Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.16. 20:51



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 34 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Hogy tetszett a 4x01 epizód?
1 pont - Nézhetetlen. 0%  0%  [ 0 ]
2 pont - Nagyon gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
3 pont - Gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
4 pont - Nézhető. 0%  0%  [ 0 ]
5 pont - Átlagos rész. 0%  0%  [ 0 ]
6 pont - Jobb, mint az átlag. 0%  0%  [ 0 ]
7 pont - Tetszett. 0%  0%  [ 0 ]
8 pont - Jó rész volt. 0%  0%  [ 0 ]
9 pont - Nagyon jó volt! 13%  13%  [ 2 ]
10 pont - Fantasztikus volt! 87%  87%  [ 13 ]
Szavazatok száma : 15
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. rész
HozzászólásElküldve: 2011.10.01. 16:40 
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.05. 22:10
Hozzászólások: 82
Mindent a 4x01 epizódról...
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.01. 16:42 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Végre elérkezett ez az idő is, 13 vadonatúj rész vár ránk... Még izgalmasabb, komorabb, felnőttesebb, félelmetesebb lesz az évad... Hú, nagyon izgatottan várom az első részt, gondolom, ti is ;)

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.01. 19:53 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Judy T. írta:
Végre elérkezett ez az idő is, 13 vadonatúj rész vár ránk... Még izgalmasabb, komorabb, felnőttesebb, félelmetesebb lesz az évad... Hú, nagyon izgatottan várom az első részt, gondolom, ti is ;)


olyan szinten várom, hogy közöltem anyuval, hogy addig nem fekszem le aludni, míg fel nem kerül a netre, és meg nem néztem :)
(azért remélem, hogy tudok majd aludni :D :arrow: hamar felteszik:))

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.01. 20:01 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.09.13. 18:38
Hozzászólások: 22
Napsugár írta:
olyan szinten várom, hogy közöltem anyuval, hogy addig nem fekszem le aludni, míg fel nem kerül a netre, és meg nem néztem :)
(azért remélem, hogy tudok majd aludni :D :arrow: hamar felteszik:))


Hasonló problémáim vannak, és már hetek óta azon gondolkozom, hogy ha ma este levetítik, mikor lesz fent teljes rész a neten :'D Reméljük minél hamarabb :D

_________________
"I don't think you should be wandering around the palace."
"And why is that?"
"You're not wearing any trousers."
"Good point."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.01. 21:24 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.03.21. 22:15
Hozzászólások: 7
még biztos hogy nincs fenn a 4.évad 1.része mert még ebben a pillantban is megy.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.01. 22:53 
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 17:19
Hozzászólások: 1
Sziasztok!

Ez a rész valami hihetetlen volt!!! :shock: Tényleg, alig jutok szóhoz. :D
Remélem az egész évad ilyen izgalmas lesz.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.01. 23:46 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.04.21. 15:44
Hozzászólások: 190
ez egész egyszerűen fenomenális volt:)
alig várom a jövő szombatot, addig ezt nézem rongyosra :D

_________________
Gaius: "Hív a Végzeted! Menj nézd meg mit akar!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.02. 10:47 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Én még várom hogy lejöjjön de már megnéztem az új intro-t meg a jövő heti előzetest és annyira felspanolt a várakozás izgalma hogy körbeszökdécseltem a lakást. Én két szálon is töltöm és amelyik előbb leér de gyanítom hogy csak késő délután látom.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.02. 10:57 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.09.13. 18:38
Hozzászólások: 22
Ez... Ez... Ez... *-* *-* *-* *-* *-* *-*
Ki tudja, hogy kell időt utazni? Csak mert én egészen biztosan megőrülök a következő részig. De komolyan ><
Ha ez így folytatódik, háromszázszor meg fogom nézni a negyedik évadot, és az egészet fejből fogom idézni xD

_________________
"I don't think you should be wandering around the palace."
"And why is that?"
"You're not wearing any trousers."
"Good point."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: !!
HozzászólásElküldve: 2011.10.02. 11:20 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
angol felirat:
http://www.hosszupuskasub.com/sorozatok.php (szintén Ajna felfedezése)

az új trailert láttátok???
nagyon VESZEDELMES részek lesznek itt még:S:OOOOOO

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.02. 11:29 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Már alig várom a 2. részt!! Jobb is hogy várni kell mert ha minden szombaton készen megkapnánk gyorsan elszállna az évad. Úgy vagyok vele mint a Kisherceg meg a Róka ahogy minden nap ugyanazt az órát várják, mikor találkozhatnak. :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.02. 11:36 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
MerryWeather írta:
Már alig várom a 2. részt!! Jobb is hogy várni kell mert ha minden szombaton készen megkapnánk gyorsan elszállna az évad. Úgy vagyok vele mint a Kisherceg meg a Róka ahogy minden nap ugyanazt az órát várják, mikor találkozhatnak. :D


és a JÓ dolgokra érdemes várni! <3 :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: !!
HozzászólásElküldve: 2011.10.02. 12:15 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 17:20
Hozzászólások: 76
KÖSZÖNET!!!
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.02. 17:51 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Megnéztem. Már az előző évad vége is erős volt de ez.... fantasztikus sőt ez a szó meg se felel rá! Vibrál a feszültség és nem tudod hogy poénos feloldás jön vagy valami drámai, az egyik percben a könnyeim potyogtak, a másikban röhögtem.... Huh hát ha ilyen lesz az egész évad.... a nagybácsi máris tenyérbamászó! Kicsit olyan érzésem volt mintha ő és Morgana szeretők is lettek volna, persze nem, csak valahogy úgy jött át. Az almás jelenetnél meg fél métert ugrottam a rémülettől. Kedvelem Lancelotot és a lovagokat, úgy látom Gwaine és Percival a játékos a csapatban ;) De most izgulok a jövő hét miatt. És annyira de annyira megsajnáltam szegény Uthert az Arthurral közös jelenetüknél hullattam könnyet én is. Még Morgause-t is sajnáltam. Milyen furi volt Morgana álma... nagyon fura...
;)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.02. 19:07 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Milyen szép az új zene is! :)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.02. 19:43 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Offline

Csatlakozott: 2011.04.01. 22:13
Hozzászólások: 549
Tartózkodási hely: London
Örülök, a sok pozitív visszajelzésnek, ezek szerint nagyon jó lett az évadnyitó. Én még nem láttam, de szerintem majd a második résszel egyben nézem meg. (Igaz, jövő héttől nem tudom, hogy mikor és milyen sűrűn jutok majd gépközelbe egyáltalán, úgyhogy az is lehet, hogy a teljes évadot majd egyben nézem meg valamikor.)

_________________
"Az a baj az Interneten fellelhető idézetekkel, hogy nem lehet tudni, hoyg valódiak-e..." - Petőfi Sándor
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.02. 19:54 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Nem volt kérdés, hogy nyomjak rá egy tízest.
Az egy dolog, hogy a sorozat legsötétebb, legfélelmetesebb epizódja - valószínűleg a következő rész után egy kicsit felderül majd az összkép -, de igazából az nyűgözött le, hogy mennyire gazdag lett a látványvilág. Hol vagyunk már attól, amikor Merlin először tette be a lábát Camelotba! :D
Élveztem a hangulatot, a sztorit, a látványt, a lovagokat, tetszett az új Morgana, Agravaine (Nathaniel Parker jelenléte és orgánuma), Uther és Artúr jelenete, Bradley erős alakítása, Gwen, Gemma Jones (wow), a még mindig zseniális Colin, és még hosszan sorolhatnám...
Annyira jó, hogy mindig képesek felülmúlni önmagukat. Fantasztikus.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.02. 22:58 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.20. 10:51
Hozzászólások: 17
Na igen. Ez eszméletlen volt. Amit még én hozzátennék, hogy bizonyos jeleneteknél annyira eltalálták az aláfestőzenét, hogy csak na. Másik...azért megérte ez a 35mm-es mert fantasztikus lett. Elég jó évad lesz ez, ha ebből a részből indulunk ki.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.03. 19:32 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.03. 06:29
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Miskolc
Üdv mindenkinek! Új vagyok, és jöttem kifecsegni magam, ha már a környezetemben nincs senki, akinek az új részről áradozhatnék. XD

Eszméletlenül jó epizód volt, egy igazán fergeteges évadnyitás. :D

Az aláfestő zene maximálisan kielégített, a látvány pazar volt, a történet sötőt tónusa pedig igazán feldobta az egészet - a korábbi paródia/humor jelleg nem igazán hozta ezt a színvonalat. Morgana karaktere sokat fejlődött, végre nem csak Evil Smirk-ek tömkelegéből álltak a jelenetei. Az egyik interjúban mondta is Katie, hogy ebben az évadban érezhető először az, hogy a karakterek a későbbi legendás énükként jelennek meg: Arthur, mint bölcs király, Merlin, mint a hatalmas varázsló, és Morgana, mint velejéig gonosz boszorkány. Ha már itt tartunk, meglepett az öreg-Merlines látomás, de tetszett. :D
Ami még nagyon tetszett, az "Emrys" létének felfedése Morgana előtt. Ó yeah! Alig várom, hogy kiderüljön, kit is takar az Emrys név. :D Reméltem, hogy Morgana már az előző évad zárásakor megtudja, hogy Merlin varázsló (ráadásul nem is akármilyen), de ez sajnos így elhúzódott. Na nem baj, még egy titok, aminek a kiderülésére izgatottan várhat az ember. :)
Uther állapota nekem sem igazán jött be, de valahol meg tudom érteni. És ez az, ami igazán érdekessé teszi számomra a karakterét: hogy bár rettentő kegyetlen és fafejű, legalábbis ami a saját nézeteit illeti, a gyermekeit egyértelműen szívből szereti. Nem csoda, ha Morgana árulása megviselte.
Lancelot remekelt, imádtam, ahogy finoman, de bíztatta Merlint az ereje használatára. :D Gwain pedig, ahh, meg kell zabálni. :) Egyébként sok lehetőséget látok abban, hogy végre van valaki Gaiuson kívül is, aki tud Merlin képességeiről, de félek, ez az állapot nem fog sokáig fennmaradni... Lance Gwennek tett ígérete és a jövő heti preview legalábbis elbizonytalanít. :/
Az Arthur/Merlin bromance-hoz pedig nem is tudok már mit hozzáfűzni, gyakorlatilag pocsolyává olvadtam - különösen a következő epizódból közzétett kis klip láttán. X3

All in all, fantasztikus rész volt, amire megérte várni. Most már csak abban reménykedem, mihamarabb eltelik az idő következő szombatig. :))

_________________
"I know its hard for you to understand how I feel about... Well, I care a hell of a lot about that armor. I'm not gonna let you mess it up." /02X13/
Kép =3
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.04. 20:19 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
Hahó, jó hogy rátok találtam, mert a környezetemben már mindenki unja, hogy állandóan áradozok a Merlinről. Az előző évadokra sikerült két 10 év körülit rákattantani, de ők - bár tanulságosan - mégis másként látják, de tetszik nekik. Ezt az új részt még nem mertem megmutatni nekik, de majd eljön az ideje :) Izgatottan várom én is a következőt, és nagyon kösz azoknak, akik segítenek, hogy lássuk is! de tényleg
és az milyen, hogy Merlin lett a legszexisebb? hát erre nem számítottam :) ez csúcs. Nekem Merlin után Lancelot jön, remélem nem lesz igazuk az előzetes híreknek és nemcsak az első két epizódban látjuk... mondhatok valami kritikát is, nekem Gwen sminkje nem tetszik, sokkal helyesebb volt műszempilla nélkül, remélem leszedik róla.
különben meg sok szép jelenet volt ebben és az a szerencse, hogy tudjuk, a főhős nem halhat meg az elején azért kíváncsi vagyok hogyan élesztik fel - bár ez a Nagy Sárkánynak nem lehet annyira nehéz. hello mindenkinek és szép estét
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.04. 21:20 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
pepitaophelia írta:
és az milyen, hogy Merlin lett a legszexisebb? hát erre nem számítottam :) ez csúcs. Nekem Merlin után Lancelot jön, remélem nem lesz igazuk az előzetes híreknek és nemcsak az első két epizódban látjuk...


Lancelot drága nagyon sokat változott (külsőleg) az első évad óta. Igazán fess pasi lett belőle!! <3 :)
és ha jól emlékszem, akkor nem csak két részben láthatjuk;) Bizakodjunk!!:)

A Nagy Sárkánynak meg hát tényleg nem esne nehezére, bár sztem most nem Ő lesz a hős, aki életet lehel Merlinbe :)

ja és ÜDV KÖZTÜNK!! :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.04. 21:34 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.28. 20:32
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Imaginationland
Megvártam a magyar feliratot, úgy jobban szeretem nézni. :P

Félelmetesen jó lett az évad nyitóepizódja! A történet remek, a színészek játékáról csak szuperlatívuszokban lehet beszélni, a látvány is fantasztikus. Az egész sokkal filmszerűbb, mint eddig bármikor.

Személyes kedvencem Lancelot lett - nem mintha régebben nem kedveltem volna, de most nagyon tetszik, ahogy kibontják a Merlinnel való barátságát. :D

Morgana végre az, akinek lennie kell. :mrgreen: Nem mintha nem lett volna jó a karakter az első 2 évadban, de a 3.-ban nagyon nem tetszett.

Nagyon várom a folytatást! Lehet, hogy meg fogom nézni még a magyar felirat elkészülte előtt, valószínűleg nem fogom kibírni. Amint lehet, tudnom kell, hogyan fog kedvenc Merlinünk megmenekülni a biztos halálból ;)

A zene is csodálatos volt! :)

_________________
My Stargate (and Merlin) Music Videos
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.04. 21:40 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
Lancelot változott de a mosolya nem :) Nekem már az első évadban is tetszett
Csatolmány:
merlin1_lance11.jpg
merlin1_lance11.jpg [ 70.94 KiB | Megtekintve 2686 alkalommal. ]
Csatolmány:
merlin4_lanc3.jpg
merlin4_lanc3.jpg [ 77.08 KiB | Megtekintve 2686 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.04. 23:02 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
Valika írta:
Személyes kedvencem Lancelot lett - nem mintha régebben nem kedveltem volna, de most nagyon tetszik, ahogy kibontják a Merlinnel való barátságát. :D


:) :)
azért remélem, hogy majd a többi lovagról - különös tekintettel a nagyon is TITOKZATOS LOVAG címet kiérdemlő Sir Percivalról- is kiderül pár infó, ki ő, honnét jött, stb. :) (biztos megvolt az oka annak, hogy törölték végül azt a jelenetet, ahol Lancelot mesél Róla egy picurkát - 3x13-ban)

tudom, hogy még messze van, de azért az 5. évadban (és ha lesznek még további évadok, akkor azokban is) nagyon szívesen látnám a Lovagokat így együtt! :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x01. The Darkest Hour, Part 1. / A legsötétebb óra 1. r
HozzászólásElküldve: 2011.10.04. 23:05 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
jáj de váó :)
bár itt még Lancelotosabb: (már ha létezik egyáltalán ilyen szó:D)
Csatolmány:
309557_242742535777836_138582852860472_780602_1307687861_n.jpg
309557_242742535777836_138582852860472_780602_1307687861_n.jpg [ 25.26 KiB | Megtekintve 2682 alkalommal. ]

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 34 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron