Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.16. 05:46



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 55 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Hogy tetszett a 4x03 epizód?
1 pont - Nézhetetlen. 0%  0%  [ 0 ]
2 pont - Nagyon gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
3 pont - Gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
4 pont - Nézhető. 0%  0%  [ 0 ]
5 pont - Átlagos rész. 0%  0%  [ 0 ]
6 pont - Jobb, mint az átlag. 0%  0%  [ 0 ]
7 pont - Tetszett. 0%  0%  [ 0 ]
8 pont - Jó rész volt. 0%  0%  [ 0 ]
9 pont - Nagyon jó volt! 29%  29%  [ 4 ]
10 pont - Fantasztikus volt! 71%  71%  [ 10 ]
Szavazatok száma : 14
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / A komisz nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.16. 20:36 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Szerintem semmi értelme nem lett volna előjönni a nyaklánccal. Egyrészt Gaius ott sem volt a "kezelés" alatt, tehát Artúr szemében nem tudhatja, hogy pontosan mi hogy történt Uther halálos ágyánál, másrészt egy (Gaius szerint) megbűvölt nyaklánc nem tűnik erős mentő körülménynek a varázslóra nézve. Uther meghalt, és a mágia végzett vele. Artúr el is mondja, hogy nem az számít, mi volt a varázsló szándéka, hanem hogy az apja húsz éven át harcolt a mágia ellen, ő meg szembe fordult a tanításával, és most már mindkét szülőjét elveszítette a mágia miatt.

Nem tudom, hogy Mary Stuart Artúr-témájú regénye, a The Wicked Day (innen az epizód címe) megjelent-e magyarul, de az epizód eseményeit ismerve azt hiszem, Átkozott napnak fordítanám. Mert nem csak Artúr, hanem Merlin számára is az volt.
Fantasztikus epizód. Valamiért a The Once and Future Queent idézi számomra. Talán azért, mert az is fontos állomása volt a történetnek, lírai jelenetekkel, mégis tele humorral. Biztos nem véletlen, hogy mindkettőt Howard Overman írta.

Néhány dolog, ami nagyon tetszett:
- Az egész almás, kerekes jelenet. Kiváló rendezés.
- Uther Artúr karjában. Erős jelenet, remek alakításokkal.
- Öreg Merlin. A kunyhós jelenetet ötször néztem vissza, de még mindig könnyesre röhögöm magam Colin játékán. Amikor Artúr kezébe nyomja a seprűt, majd a fiatal Merlin hangján a kamerába nevet... :D
- És persze az utolsó 5 perc. Újranéztem már tízszer.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / A komisz nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.16. 20:40 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.16. 20:01
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Albion
Fú, ez egy nagyon érzelemkitörős részecske volt. Sajnáltam Arthurt Uther halála miatt, és ez eléggé döntő rész volt így az évad elején, mert Arthur kishíján elszakadt a mágiától...úgy értve, hogy az apja halála abba az irányba terelte, hogy elkezdi ő is utálni a mágiát. Kiváncsi vagyok rá, hogy fordul-e a kocka...
Colin alakítása öregen nagyon tetszett! :D

_________________
Kép & Kép
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / A komisz nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.16. 21:23 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Colin alakítása öregként és fiatalként is! Hihetetlen, hogy csak odaáll a kamra elé, és árad belőle a drámai erő.
Persze biztos nem ennyi az egész. ;)

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / A komisz nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.16. 21:41 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.16. 20:01
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Albion
Igazad van, öregként és fiatalként is imádnivaló! Hihetetlenül tehetséges színész, egyszer meginterjúvolnám róla, hogy hogy csinálja. :D
Az öreg Emrys nekem főleg azért tetszik, mivel a fiatal Colin alakítja a vén varázslót és elképesztő, hogy mennyi humort tud bele vinni. A kunyhós jelenetnél szétröhögtem a fejemet. xD

_________________
Kép & Kép
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / A komisz nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.17. 15:21 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.06. 14:59
Hozzászólások: 47
nem tudtok valamit a magyar feliratról?
lenne egy pár rész amihez kellene:)

_________________
Merlin: Like your whole life has been planned out for you and you've got no control over anything and sometimes you don't even know if a destiny decided is really the best thing at all.
Arthur: -How can you are so knowledgeable?
-Hmmm? I read a book.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / A komisz nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.17. 15:51 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Szerintem 1-2 napon belül lesz.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / A komisz nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.17. 17:44 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.04. 17:33
Hozzászólások: 94
CicMAx mégcsak le sem töltötte a harmadikat:( pedig CicMAx nélkül kevesebbek vagyunk
remélem, hogy csak a honlap frissítése mutatja ezt a képet
CicMAx nak egy kis Merlin a 2. évadból...


Csatolmányok:
merlin2.jpg
merlin2.jpg [ 133.75 KiB | Megtekintve 2088 alkalommal. ]
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / A komisz nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.17. 19:11 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.16. 20:01
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Albion
fancsi_,hát én mondjuk simán csak angolul nézem, még a feliratot sem bírom kivárni, nemhogy a szikront. xD De szerintem is hamarosan megérkezik a feliratos verzió. ;)

_________________
Kép & Kép
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.18. 00:52 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 22:56
Hozzászólások: 160
Ovi, megfogadtam a javaslatodat, átneveztem Átkozott napnak a rész címét, szerintem is jobban illik az epizódhoz.

Ahogy írtátok, Bradley nagyon nagyot alakított, nekem Uther játéka is nagyon tetszett, és persze Merlin és öreg Merlin is nagyszerűek voltak.

Kíváncsi vagyok, hogyan lehet majd ebből a helyzetből kijönni, bebizonyítani Arthurnak, hogy nem a mágia a gonosz, hanem az, aki rosszra használja. Szegény Merlin, nagy feladat vár rá.

Még valami: nem mutatják sosem, hogy Merlin új varázslatokat tanul. Sőt. a gyógyításban többször is kudarcot vallott, pedig milyen remek könyvei vannak Gaius-nak. Van még mit tanulnia az ifjú boszorkánymesternek.

_________________
http://www.merlinsorozat.eoldal.hu
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.18. 15:10 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.06. 14:59
Hozzászólások: 47
azt nem bírtam megvárni hogy ne nézzem meg!:D gyorsan leszedtem egy angol feliratot mert úgy azért jobb és megnéztem már párszor:D de azért szeretném magyarul is hogy tuti hogy mindent jól értettem-e:)

_________________
Merlin: Like your whole life has been planned out for you and you've got no control over anything and sometimes you don't even know if a destiny decided is really the best thing at all.
Arthur: -How can you are so knowledgeable?
-Hmmm? I read a book.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.18. 19:21 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.03. 06:29
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Miskolc
Lefordítottam egy rövid kis drabble-t (egyperces szösszenet) a Wicked Day-hez. Szerintem gyönyörűen megfogta a szerző az epizód hangulatát. Vasárnap óta már összeszedtem magam, de ettől megint bedepiztem. >.<
Akit esetleg érdekel: http://aislinfics.livejournal.com/12006.html#cutid1

Na, mikor lesz már szombat? :D

_________________
"I know its hard for you to understand how I feel about... Well, I care a hell of a lot about that armor. I'm not gonna let you mess it up." /02X13/
Kép =3
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / A komisz nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.18. 20:18 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.18. 18:14
Hozzászólások: 56
ajna27 írta:
Nem nagyon jutok még szóhoz, és nem is akarok lelőni semmit, de azt muszáj elmondanom, hogy Bradley James hihetetlent alakított. A többiek is természetesen,de ő ebben a részben felülmúlt mindenkit.
Lehet elfogult is vagyok, de majd mindenki ítélje meg maga.
NapShe-kám fogalmazta meg a legpontosabban : Bradley saját magának helyezi egyre magasabbra a lécet, és mindig megugorja!! És ő nem nem elfogult az biztos, legalábbis nem Bradleyvel :)



Ezzel teljesen egyetértek.:-)) Idáig is imádtam Arthurként,de most valami eszméletlen jó volt!

Esetleg valaki nem tudja,hogy mikor Arthur bemegy a halott Utherhez elbúcsúzni milyen zene szól a jelenet alatt?Annyira szép.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.18. 21:35 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.16. 20:01
Hozzászólások: 25
Tartózkodási hely: Albion
fancsi, én is így vagyok vele. :)
Egyébként nem ítéltétek meg eltúlzottan Bradley játékát, valóban nagyon élethű volt. :mrgreen:
Aislin írta:
Lefordítottam egy rövid kis drabble-t (egyperces szösszenet) a Wicked Day-hez. Szerintem gyönyörűen megfogta a szerző az epizód hangulatát. Vasárnap óta már összeszedtem magam, de ettől megint bedepiztem. >.<
Akit esetleg érdekel: http://aislinfics.livejournal.com/12006.html#cutid1

Na, mikor lesz már szombat? :D

Aislin, már én is nagyon várom a hétvégét! :D Egyébként jó ez a szösszeneted, tetszik! :))
Anna020 írta:
ajna27 írta:
Nem nagyon jutok még szóhoz, és nem is akarok lelőni semmit, de azt muszáj elmondanom, hogy Bradley James hihetetlent alakított. A többiek is természetesen,de ő ebben a részben felülmúlt mindenkit.
Lehet elfogult is vagyok, de majd mindenki ítélje meg maga.
NapShe-kám fogalmazta meg a legpontosabban : Bradley saját magának helyezi egyre magasabbra a lécet, és mindig megugorja!! És ő nem nem elfogult az biztos, legalábbis nem Bradleyvel :)



Ezzel teljesen egyetértek.:-)) Idáig is imádtam Arthurként,de most valami eszméletlen jó volt!

Esetleg valaki nem tudja,hogy mikor Arthur bemegy a halott Utherhez elbúcsúzni milyen zene szól a jelenet alatt?Annyira szép.

Anna, sajnos nem tudom, de ha esetleg valaki megtudja, az szóljon nekem is. :)

_________________
Kép & Kép
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.18. 23:02 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
Szerintem eredeti zene volt, ahogy a sorozatban mindig, de ha tévedek, javítsatok ki nyugodtan!

Aislin, nagyon jól fordítasz. Gratula!

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.19. 08:13 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.18. 18:14
Hozzászólások: 56
Anna, sajnos nem tudom, de ha esetleg valaki megtudja, az szóljon nekem is. :)[/quote]

Próbáltam youtubon is utána keresni de semmi..:-((
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.19. 08:14 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.18. 18:14
Hozzászólások: 56
OvibanKenobi írta:
Szerintem eredeti zene volt, ahogy a sorozatban mindig, de ha tévedek, javítsatok ki nyugodtan!

Aislin, nagyon jól fordítasz. Gratula!



Igen erre már én is gondoltam.Nem volt ismerős,de nagyon szép!Akkor ezek szerint nem lehet letölteni..
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.19. 14:26 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.03. 06:29
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Miskolc
Estylle, nem a saját szösszenetem, de örülök, hogy tetszik. Oviban, köszi!^^

Hú, megpróbáltam megkeresni azt a számot, de az első két évad OST CD-jében nincs benne, a harmadik és negyedik évadból pedig még nem adták ki az albumot. Kár, nekem is teszik. Bár ami nálam vitte a csúcsot, az a legutolsó zene volt, ami Arthur koronázása alatt szólt. Esküszöm, megborzongtam tőle, amikor feláll, és a kameramozgás is annyira találó volt, hogy még most is libabőrös leszek tőle. :D
Na midnegy. Akinek esetleg az első két CD kell, dobjon pü-t, és küldök letöltési linkeket. ;)

_________________
"I know its hard for you to understand how I feel about... Well, I care a hell of a lot about that armor. I'm not gonna let you mess it up." /02X13/
Kép =3
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.20. 00:35 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 21:51
Hozzászólások: 308
Tartózkodási hely: Budapest
A BBC közzétette a harmadik rész forgatókönyvét. Akit érdekel, itt elolvashatja (PDF), természetesen angolul.
Tartalmaz kimaradt jeleneteket is.

_________________
http://bbcmerlin.blog.hu/
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.20. 22:50 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.11. 23:39
Hozzászólások: 63
CicMax feltöltötte a feliratot. :)

_________________
Kilgharrah: "Young warlock, what you have shown is what you will be. I will not forget your clemency. I'm sure our paths will cross again."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.21. 16:04 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.17. 17:03
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Tartózkodom tehát vagyok
Érdekes volt.... Pontosabban Fantasztikus volt :o Hát sok mindenre számítottam de erre nem. Mindenesetre kár Uther-ért bár így nyilván ki tud Arthur teljesedni viszont Merlin gondban van hiszen Arthur azt hiszi hogy az apját mágia ölte meg (ami részben igaz is). Így gondolom az hogy Merlin felfedi magát arra várni kell és elég sok mindenek kell közbe (jó dolognak) történni hogy Arthur feledje apja halálát amit szerinte a mágia okozott.

_________________
Kedvenc játékom és ráadásul magyarok csinálták:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.22. 11:26 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Arthur már megint annyira vak! A múltkor Morgana rázta át őket, most meg meg sem fordul a fejében hogy Agravine nem olyan jó mint amilyennek eladja magát!! Hogy lehet ilyen naiv és jóhiszemű? Remélem a gonosz nagybácsi nem valami csatában hal meg hanem kivégezteti... bár akkor megint összeroppan szegény hogy akkor kiben bízzon ha az egyetlen élő rokonában sem... előre sajnálom. Bár ott van Merlin, és Gwen és a lovagok de ha csak az éved tralier-re gondolok akkor Gwen is " elárulja" ( Most már a 6. ep. tartalma után arra fogadnék az is varázslat műve.)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.22. 12:42 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.17. 17:03
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Tartózkodom tehát vagyok
MerryWeather írta:
Arthur már megint annyira vak! A múltkor Morgana rázta át őket, most meg meg sem fordul a fejében hogy Agravine nem olyan jó mint amilyennek eladja magát!! Hogy lehet ilyen naiv és jóhiszemű? Remélem a gonosz nagybácsi nem valami csatában hal meg hanem kivégezteti... bár akkor megint összeroppan szegény hogy akkor kiben bízzon ha az egyetlen élő rokonában sem... előre sajnálom. Bár ott van Merlin, és Gwen és a lovagok de ha csak az éved tralier-re gondolok akkor Gwen is " elárulja" ( Most már a 6. ep. tartalma után arra fogadnék az is varázslat műve.)


Hát igen bár az nekem különösen feltűnt Gaius-nak hihetetlen következtető képessége van... a The Darkest Hour-ban a végén ugyanis elégé ki következteti hogy Agravine mért kérdezi meg hogy ki az az Emrys és rögtön rá jön hogy Morgana tudhat róla csak :? ... Bár igaz hogy a támadás/merénylet Gwen ellen elég gyanús volt és gondolom már akkor sejtett valamit Agravine és Morgana kapcsolatáról de az azért elég durva volt akkor is hogy mire jött rá nem :o ?

_________________
Kedvenc játékom és ráadásul magyarok csinálták:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.22. 13:17 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.06. 14:59
Hozzászólások: 47
én örülök hogy Merlin még nem tudta felfedni magát. tudom elég furcsán hangzik de ha belegondolunk akkor a mágiát nagyon könnyen ki lehet használni. vagyis inkább merlin képességét. Szóval ha pl. Arthur tudná hogy mire képes többször kérhetné tőle hogy csináld ezt meg meg old ezt meg...stb. mert hogy neki mágiával könnyebb. persze ez közel sem valószínű főleg a kettejük barátságát nézve. de más emberről ezt el tudnám képzelni és ebbe szerintem Merlin se gondolt bele.
dehát ez csak az én kis eszmefuttatásom:) :oops:

DE VÉGRE ITT A SZOMBAT!!!:D Merlin day ;)

_________________
Merlin: Like your whole life has been planned out for you and you've got no control over anything and sometimes you don't even know if a destiny decided is really the best thing at all.
Arthur: -How can you are so knowledgeable?
-Hmmm? I read a book.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.22. 14:14 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.17. 17:03
Hozzászólások: 49
Tartózkodási hely: Tartózkodom tehát vagyok
fancsi_ írta:
Szóval ha pl. Arthur tudná hogy mire képes többször kérhetné tőle hogy csináld ezt meg meg old ezt meg...stb. mert hogy neki mágiával könnyebb. persze ez közel sem valószínű főleg a kettejük barátságát nézve. de más emberről ezt el tudnám képzelni és ebbe szerintem Merlin se gondolt bele.
dehát ez csak az én kis eszmefuttatásom:) :oops:

DE VÉGRE ITT A SZOMBAT!!!:D Merlin day ;)


Jó de hát ha a forgató könyv szempontjából ez nem lenne túl okos húzás :D . Ilyen alapon én Merlin helyében Morgánát a 3 évadban sutyiban ki csináltam volna PL amikor 3 évad 5 részében jó húzás volt hogy mit tett vele bár igazából nem akarta hogy meghaljon vagy hogy baja legyen Morgana-nak de ilyen szempontból tökéletes gyilkosság lett volna hisz senki sem gyanakodót semmire sem mindenki azt hitte baleset!
Ha racionálisan gondolkodott volna és hallgat a sárkányra ez sokkal jobb lett volna mindenki számára ha hagyná meghalni Morgánát PL 1: Senki sem tudhatta volna meg hogy Merlin meg mérgezte Morgánát igaz hogy Morgause tudott róla de ö neki ki hitt volna :?: Meg amúgy sem járt sűrűn beszélgetni az udvar tagjaival.... 2: A sárkány is el darálta neki hogy emiatt sokan halnak meg hogy ha Morgana tovább él. 3: Amúgy is meg érdemelte volna mert gonosz :D .Amúgy nekem semmibajom Morgánával ( pontosabban Katie McGrath-al) de a sorozatokba/filmekbe kell valaki akit inkább a többség utál . De persze Merlin jó szívű gyerek úgy hogy meg menti Morgánát :lol: .
Meg akkor különben is mi mit néznénk ha ez történne ?! Akkor igen csak pár részel szegényebbek volnánk ebből a kiváló sorozatból és mégis milyen elvetemült ember akarhatna ilyet kérdem én :shock: ?!


És tényleg itt van a szombat és jön az újabb Merlin epizód !!!

_________________
Kedvenc játékom és ráadásul magyarok csinálták:
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x03. The Wicked Day / Az átkozott nap
HozzászólásElküldve: 2011.10.22. 15:13 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.06. 14:59
Hozzászólások: 47
igen tudom. ha Merlin mident úgy csinált volna ahogy a sárkány mondta neki vagy ahogy kellett voln, hogy eltűntesse a gonoszokat, nem lenne szükség további évadokra. mert megállt volna a sztori. persze hogy nem lenne okos húzás a szerzők szempontjáól sem, és kell morgana én imádom őt!:D
én csak azt a gondolatmenetet ázoltam hogy mondjuk 10 következményből ami lehetséges hogyha Merlin felfedi a máágiát akkor mi történhet:) ezért is mondtam hogy én várék vele. mert addig is van min izgulni!:D

_________________
Merlin: Like your whole life has been planned out for you and you've got no control over anything and sometimes you don't even know if a destiny decided is really the best thing at all.
Arthur: -How can you are so knowledgeable?
-Hmmm? I read a book.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 55 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron