Időzóna: UTC + 2 óra


Pontos idő: 2024.05.16. 22:12



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 74 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Hogy tetszett a 4x09 epizód?
1 pont - Nézhetetlen. 0%  0%  [ 0 ]
2 pont - Nagyon gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
3 pont - Gyenge. 0%  0%  [ 0 ]
4 pont - Nézhető. 0%  0%  [ 0 ]
5 pont - Átlagos rész. 0%  0%  [ 0 ]
6 pont - Jobb, mint az átlag. 0%  0%  [ 0 ]
7 pont - Tetszett. 0%  0%  [ 0 ]
8 pont - Jó rész volt. 7%  7%  [ 1 ]
9 pont - Nagyon jó volt! 7%  7%  [ 1 ]
10 pont - Fantasztikus volt! 87%  87%  [ 13 ]
Szavazatok száma : 15
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.08. 19:49 
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.05. 22:10
Hozzászólások: 82
Mindent a 4x09 epizódról...
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.10. 18:50 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Már vártam ezt az epizódot ! :P
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.21. 15:38 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Morgause megszállja Lanceolt testét, Morgana közreműködésével? Ennél csavarosabbhoz nincs elég fantáziám. Nem nagyon találgatok a még le nem adott epizódokról de most nem bírom megállni. Remélem nem kell csalódnom majd. ;)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.22. 22:04 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.03. 06:29
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Miskolc
MerryWeather írta:
Morgause megszállja Lanceolt testét, Morgana közreműködésével? Ennél csavarosabbhoz nincs elég fantáziám. Nem nagyon találgatok a még le nem adott epizódokról de most nem bírom megállni. Remélem nem kell csalódnom majd. ;)

Juj, az durva lenne! Belegondolva, akkor Morgause kísérelné meg Gwen megcsókolását, ami így ököllel döngetné a femslash ajtaját. XD
Nagyon kíváncsi leszek, hogyan lesz megoldva ez az egész. A sok kétely, ami körülveszi Lancelotot, valósággal megőrjít. :'D

Azt hiszem, tumblr-en merült fel egyesekben, hogy mi lesz, ha tényleg gonosz Lance, de a tudása/emlékei minden a régi? Elkezdhetné Merlin leépítésére, hogy "Te csak ne szólj be! Egyébként hé, Arthur, tudtad, hogy Merlin egy mágus? Tralala..." XD Nyilván nem lesz itt mágiafelfedés (még :P), de azért örömmel vennék egy kis ilyetén élcelődést. :)

_________________
"I know its hard for you to understand how I feel about... Well, I care a hell of a lot about that armor. I'm not gonna let you mess it up." /02X13/
Kép =3
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 00:40 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
kétségbeesve teszem fel költői kérdésemet: MIÉRT a 10-es a maximum adható pontszám???? :)
*-*
CSODA VOLT EZ A RÉSZ vizes Lancelottól kezdve, Leánykérésen át (amibe alaposan belebőgtem-éljen a szentimentalizmus!:)) Merlin kis monológját is (amiből persze egyenlőre csak annyit értettem, amennyi az előző rész végén ízelítő gyanánt CicMax által fordításra került:)).
A végén (és ezt igazolja SANTIAGO csodás játéka*-*) azonnal felismerhető volt, hogy az a "Merlin, Thank You" már nem a "már csak árnyéka korábbi önmagának" lovag, hanem az IGAZI, HŰSÉGES, ÉDES SIR LANCELOT! :)

Az pedig külön öröm volt számomra, hogy Gwenben sem kellett csalódni! Tuuuudtam én, hogy Morganat és Agravaine-t azért is fogjuk most bőségesen megutálni (már aki eddig nem ezt tette volna), mert a csók, amit Gwen adott Lancelotnak (és ami annyira cuppogott....:D) nem egészen a szabad akarat vezérelte tett volt - és ha belegondolunk Lancelot részéről sem. Így kaptunk hát egy Áldozat-Triót a király a leendő királyné és a legfőbb lovag személyében. Nem csalódtam az írókban, cseppet sem. Még az a gondolat is megnyugtató volt, amilyen módon Merlin eltemette Lancelotot. (ugye emlékeztek, így volt Freyával is, aki utána még visszatért. Ebben reménykedem azóta is - mármint hogy Freya vissza fog még térni & ehhez a remény-listához most csatlakozott Sir Lancelot is) :)

Ami Bradley-t illeti: ez az évad abszolút az Övé! a Gwenes beszélgetésük, miközben Angel zokog, Bradley meg próbálja türtőztetni magát - valami bámulatos <3
(és gondoljatok bele: engem még a szöveg sem zavarhatott össze, mégis úgy érzem tökéletesen értettem minden apró rezzenésüket, és jó, néha-néha azért már a szöveget is:P)
Már a 4. évad első része előtt megfogadtam magamnak, hogy csak akkor mondok már véleményt, mikor magyar szövegünk is van hozzá, de ennél a résznél ezt nagyon nem bírtam megállni. :$
GYÖNYÖR A KÖBÖN! <3

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 01:01 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
ja, amúgy figyeljétek meg: mikor a lovagi tornán Leon a fejébe húzza a sisakját, az újrahasznosított jelenet:) (2x02-ben volt)
(bár nekem a népujjongás is nagyon annak tűnik.. de arra azért nem fogadnék:))

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 01:50 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Még nézem de nem bírom megállni hogy ne: Morgana és a tó gyönyörű, meg ő és Lance is és milyen édes volt Merlin ahogy kileste a lánykérést!! Ahogy meg fest a padlóra arról a Bűbájos boszorkák ugrik be. :D És igen! Gwen nwm csalná meg magától Arthurt( Aki olyan cuki. Ez most akkor igen? :D ) Folytatom. Ugrálok a széken izgalmamban! ;)
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 01:55 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
MerryWeather írta:
Még nézem de nem bírom megállni hogy ne: Morgana és a tó gyönyörű, meg ő és Lance is és milyen édes volt Merlin ahogy kileste a lánykérést!! Ahogy meg fest a padlóra arról a Bűbájos boszorkák ugrik be. :D És igen! Gwen nwm csalná meg magától Arthurt( Aki olyan cuki. Ez most akkor igen? :D ) Folytatom. Ugrálok a széken izgalmamban! ;)


lehet is ugrálni:)
amúgy egy bakiészrevétel: mikor Lancelot és Arthur a viadalon kénytelenek egymás ellen harcolni, Lancelotnak két különböző lova van :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 02:11 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 02:16 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Miért kellett így összetörni Arthurt és MERLINT????? És engem!!!!!!!!!!!!! Sose jön vissza többé????? Utálom Morganat!!!!!!! Olyan szépen elbúcsúztatta! Miért veszít el mindenkit?? Freya, Lancelot, ugyanott, ugyanúgy, szívettépően!!
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 02:18 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.11. 23:39
Hozzászólások: 63
Egész nap úgy vártam. Itt és most köszönet Napsugárnak. :)

A szívem majdnem megszakad. :(.

MerryWeather írta:
Még nézem de nem bírom megállni hogy ne: Morgana és a tó gyönyörű, meg ő és Lance is és milyen édes volt Merlin ahogy kileste a lánykérést!! Ahogy meg fest a padlóra arról a Bűbájos boszorkák ugrik be. :D És igen! Gwen nwm csalná meg magától Arthurt( Aki olyan cuki. Ez most akkor igen? :D ) Folytatom. Ugrálok a széken izgalmamban! ;)


Morgana tényleg gyönyörű. És Merlin is édes. :)


MerryWeather írta:
Ami Bradley-t illeti: ez az évad abszolút az Övé! a Gwenes beszélgetésük, miközben Angel zokog, Bradley meg próbálja türtőztetni magát - valami bámulatos <3


Bradley tényleg nagyon jó. Meg persze Gwen is. Morgana is. Lancelot is. Merlin is. Mindenki. Eszméletlen jó rész volt.

Nagyon, nagyon, nagyon jó. Még most is 220-al dobog a szívem.

Gyors nézzétek meg!

_________________
Kilgharrah: "Young warlock, what you have shown is what you will be. I will not forget your clemency. I'm sure our paths will cross again."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 02:20 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.11. 23:39
Hozzászólások: 63
MerryWeather írta:
Miért kellett így összetörni Arthurt és MERLINT????? És engem!!!!!!!!!!!!! Sose jön vissza többé????? Utálom Morganat!!!!!!! Olyan szépen elbúcsúztatta! Miért veszít el mindenkit?? Freya, Lancelot, ugyanott, ugyanúgy, szívettépően!!



Gwennek vissza kell jönnie. Nem lehet máshogy.
Lancelot: attól tartok, itt a vég. :(

_________________
Kilgharrah: "Young warlock, what you have shown is what you will be. I will not forget your clemency. I'm sure our paths will cross again."
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 02:34 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Ne máár!! Mármint Lancelotra vonatkozóan. Szegény Gwen! Angel, Santiago és Bradley iszonyatosan jót alakítottak, ahogy Arthur nem bírta visszafogni magát és megrázta Gwent. Mekkora lelkierő kellett szegénynek.Mármint nem Gwent megrázni hanem viszonylag higgadtan elrendezni mindent. És Gwen! Még Elyan is milyen csúnyán nézett rá. Lehet kövezni de Lancelot és Gwen jobban összeillenek, a közös jeleneteik olyan jók voltak hogy nem találok rá szavakat! Angel most alakította a legjobbat az elmúlt 4 évban. Bradley meg egész évadban a csúcson van. És akkor Santiago Cabrerat még nem méltattam, de az epizód vége nálam heves zokogásba torkollott. Utoljára a 4x02 hatott meg ,előtte meg a 2x09. De azt mondták a Merlinben igazából senki se hal meg!! ;) Szóval Lancelot se!! Túl népszerű!! Inkább őt hozzák vissza mint Uthert!!! Tökre izgultam mikor összecsaptak Arthurral!
Lancelot olyan szép volt a virágok közt! :cry: :cry: :cry: Ez az eddigi legjobb epizód szerintem.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 06:16 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.03. 06:29
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Miskolc
Hú. Hát… hú. Ez… határozottan intenzív volt.

Nem csoda, hogy ennyire be lett harangozva. Tényleg fantasztikus volt, főleg a színészi játék. Különösen Angelnek örültem, mert végre ő is megmutathatta, mit tud. Hasogatott a mellkasom a tróntermes jelenetnél. Meg úgy amblokk az egész részben. (Tegnap minden Arwen, Merthur és Gwencelot rajongó együtt szenvedett a tömérdek angst láttán!)

De – és igen, itt jön a de. Sajnos nem nyerte el tökéletesen a tetszésemet. :( Nem titok, hogy odavagyok a Gwencelot párosért, és rettenetesen fájdította a szívem, hogy a készítők mindent megtettek azért, hogy bebizonyítsák nekünk: Gwen már nem szereti Lancelotot. Lance eleve nem is vette ki igazán részét a dologból, hiszen csak halott!Lance volt az, aki nem is emlékezett semmire, és csak „Morganáért élt”. Gwen esetében pedig bevetették azt a csinos kis karkötőt, aki ezután megbűvölten vetemedett hűtlenségre. Jó, nyilván már megtanultuk, hogy a BBC-s Merlint nem érdemes nagyon hasonlítgatni az eredeti legendával, hisz pont az a lényeg, hogy itt megcsavarják a dolgokat. Lehet, hogy a legendában Lancelot és Guinevere az igazi tragikus szerelmespár, akik együtt ellovagolnak a naplementébe (…), de a BBC-sek történetében az Arwen a csúcs, és nem fogja meghatni őket az, hogy én személy szerint sokkal több chemistry-t látok Lance és Gwen között, mint Arthur és Gwen között.
Lényeg a lényeg, nagyon örültem volna, ha nem kell ilyen csecsebecsékhez folyamodni ahhoz, hogy behozhassák a hűtlenséget. Felőlem később ugyanúgy összehozhatták volna az Arwent, nem zavarna, mert akkor legalább tudnám, hogy igazi volt az a kis Gwencelot is, míg ha nem is vált teljessé soha. *sóhaj* Hajj, na mindegy, ez a műsor csodák csodájára nem arról szól, hogy én mit szeretnék. ^^” Egyébként nem kétlem, hogy az évad végére Gwen és Arthur ennek ellenére össze fognak esküdni. Talán Merlin megtalálja majd a karperecet, ezzel bizonyítják, hogy Gwen szabad akarata ellenére cselekedett, Gwen felbukkan a 4x11-ben és hősiesen megmenti a napot, Arthur kis bizalmatlanság után megbocsát neki, és jön a nagy dínomdánom. :)

Ezen túllépve minden pazar volt. :D De komolyan. A feszültséget az egész epizód alatt kiválóan fenntartották. Morgana jelenetei nagyon tetszettek. Sokkal kézzelfoghatóbb a karaktere ebben az évadban, mint korábban, letisztázottabbak, emberibbek (még ha gonosz is). A jelenet, amikor előhívta Lancelotot, csodálatos volt. És esküszöm, ráhangolódtam a Morgana/halott!Lancelot párosra! XD Olyan jók voltak együtt a jeleneteik. Imádtam, ahogy Morgana megjegyezte, hogy szinte már sajnálja, ami ebből a nemes lélekből lett. És egyébként ha nekem lenne egye ilyen szexi fickóm, aki csak a kívánságaimnak élne, hülye lennék elküldeni Camelotba, majd dolga végeztével rávenni, hogy nyírja ki magát.

A feltámasztott Lance érdekes volt. Nekem egyáltalán nem úgy jött le, hogy gonosz. Cseppet sem volt gonosz, csak pusztán formázható. Annyira vágyott, hogy megfeleljen az úrnője kívánalmainak. Ha más támasztotta volna fel, talán egészen más lett volna a jelleme. Nyilván nem olyan, amilyen életében volt, de… más. Nem kifejezetten gonosz. Számomra kifejezetten tetszetős volt, milyen feltétlen hűséget mutatott Morgana irányába, hogy gyakorlatilag meghalni is szó nélkül képes volt, csak mert a nő azt kívánta.
Santiago fantasztikusan alakította ezt a kétes szerepet. Tökéletesen látszott rajta, hogy valami nem stimmel vele, de nem volt az az Egyértelműen Gonosz (mint mondjuk a 3. évados Morgana). Bár mit tagadás, a Vigyázat! Feltűnően Talpig Feketét Hordok, Mint Agravaine És Morgana, De Nem Vagyok Gonosz, Dehogy! apróságot illetően lennének fenntartásaim. :’D
Sajnálom, hogy máris megint megölték. (Bár gyönyörű volt az a jelenet. Mintegy Freya2, csak épp virágokkal felturbózva. :D) Nyilván nem lett volna ezek után Camelotban, de ha kihagyták volna, hogy Morgana megölje, ellenben Merlin ugyanúgy felszabadította volna a lelkét… *álmodozik* Á, sok mindent ki lehetett volna hozni még belőle. Nagyon jó lett volna látni a régi Lancelotot. És noha mind tudjuk, hogy a Merlinben nincs végleges halál, azért erősen kétlem, hogy még egyszer feltámasztanák Lance-t.

Féltem, hogy Merlinnek nem sok szerepe lesz ebben az epizódban, de alaptalanul. :) És remekelt ő is! Az a lelkes/döbbent légkör, ami körülvette őt, mikor megtudta, hogy Arthur feleségül fogja venni Gwent, édes volt. És ahogy utánuk lopakodva kileste a leánykérést! :D Jó volt látni, mert Arthur és Gwen is a barátai, és Merlin látványosan örült a barátai boldogságának.
Aztán látványosan hasogatott a szíve a barátai fájdalmáért. :(
Jó volt, hogy megpróbált Arthur lelkére beszélni. Jó volt látni a szokott kis megbeszéléseit Gaius-szal evés közben a kisasztalnál. Azt hiányoltam, hogy Gwen távozásakor nem ment oda hozzá elbúcsúzni tőle. Gondolom, nem igen tudtak volna mit mondani egymásnak, de azért legalább egy kurta búcsú jól vette volna ki magát.

Elyan. Igen, őt is megemlítem, bár alig volt szerepe a részben. Hogy miért említem meg? Mert alig volt szerepe a részben. A húgát eljegyzi a király, és egyetlen mozzanatot sem látunk, amiben önfeledten ölelkezne Gwennel, vagy vigyorogva fejet hajtani leendő sógora, a Király előtt? A húga tiszteletére tornát rendeznek. Elsők között kellett volna odamennie, és megszerezni egy koszorút Gwennek! (na jó, talán Arthur után). A húga megcsalja a királyt a menyegző előtti napon. Akkor láthattuk, hogy igen csúnyán néz Gwenre, mikor azt térdre kényszerítik a földön, majd szó nélkül távozik. Legalább egy utalást szerettem volna arra, hogy próbálja megbeszélni Gwennel, mi is történt, esetleg kiakadva lehordja, vagy valami egyéb bátyós tettet. A húgát tömlöcbe zárják. Meg se látogatja? A húgát száműzik Camelotból. Oda se tolta a képét, mikor Gwen összeszedegetne a cókmókját, és kisírt szemekkel nekiindult a nagyvilágnak.
Szóval… igen. Elyan hiányzott.

Arthurt rettenetesen sajnáltam, annyira összetört. Általában higgadt és megfontolt, ahogy az egy uralkodótól elvárható, de most két ízben is átvették az irányítást az ösztönök, és kitörtek belőle az indulatok: amikor rajtakapta a párost, és ordítva Lancelotra rontott, majd amikor próbálta megbeszélni Gwennel, mi is történt, és hirtelen üvöltve kirobbant belőle a feszültség. Még meg is ragadta Gwent, és megrázta! Annál a jelenetnél rettenetesen megijedtem. Gwen amúgy is be volt rosálva, sokáig megszólalni sem bírt, és ahogy hirtelen nekiesett Arthur… hát menten összecsuklottam volna. Borzalmas.
Amikor Arthur közli vele, hogy látni sem bírja az arcát, ezért menjen el, örökre, a számat harapdáltam. Tudom, nem örökre szólt ez a döntés, de a sok angst megviselt. De még hogy! Hajjaj.
A végén is csak az a színtiszta fájdalom sugárzik belőle, amikor bontják le a menyegzői díszleteket, és Arthur még Merlinre is képtelen ránézni, csak mikor kimondja, hogy „teljes szívemből szeretem Guinevere-t”…. Szegéééény. :( :(

És Gwen. Szegény lányt jól csőbe húzták. (A karkötős, és hamis-szerelmes dologról már kifejtettem a véleményem, nem megyek bele még egyszer.) Angel fantasztikusan alakított, Gwen jelenetei és reakciói rendkívül jól voltak megírva és eljátszva. Két mozzanat volt csupán, ami nem tetszett: a jelentéktelenebb, amikor Arthur a trónteremből távozik, ő pedig sírva utána indulna azzal a nyöszörgéssel hogy „nem tudok nélküled élni!” Ez nekem túl csöpögős volt, túl nyüszítős, túl tehetetlen várkisasszonyos… bár gondolom, abban a pillanatban épp elnézhető. Elvégre mégiscsak nagy lelki trauma alatt volt.
Ami fölött viszont nem tudok szemet hunyni, az a következő megjegyzés: „Mindig is csak annyira vágytam, hogy a királynéd lehessek.”
„Hogy a KIRÁLYNÉD lehessek.” Nem a felesége, nem a párja. Nem, hogy mellette lehessen. Nem, hogy vele öregedhessen meg.
Nem. Hogy a királynéja lehessen. Majd: "És még most is a királynéd szeretnék lenni."
Ez engem annyira felbosszantott! Gwen nem ilyen, Gwen nem mondta volna ezt, mert ez úgy hangzik, mintha csak a trónra vágyna, holott Gwent aztán végképp nem érdekli a trón. Akkor mégis mi volt ez a megjegyzés? Nem tudom, miért adta a szájába ezt Lucy Watkins, de egyáltalán nem vagyok kibékülve vele.

Hát, ennyi lenne, azt hiszem. A 10-est természetesen megkapja, mert ilyen érzelmi hullámvasutat még egy epizód sem tudott felmutatni eddig, és bár rengeteg rajongó szívét törték most darabokra, ez is csak a heves érzelmi reakció kiváltására képes tehetséget és tudást mutatja. Mindez a sokszor hangsúlyozott fenomenális színészi játékkal fűszerezve, és igazán nem lehet több, amit néző kívánhatna. :)

Következő héten: na EZEK UTÁN bezzeg jön az Elyan action!

_________________
"I know its hard for you to understand how I feel about... Well, I care a hell of a lot about that armor. I'm not gonna let you mess it up." /02X13/
Kép =3


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Aislin 2011.11.27. 06:23-kor.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 06:18 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.03. 06:29
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Miskolc
Hú, észre se vettem, hogy elszállt megint velem a billentyűzet. LJ-re kellett volna raknom megint helyspórolás végett... Na mindegy. Bocsi!

_________________
"I know its hard for you to understand how I feel about... Well, I care a hell of a lot about that armor. I'm not gonna let you mess it up." /02X13/
Kép =3
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 14:01 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Aggodalmam támadt. Freya druida volt tehát képes visszatérni de Lancelotnek nincsenek ilyesfajta képességei. Kérlek kedves készítők ne írjátok ki végleg őt!! Amúgy tegnap mindenki akkorát alakított hogy angol felirat nélkül is átjött. És a sírással amit a végén produkáltam felébresztettem a családot. :S Készültem rá lelkiekben hogy húzós lesz,de nem ennyire. A rém amivel Morgana üzletelt nagyon gusztustalan volt. Ilyen jeleneteket laptopról nézni egészségkárosító. Sokkal jobb lett mint a múltheti tehénpolip.
Elyanban megint csalódtam! Miért nem segített Gwennek lwgalább a költözésnél. Olyan szomorú volt látni hogy egyedül küszködik.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 14:28 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
MerryWeather írta:
Aggodalmam támadt. Freya druida volt tehát képes visszatérni de Lancelotnek nincsenek ilyesfajta képességei. Kérlek kedves készítők ne írjátok ki végleg őt!! Amúgy tegnap mindenki akkorát alakított hogy angol felirat nélkül is átjött. És a sírással amit a végén produkáltam felébresztettem a családot. :S Készültem rá lelkiekben hogy húzós lesz,de nem ennyire. A rém amivel Morgana üzletelt nagyon gusztustalan volt. Ilyen jeleneteket laptopról nézni egészségkárosító. Sokkal jobb lett mint a múltheti tehénpolip.
Elyanban megint csalódtam! Miért nem segített Gwennek lwgalább a költözésnél. Olyan szomorú volt látni hogy egyedül küszködik.


Ráadásul az a rém, akinek se szeme se rendes fogsora, olyan hangosan beszélt:S (amúgy nekem is laptopom van, tényleg káros az egészségre ez a "nénike":S:D)

Lancelottal kapcsolatban csatlakozom a petícióhoz: JÖJJÖN VISSZA MÉG SANTIAGO!!! <3 *-* (egyébként: 4.évad hosszú-trailer-ben, mikor a lovagok harcicuccban mennek a kamera felé, ott Ő is jelen van - pont Percym mellett*-* <3 ; tehát ha az nem egy kivágott jelenetnek minősül, akkor sztem még van rá esélyünk*-* ÉN LEGALÁBBIS NAGYON SZERETNÉM!!*-*

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 18:49 
Fegyverhordó
Fegyverhordó
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.10.06. 14:59
Hozzászólások: 47
teljesen Arthur-Gwen párti vagyok, de Lancelot visszatérése engem is felvidított:) egy darabig. Santiago egy zseni annyira el lehetett különíteni a Lancelot és a gonosz Lancelot közötti dolgokat. ha megnézzük a darkest hour epizódokat annyira más a tekintete! fantasztikus. Bradley is szuper volt. (nem csak itt) amikor megláttam Arthur összetört tekintetét nagyon sajnáltam! de veszekedni nem veszekednék vele az biztos!
annyira jó hogy ebben az évadban majdnem minden lovagnak külön jut kisebb-nagyobb szerep. Gwain-nek meg Lancelotnak már volt előbb, most volt Percivalnak is egy kicsi, most Elyan jön:)

ja és még az, hogy Merlin csak állt ott amikor Gwen költözött! Attól még hogy Arthurt "megcsalta" attól még ők barátok. Odamehetett volna megölnelni vagy valami. Kíváncsi vagyok a karkötőre mikor derül fény, hogy megint mágia volt a dologban. Ott már senkitől sem szabad ékszert elfogadni az biztos...

_________________
Merlin: Like your whole life has been planned out for you and you've got no control over anything and sometimes you don't even know if a destiny decided is really the best thing at all.
Arthur: -How can you are so knowledgeable?
-Hmmm? I read a book.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 18:58 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Én az elején aggódtam hogy milyen lesz Lancelot. Morganaval annyira passzoltak hogy picit beleéltem magam hosszútávú Lancelot/ Morgana dolgokba. Lancelot jobban passzol a lányokhoz mint Arthur. Aztán mikor a tornán megkegyelmezett a sérült Arthurnak, és Gwennek azt mondta csodás királyné lesz és kívánja hogy örökké boldogok legyenek, akkor éreztem valamennyit a régi kedves fickóból aki tudja hogy Arthur jobb ember mint ő ezért nem áll kettejük közé. Amúgy kb. szerintem egy szinten tengődnek. Meg mikor vacsizik a csipet- csapat és Arthur látványosan megfogja Gwen kezét jelezve hogy ne legyenek Lance-nek ilyen irányú gondolatai. ;)
Kérdés: Miért nem szabadította fel Merlin előbb???? És hol volt Gwaine? A tornán nem láttam pedig ez igazán neki való lett volna.
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 19:50 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
MerryWeather írta:
Kérdés: Miért nem szabadította fel Merlin előbb???? És hol volt Gwaine? A tornán nem láttam pedig ez igazán neki való lett volna.


Gwaine-t én is csak a "csipetcsapatvacsoránál" láttam. :S

(Percymnek meg remélem lesz még sok sok jelenete, mert a múltkori sem volt vmi kielégítő - mennyiségileg:S:)) - vagy csak "Belőle minden kevés?:D" :)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 20:02 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.04.21. 15:44
Hozzászólások: 190
Úgy tünik én örülök egyedül, hogy Lanci kikerült a képből, remélem örökre.
Éljen az ArtúrGwen páros, akik igenis összeillenek, jobban mint bárki más.
és most lehet megkövezni:P

_________________
Gaius: "Hív a Végzeted! Menj nézd meg mit akar!"
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 20:06 
Nemes lovag
Nemes lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 23:41
Hozzászólások: 310
Percival még szerintem se tudott egészen kibontakozni. Leon se de őt picit régebb óta ismerjük. Én azért Percivalnak most nagyobb szerepet adtam volna. Kíváncsi volnék mire hogy reagált. Végtére is Lancelottal jött Camelotba...
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 20:19 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
[quote="MerryWeather"Végtére is Lancelottal jött Camelotba...[/quote]

és mégsem volt egyetlen rendes közös jelenetük sem :S
(ahogy nem találtam eddig egyetlen közös fotót sem Róluk. mármint olyat, amin mindketten ugyanúgy érvényesülnek.)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 20:56 
Lovag
Lovag
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.05.18. 18:14
Hozzászólások: 56
ajna27 írta:
Úgy tünik én örülök egyedül, hogy Lanci kikerült a képből, remélem örökre.
Éljen az ArtúrGwen páros, akik igenis összeillenek, jobban mint bárki más.
és most lehet megkövezni:P



Ááá,dehogyis te vagy egyetlen..:D Ugyanígy érzek én is. ;)
Nekem is ők a tökéletesen összeillő páros,és kifejezetten örülök neki,hogy ebben a feldolgozásban nagyon úgy tűnik,hogy együtt maradnak. :D :D
Vissza a tetejére
  Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: 4x09 Lancelot Du Lac
HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 21:12 
Lovag parancsnok
Lovag parancsnok
Avatar
Offline

Csatlakozott: 2011.01.16. 18:50
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Avalon / Forest of Ascetir / Camelot
az Arthur & Gwen páros valóban nagyon összeillő páros!!! <3 (de ezt tudod, Kedves Ajna!:))

(azért is bátorkodom még többet kérni Lancelotból, mert már úgy érzem, a szerelmi háromszög ezzel a résszel lezárult, viszont ott van még a Liliomos Hölgy és Sir Galahad.... mint Lancelot családja...) :) és így akár boldog is lehetne ÉLVE a Legbátrabb Legnemesebb Lovag:)

_________________
FREYA: "My home was next to a lake, surrounded by the tallest mountains.[...]in the summer wild flowers, and the light... it was like heaven."

http://sunshinedonnelly.tumblr.com
Vissza a tetejére
  Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 74 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron