Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.17. 01:47



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 392 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.01.14. 22:22 
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.05. 22:10
Hozzászólások: 82
Spoilerek, híresztelések...
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.04.29. 01:15 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Az elmúlt hetekben, napokban bőven érkeztek spoileres hírek, képek az új évaddal kapcsolatban. Megpróbáltam összegyűjteni ezeket, bővítsük tovább közösen a listát és vitassuk meg az új dolgokat!

Akkor kezdem:
- megint 1 évet ugrunk előre az időben;
- Lancelot meg persze a többi lovag is benne lesz már az első blokk epizódjaiban, ez nagyon jó! Mondjuk számítottam is rá, hogy a dupla nyitó részben nagy dolgok történnek és a lovagokra is szükség lesz, meg azt is tudjuk, hogy a lovagok sokat szerepelnek majd az egész új évadban;
- Morgause nem halt meg - ez a hír engem meglepett, azt hittem, elbúcsúzhatunk tőle; lehet, hogy még beteg vagy sérült, ahogy Ovi írta a blogjában a csónakos képekkel kapcsolatban, ezt én is valószínűnek tartom;
- Morgana új fekete ruhája - szerintem nagyon jól sikerült, igazán boszorkányos ez a fekete szín;
- Agravaine, Arthur nagybátyja negatív karakter lesz és több epizódban is szerepel majd;
- Gwen a király ápolásával lesz elfoglalva, már nem lesz cselédlány;
- Gwen és Arthur kapcsolata tovább fejlődik;
- Morgana már nyilvánvalóan nem Camelot-ban lakik, de Ovi beszámolója alapján alkalomadtán beszökik a kastélyba, és biztos, hogy nem jó szándék vezérli;

Az első/második/harmadik epizód tartalmával kapcsolatban:
- Merlin elveszti a varázserejét - nagyon kíváncsi vagyok, ez hogy történik majd, mi okozza;
- Merlin beteg lesz - erről beszélgettünk még régebben, hogy jó lenne egy ilyen rész, amikor őt mentik meg és nem ő ment meg mindenkit szokás szerint; lehet, hogy teljesül a kívánságunk?
- a lovagok Sárkány-gyíkokkal fognak harcolni;
- Az Áldottak szigetére tart Morgana Morgause-zal és Arthur és a lovagok követik ide őket;

Hirtelen ezek jutottak eszembe. Azon töprengtem még, ha Morgana az Áldottak szigetén akarja meggyógyítani Morgause-t, akkor lehet, hogy megint az Élet serlege jut majd szerephez és Morgana Merlin életét ajánlja fel Morgause gyógyulásáért cserébe vagy valami ilyesmi, de ez csak találgatás. Az biztos, a kehely holléte titok maradt a harmadik évad végén.


Csatolmányok:
Magyarázat: Boszi új ruhában és napszemüvegben :)
ruci.JPG
ruci.JPG [ 25.23 KiB | Megtekintve 3746 alkalommal. ]

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.04.29. 14:08 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Judy T. írta:
- Morgause nem halt meg - ez a hír engem meglepett, azt hittem, elbúcsúzhatunk tőle; lehet, hogy még beteg vagy sérült, ahogy Ovi írta a blogjában a csónakos képekkel kapcsolatban, ezt én is valószínűnek tartom;



Ezt én tudtam, hogy nem halt meg, pedig egy évad lemaradásban vagyok hozzátok képest. :) Viszont pár hete olvastam egy interjút Emilia Fox-szal, amiben mondta, hogy visszatér.

Judy T. írta:
- Az Áldottak szigetére tart Morgana Morgause-zal és Arthur és a lovagok követik ide őket;


De jó lenne, ha azért mennének oda, hogy feltámasszák Nimueh-t. :) De ez nem valószínű. Úgyis mondhatnám, hogy biztos nem.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.04.29. 16:37 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Morgana új ruhája annyira jó! Mondhatnám boszorkányos. ;)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.04.29. 16:46 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.02.09. 16:24
Hozzászólások: 101


Képek a 4. évadról :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.04.29. 18:02 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Gwen új ruhái is csinosak és mindkettejük haja gyönyörű bár ha a Warwick-ben készült képekből indulok ki azt hiszem Gwen lokniai póthajjal készültek de akkor is nagyon szép vele. Egyre jobban hangsúlyozza ez is hogy egyszer királyné lesz. :)


Csatolmányok:
gwen-dress-season-4-arthur-and-gwen-21510048-447-700.jpg
gwen-dress-season-4-arthur-and-gwen-21510048-447-700.jpg [ 88.07 KiB | Megtekintve 3730 alkalommal. ]
GWEN-new-dress-arthur-and-gwen-21480971-700-934.jpg
GWEN-new-dress-arthur-and-gwen-21480971-700-934.jpg [ 98.63 KiB | Megtekintve 3730 alkalommal. ]
228554_183823044998383_113986845315337_438835_296497_n.jpg
228554_183823044998383_113986845315337_438835_296497_n.jpg [ 50.78 KiB | Megtekintve 3730 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.04.30. 00:54 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Gwen kinézete nekem is egyre jobban tetszik. Jó sokat változott az első évad óta.

Van egy olyan érzésem, hogy Lancelot az első két epizódban fog szerepelni, aztán megint eltűnik egy időre. Mai hír, hogy Santiago Cabrera jeleneteit már mind felvették Franciaországban. Mármint az első blokkban, azaz az első három epizódban.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.04.30. 15:12 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Itt már vannak fenn videók is a forgatásról, de csak bejelentkezve látható:
http://www.facebook.com/video/?oid=129338568180
Az egyik felvétel nagyon spoileres.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.04.30. 21:36 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Megnéztem a videókat, a második felvétel tényleg nagy spoiler-t rejt. A jelenet nem máglyán elégetés, hanem temetés és Arthur szavaiból kiderül, hogy kit temetnek :(

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.04.30. 22:12 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Judy T. írta:
Megnéztem a videókat, a második felvétel tényleg nagy spoiler-t rejt. A jelenet nem máglyán elégetés, hanem temetés és Arthur szavaiból kiderül, hogy kit temetnek :(


amikor Ovi belinkelte és megnéztem a videokat, elintéztem azzal, hogy okés, majd kiderül, hogy mi történik. Aztán most újra néztem, figyeltem Bradley hangjára... valahogy sejtettem, hogy lesz valami hasonló, de most olyan hihetetlennek tűnik az egész..:((
(anyu pont ma mondta, hogy Neki Gaius a kedvenc karaktere....)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.04.30. 23:02 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Én először a képeket néztem meg és ott van egy olyan Gwenről mintha a keze hátul össze lenne kötözve szóval az első videó megtekintése után valami olyasmire tippeltem hogy ő van a mágián, aztán a másodikra klikkeltem. Csak egy valamit mondhatok: Ne már srácok ezt most miért kellett? Tudom hogy sötétedik a sztori és ennek is meg kell lennie egyszer de nem lehetne az az egyszer az 5. évad?????? :cry: :cry:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.01. 13:01 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.02.09. 16:24
Hozzászólások: 101
Nyugi! Attól még nem biztos, hogy meg is fog halni Gaius. Ti láttátok elégni??
Ki tudja mit hoznak még ki ebből, hiszen csak egy kis részletet láttunk belőle. Egyébként nem szerintem ekkora spoilert megengedhetnek maguknak. Vagy igen? Mindenesetre még minden csak találgatás, ez is csak akkor fog kiderülni, ha kész lesz, és végre- remélem már ősszel- elkezdődik a negyedik évad. Én is sajnálnám, ha meghalna Gaius, de ez még egyáltalán nem biztos. :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.01. 14:37 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Cristine írta:
Nyugi! Attól még nem biztos, hogy meg is fog halni Gaius. Ti láttátok elégni??
Ki tudja mit hoznak még ki ebből, hiszen csak egy kis részletet láttunk belőle. Egyébként nem szerintem ekkora spoilert megengedhetnek maguknak. Vagy igen? Mindenesetre még minden csak találgatás, ez is csak akkor fog kiderülni, ha kész lesz, és végre- remélem már ősszel- elkezdődik a negyedik évad. Én is sajnálnám, ha meghalna Gaius, de ez még egyáltalán nem biztos. :)


ahogy olvastam a hsz-odat, visszaadta a hitemet :) (elképzelhetőnek tartom, hogy valakinek az álmát -rémálmát láttuk megelevenedni ezen a videon... és az még sok minden mást is jelenthet a történet szempontjából:))

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.01. 17:49 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Én is nagyon sajnálnám, ha Gaius ennyire hamar kiszállna a sorozatból. Merlin teljesen magára maradna, csak a Sárkányra számíthatna mágikus probléma esetén. Az viszont igaz, hogy korábbi interjúban Richard Wilson azt nyilatkozta, hogy sokkal több ideje lesz, mert kevesebbet fog dolgozni a sorozatban. Azért reméljük a legjobbakat, hátha Cristine-nek lesz igaza...

Gwen-t tényleg megszépítették, jól áll neki ez a hajzuhatag. A fiúk frizurájával is meg vagyok elégedve és a lovagok is jól néznek ki ;)

Szerintem nem lehet könnyű úgy el játszani mély átéléssel a jelenetet, hogy körülöttük sétálnak a várlátogatók, állandóan fotóznak meg autogramot kéregetnek. Persze, lehet, hogy ők már hozzászoktak ehhez is.

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.02. 23:04 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Gyanús nekem ez a temetés, hogy nem az, aminek látszik... pontosabban hallatszik.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.03. 07:02 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
OvibanKenobi írta:
Gyanús nekem ez a temetés, hogy nem az, aminek látszik... pontosabban hallatszik.

én Arthur gyűrűs ujján lévő gyűrűről gondolom ezt...:)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.03. 14:13 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
OvibanKenobi írta:
Gyanús nekem ez a temetés, hogy nem az, aminek látszik... pontosabban hallatszik.


Szerintem ha meghalna az évad során az egyik fontos szereplő, azt azért tudnánk. Legalábbis az ilyet be szokták jelenteni előre.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.04. 20:23 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Miért nem lehet a Merlint is a mogyoródi erdőben forgatni?? Kimehetnék minden nap... ( Tudom tudom hol lennének akkor az elvarázsolt kinézetű erdők és walesi hegyek meg az egész látványorgia amiben most részünk van.) Viszont ha jól látom valami tipikusan középkori varázsvásár készülődik legalábbis mutatványoso ;) :P Már hiányoltam egy kicsit ezt a fajta szórakozást Camelotból :P
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.04. 20:38 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
MerryWeather írta:
Miért nem lehet a Merlint is a mogyoródi erdőben forgatni?? Kimehetnék minden nap... ( Tudom tudom hol lennének akkor az elvarázsolt kinézetű erdők és walesi hegyek meg az egész látványorgia amiben most részünk van.)

hogy hol? hát akkor a mogyoródi erdőben:) minden valószínűség szerint akkor a fórumról mindenki kiköltözne, sátrat verne és csak ámulna és bámulna, ahogy mostanság a francia rajongók teszik:)

A cameloti mulatság pedig szerintem azért is érdekes, mert ha valóban Gaius temetése zajlott előtte, "kicsit" érdekes utána mutatványosokat hívni...:S
Aztán persze úgyis minden kiderül... reméljük, nemsokára..:)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.04. 20:50 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Lehet hogy az alkotók fejében megfordult hogy a két főhősnek ideje a maga lábára állnia. Valószínűleg Arthur nem igen támaszkodhat az aktuális főgonosz nagybácsira, tehát Merlintől is meg lehet vonni a mentort. Eljött az eljövendő királyok korának hajnala vagy mit mondott a Halászkirály... Bár a temetés meg a bulizás nem nagyon fér össze, de azt hiszem a jeleneteket nem időrendben veszik fel.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.05. 17:02 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Új lovag vagy az én látásommal van baj?

http://s171.photobucket.com/albums/u291 ... G_1413.png
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.06. 23:45 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Ez Sir Leon dublőre, csak nem nagyon hasonít rá. Mögötte pedig Sir Elyan dublőre.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.07. 18:22 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Hát nem tom' valahogy a frizurája inkább Bradley -ére emlékeztet ki nem találtam volna hogy Sir Leon dublőre ;)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.17. 21:29 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Még a máglyára visszatérve... olvastam olyan verzióról is, hogy egy városlakót temettek és olyat is, hogy Uther-t. Találgatások indultak Uther-ről, mivel abban a leforgatott jelenetben, amelyikben Arthur edzést tart és megküzd a lovagjaival, Merlin azt mondja neki a küzdelem után, hogy azért győzött, mert hagyták nyerni a királyt. Közben olvastam Anthony Head-ről, hogy leigazolt egy új sorozathoz, nem tudom, hogy mikor lesz a forgatása, de elképzelhető, hogy Anthony Head hamar kiszáll a sorozatból és az új évadban nagyobb szerepet kap Arthur, Merlin, az ármánykodó nagybácsi és a lovagok .

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Spoilerek
HozzászólásElküldve: 2011.05.18. 00:30 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Judy T. írta:
Közben olvastam Anthony Head-ről, hogy leigazolt egy új sorozathoz, nem tudom, hogy mikor lesz a forgatása, de elképzelhető, hogy Anthony Head hamar kiszáll a sorozatból és az új évadban nagyobb szerepet kap Arthur, Merlin, az ármánykodó nagybácsi és a lovagok .


Én úgy tudom, hogy a két sorozat forgatása nem üti egymást.

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 392 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron