt (többek között) a Doctor Who-ban, de nem mellesleg BAFTA-díjas filmrendező is (amúgy pedig Michelle Ryan egyik legjobb haverja. Több közös filmjük is van. ). Szóval vele találkozni már önmagában majdnem megéri az egészet.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.13. 17:12 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Noel Clarke az írója a Fast Girls című filmnek, aminek Bradley James a férfi főszereplője. Clarke maga is szerepel benne. Decemberben forgatták, és nyáron lesz a bemutató.
Meg is osztott twitteren egy képet, ami a zárópartin készült: "Bradleyt Bondnak!" Az ötlet már nekem is eszembe jutott. 8-)

Elkalandoztunk. Majd írok ide a szuper negyedik évadról is. :D

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.13. 22:51 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
OvibanKenobi írta:
Noel Clarke az írója a Fast Girls című filmnek, aminek Bradley James a férfi főszereplője.


Ja igen, írta is Twitter-en mindig, hogy épp hogy halad a forgatás. :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.14. 18:42 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.20. 19:05
Hozzászólások: 271
Tartózkodási hely: Milton Keynes
OvibanKenobi írta:
A sulihoz meg egy kalappal! Nem könnyű mesterség a színészet.


Koczy85 írta:
Köszi!

Nem könnyű bizony. Én igazából csak ki szeretném próbálni. Nemrég láttam, hogy az egyik suliban indítanak kurzust direkt totál kezdőknek nem is olyan drágán, ezért úgy gondoltam kipróbálom, ha már itt vagyok.


Ez vicces :D Mert engem nemrég nyomtak be egy dráma-csoportban az új sulimban,mert itt elvégre kötelező vmit választani "After-school"-ra,volt Zene,tánc meg dráma. Mivel botfülű és falábú vagyok maradt a dráma :P Hihetetlen,gyakorlatilag minden iskolának van egy "színház-része",a miénknek egy külön épület amit csak erre használnak...Megmondom őszintén,én azelőtt sose csináltam ilyet,de nagyon élvezem.Először csak szövegeket/verseket kellett felolvasni,majd ilyen "rögtönzést" gyakoroltunk...meg persze beszélgetünk sokat...részben ebből áll az egész óra (legalábbis nálunk).De amin én meglepődtem,hogy ha valaki nagyon komolyan veszi,akár része lehet a GCSE-jének :) Vagyis,akár az érettségijébe is beleválaszthatja...Nem hiszem,hogy a jövőben ezzel fogok foglalkozni,az biztos,hogy itt nagyon nyomják+terelik a diákokat ebbe az irányba,de nekem ez csak suli-utáni-program :P
Sok sikert,ha pedig befutsz az első sorban leszek az új filmed premierjén ;)

_________________
Mordred:"I shall never forgive this Emrys, and I shall never forget."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Évadértékelés
HozzászólásElküldve: 2012.01.15. 02:52 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Palmera írta:
Megmondom őszintén,én azelőtt sose csináltam ilyet,de nagyon élvezem.


Még én sem, legalábbis komolyabban. (Otthon azért egy évig tagja voltam egy amatőrfilmes csoportnak, meg középsuliban az irodalmi körnek. Szőval amatőr szinten kipróbáltam igazából mind a filmezést, mind a színpadon szereplést.)

Palmera írta:
Először csak szövegeket/verseket kellett felolvasni,majd ilyen "rögtönzést" gyakoroltunk...meg persze beszélgetünk sokat...részben ebből áll az egész óra (legalábbis nálunk).


Ahogy nézegettem az órarendemet, szerintem mi is ilyesmiket fogunk csinálni. Legalábbis az első szinten. (Négy szintes a teljes kurzus.)

Palmera írta:
Sok sikert,ha pedig befutsz az első sorban leszek az új filmed premierjén ;)


Köszi! :)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 35 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron